Marmaris Otelleri

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Batısında Datça Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyinde Ula, doğusunda Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri bulunan Marmaris, güneyinde Akdeniz ile çevrilidir. Türkiye'nin güneybatı sahilinde Ege ve Akdeniz'in kesiştiği noktada bulunan Muğla iline bağlı dünyaca bilinen bir liman kentidir. Dalaman Havaalanı’na bir saat, Rodos’a ise 45 dakika uzaklıktadır.

Masmavi denizleri ve yemyeşil doğası ile tatilinizi güzelleştirecek; İçmeler, Turunç, Kızkumu Plajı; Selimiye, Bördübet, Kumlubük, Çiftlik ve Gebekse Koylarına muhakkak uğramalısınız. Uzun sahil şeridi, muhteşem koyları, meşhur gece hayatı, birbirinden güzel plajları, tarihi ve doğal güzellikleriyle Marmaris, her yıl yüzlerce turist tarafından tercih edilmekte ve Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden birisi olmaktadır. Deniz paraşütü, scuba diving gibi su sporları, günübirlik tekne turları, at safari Marmaris’teki belli başlı etkinliklerdendir. Çevresinde 52 yarı dalış noktası bulunan Marmaris, dalış turizmi bakımından ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Doğal bir liman olan Marmaris, mavi yolculuğa en çok katkı sağlayan destinasyonlardandır.

Aynı zamanda yat turizminde büyük bir yeri olan MarmarisUluslararası Yat Festivali, Uluslararası Marmaris Yat Yarışlarına, Denizcilik ve Bahar Festivali gibi bir çok etkinliğe ev sahiliği yapmaktadır. Uluslararası Marmaris Yat Festivali her yıl Mayıs başında, Uluslararası Marmaris Yat Yarışları Haftası ise Kasım başında Marmaris Yat Limanı’nda yapılmaktadır.

Marmaris’in gece hayatı da oldukça ünlüdür. Tatil severlerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan karaoke barları, discolar, gece clubları, cafeler ve canlı müzik barları Marmaris’in gece hayatını renklendirmektedir. Yüksek volümlü eğlence isteyenler, gece clublarını bulabilecekleri Barlar Sokağı’nı ve Uzunyalı Plajı’nı, sakin bir eğlence isteyenler cafe ve restoranları bulabilecekleri Marmaris Marina’yı tercih etmektedir.

Sizlere doğayla iç içe, sakin ve bir o kadar eğlenceli bir tatil sunan Marmaris otellerine Şehrikeyif farkıyla erişebilirsiniz.