% 20 indirim 3 Gece 4 Gün Yılbaşı Dubai Turu

3 Gece 4 Gün Yılbaşı Dubai Turu (kod:ZRY434)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Mimari güzellikler
   Gece hayatı
   Alışveriş
   Lüks tatil
2916 TL    2332 TL    Detaylar
% 22 indirim Dubai Turu 3 GECE 4 GÜN ( Sonbahar & Kurban Bayramı Dönemi)

Dubai Turu 3 GECE 4 GÜN ( Sonbahar & Kurban Bayramı Dönemi) (kod:DRY243)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Deniz keyfi
   Alışveriş
   Kaliteli hizmet
   Balayı çiftlerine uygun
   Ekonomik tatil
   Muhteşem plaj
   Ulaşım dahil
1853 TL    1452 TL    Detaylar
% 20 indirim Türk Havayolları ile 5 GECE 6 GÜN Yılbaşı Dubai Turu

Türk Havayolları ile 5 GECE 6 GÜN Yılbaşı Dubai Turu (kod:CRT433)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Mimari güzellikler
   Gece hayatı
   Alışveriş
   Lüks tatil
3447 TL    2757 TL    Detaylar

Ortadoğu, Dünya’nın merkezinde, üç kıtanın bağlantı bölgesinde konumlanmıştır. Yıllarca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Ortadoğu, kimi medeniyetin kuruluşuna kimininse yıkılışına şahit olmuştur ve bu sebepten geçmişten izler taşımaktadır. Her bütçeye uygun fırsatlarımızla Ortadoğu Turları'nı sayfamızda bulunmaktadır.

Turların vazgeçilmezi olan Dubai, Ortadoğu’da bir geçiş noktası konumundadır. Son yıllarda popülerlik kazanan Dubai, Arap Yarımadası’nın Paris’i sayılmakta ve çölün ortasında adeta bir cennet  olarak görülmektedir. Dünyanın en büyük alışveriş merkezlerine, büyük eğlence parklarına, yapay adalara ve dünyaca bilinen gökdelenlere ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda dünya çapında bilinen kültürel, sportif etkinlikler ve festivaller de Dubai’de yapılmaktadır.

Mısır’ın dünyaca ünlü turistik destinasyonlarından birisi olan Hurgada, Kızıldeniz kıyısında konumlanmıştır. Çölde safari turu, kızıldenizde sualtı dalışı gibi renkli aktiviteleri, görülmesi gereken yerleri ile her yıl yüz binlerce turistin uğrak noktasıdır. Ayrıca açık hava kum müzesi ile sadece kum ve sudan oluşan malzemelerden yapılmış eserleri görme olanağı da sunmaktadır.

Pers İmparatorluğu’nun başkenti Persepolis’e ev sahipliği yapan Şiraz, İran kültürünün saf bir şekilde yaşatıldığı, geçmişte dünyanın en romantik şehirlerinden biri olarak anılmakta olan bir kenttir. Güzel bir iklime olan Şiraz,  tarihi ve kültürel mimarisiyle görülmesi gereken yerler arasındadır.

Arabistan yarımadasınki Ürdün’de, pembe, kırmızı, sarı ve turuncu karışımından oluşan rengi nedeniyle “Rose City” olarak da bilinen Petra Antik Kenti, Ortadoğu’da görülmesi gereken yerler arasında önde gelenlerdendir. UNESCO tarafından Dünya Mirasları listesine eklenmiş  Petra Antik Kenti’nde, kireç taşına oyularak yapılmış amfi tiyatro, tapınaklar, evler ve mezarlar bulunuyor. “Petra by Night” adıyla belirli günlerde düzenlenen tura katılıp, mumlarla donatılmış The Siq yolunda yürüyüş yapabilir ve El-Hazne’nin önünde yapılan müzik dinletisiyle güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Sizlere farklı deneyimler sunan Ortadoğu Turları ileride farklı seçeneklerle sizlerin alımına hazır olacaktır.