Tatil Otelleri

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Avrupa ve Asya kıtaları arasındaki konumu ile tarihi ve turistik bakımdan zengin olan ülkemizin üç tarafı denizlerle çevrilidir. Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde yaz turizminden kültür turizmine, kış turizminden şifa turizmine, inanç turizminden yayla turizmine kadar uzanan geniş bir turizm kartelası bulunmaktadır. Bu belirgin turizm çeşitlerinin dışında yat, golf, avcılık ve kuş gözlemciliği gibi turizm çeşitlerinde de ülkemiz gelişmektedir.

Ülkemizin en çok turist kabul eden şehirleri Antalya ve İstanbul’dur. Bunları sırasıyla, Muğla, İzmir, Aydın ve Ankara takip etmektedir.  Eski çağlarda birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış Akdeniz ve Ege bölgelerinde, yaz turizmi oldukça ileri seviyededir. Belgeli tesis ve yatak kapasitelerindeki artış ile beraber turizmde son yıllarda hızlı bir gelişme gerçekleşmiştir. Antalya, turizm tesisleri bakımından da ilk sırada yer almaktadır.

İklim koşullarının uygunluğu, tarihi zenginlikleri ve doğal alanlarıyla Akdeniz Bölgesi’nde Antalya, Alanya, Belek, Side, Kaş ve Kalkan her bütçeye uygun Tatil Otelleri’ne ev sahipliği yapmaktadır.

Turizm bakımından zengin bir yapıya sahip olan Ege Bölgesi’nde, deniz suyu sıcaklıklarının uygunluğu, güneşlenme süresinin uzun olması ve turizm döneminin geç bitmesi gibi etkenler çok sayıda turist çekmektedir. Bodrum, Marmaris, Datça, Kuşadası ve Didim Ege Bölgesi’nde en çok tercih edilen destinasyonlardır.

Türk Rivearası” olarak da adlandırılan Ege ve Akdeniz Bölgeleri’nde, yazın tadını çıkartmak için sizlere sunulan en uygun fırsatları ve Tatil Otelleri’ni sayfamızda bulabilirsiniz.