Vizesiz Turlar

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Tatilinizi keyifle geçirmek ve birbirinden güzel ülkeleri keşfetmek için ideal olan Vizesiz Turlar, ekonomik bir tatil planı arayanlar için benzersiz fırsatlar sunuyor. Arnavutluk’tan Kiev’e, Belgrad’dan Maldivler’e kadar uzanan vizesiz tur seçenekleri zamanını iyi değerlendirmek ve vize işlemleriyle uğraşmak istemeyenler için oldukça ideal. Erken rezervasyon ile tatil planınızı hemen yapın, eğlenceye geç kalmayın. Stresten uzaklaşmak, deniz ve güneşin keyfini çıkarmak ve birbirinden ilginç ülkeleri keşfetme fırsatını Şehrikeyif ayrıcalıklarıyla yaşayın!

Diyelim ki tatil planınızı yaptınız ama gidişinize kısa bir zaman var. O halde vize işlemleriyle zaman kaybetmeyin ve sizler için sunduğumuz fırsatlardan yararlanın.

Arkadaşlarınızla birlikte Osmanlı izlerini taşıyan Balkan ülkelerinde yeni şeyler öğrenirken keyifli zaman geçirebilir, eşinizle birlikte romantik bir balayı için Maldivler’e kaçabilir ya da sevdiklerinizle birlikte egzotik bir maceraya atılabilir ve soluğu Bangkok, Pattaya ve Phuket’te alabilirsiniz.

Yıllardır ertelediğiniz tatil planınıza bir şans verin ve vizesiz olarak görebileceğiniz bu benzersiz ülkelere yolculuğa çıkın. Güney Amerika kıtasını keşfetmeye hazır mısınız? Arjantin, Brezilya ve Peru! Hareketli sokakları, karnaval ve festivalleriyle rengarenk bu ülkelerde unutulmaz anılar biriktirmeye hazır olun! Yaz aylarında mükemmel bir seçenek olan Ukrayna’ya ne dersiniz? Başkent Kiev’den liman kenti Odessa’ya, farklı mimarisiyle dikkat çeken Lviv’den, düzeniyle sizleri şaşırtacak olan Kharkov’a kadar pek çok güzel şehri içinde barındıran Ukrayna, gündüzü ve gecesiyle benzersiz bir ülke! Tek yapmanız gereken sizin için hangi ülkenin uygun olduğunu seçmek, hepsi bu. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek ve ekonomik bir tatil fırsatı yakalamak için sizlere uygun fırsatları sayfamızda inceleyebilirsiniz.