Adana Çıkışlı Kıbrıs Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Adana Çıkışlı Kıbrıs Turları
Yaz gelince ya da dostlarınızı özleyince Adana’dan yapacağınız Kıbrıs turlarını Adana çıkışlı Kıbrıs turları başlığı altında sizler için topladık ve ulaşım yada havalimanı konusunda her türlü bilgi edinmeniz için birbirinden yararlı satırları yazımızın devamına sizlere rehber olması için yerleştirdik. Hadi başlıklara yakından göz atalım!

Sınırsız Eğlence İçin Vize Engelini Unutun
Yavru vatan Kıbrıs, her ne kadar kendine has ayrı bir duruş sergilese de aslında anlı şanlı Türk topraklarını içerisinde barındırıyor! Bu yüzden de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize ya da pasaport talebinde bulunmadan coşkulu yaz gecelerini yaşamanızı sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey havaalanında kimliğinizi gösterip turist olduğunuzu belirtmek. Gerisi keyifli sahillerde uzunca dinlenmek ve plajda denizin tadını güneşin sevimli yüzüyle doyasıya çıkarmak olacak..

Adana Havaalanı Ulaşımınız İçin Altın Anahtar!
Arkadaşlarınız ya da ailenizle çok farklı bir tatil yaşamak ya da yılbaşı için Kıbrıs’ın seçkin restoranlarında Türkiye’den gelen sanatçılar eşliğinde eğlenmek istiyorsanız evet, doğru seçim yaptınız. Tabi Adana’dan nasıl gelinir diye soracak olursanız bunun en kolay cevabı hava yolunu kullanmanız olacak. Adana Havalimanı şehir merkezine yakın olduğu için zorluk yaşamayacak ve rahatlıkla ulaşacaksınız. Yaklaşık bagaj verme, bilet kontrolü uçağa inme - binme derken 2 buçuk saati bulacak yolculuğunuzda Ercan Havalimanına indiğinizde de gitmek istediğiniz bölgeye rahatlıkla ulaşacaksınız. Çünkü Lefkoşa’da bulunan havaalanı merkeze 12 kilometre uzaklığında ve her türlü taksi veya özel araç hizmetinizde olacak. 

Erken Rezervasyon Cep Dostudur
Özellikle yazın ve yılbaşı zamanı tüm turistlerin gözdesi olan Kıbrıs bu yönüyle hava yolu şirketlerinin de türlü indirimle müşterilerinin yüzünü güldürmesini sağlıyor. Şehrikeyif.com’dan erken rezervasyon yapıp cebinizi sevindireceğiniz gibi şöyle bir notu da eklemeden geçmeyelim ki hizmetleri kapsamında alacağınız paketlerde uçak bileti  ve havaalanı – otel arasında transfer hizmeti de dahil olduğu için Lefkoşe’ye indiğinizde araç bulmak için uğraşmanıza hiç gerek kalmayacak. İstediğiniz tarih ve zamana göre biletleriniz ve transfer aracınız hazır olacak ve bilgilendirileceksiniz. Ayrıca özel seyahat sigortalarınız da asla ihtimal edilmeyecek. Seçim çok, uçuşlar keyifli ve tatil tüm yorgunluğunuzu almak için sizlere gülümserken Adana’dan çıkıp mükemmel bir Kıbrıs tatili yapmak ruhunuza iyi gelecek!