Aradığınız kriterde tatil bulunamadı ama istediğiniz tatil paketlerini size özel oluşturabilir ve size en uygun fiyatları sunabiliriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0216-386 88 60 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Belki de bu yurtdışı turunu uzun zamandır planlıyordunuz ama bir türlü vakit bulamıyordunuz. Artık sizlere unutulmaz anılar yaşatacak yurtdışı turunu gerçekleştirme vakti geldi. Bayram tatilini farklı ülkelerde farklı kültürler tanıyarak, birbirinden güzel lezzetleri tadarak ya da tarihi mekanları gezerek geçirmek isteyenlere müjde!  Kurban Bayramı Yurtdışı Turları, en uygun fırsatlarla sayfamızda yerini aldı.

Prag’dan Budapeşte ve Viyana’ya uzanan Orta Avrupa Turları; Finlandiya’dan Estonya, Letonya, Litvanya ve Beyaz Rusya’ya uzanan Baltık Turları; Sofya, Üsküp, Tetova, Ohri, Bitola, Selanik ve Kavala’yı kapsayan Bulgaristan, Yunanistan ve Makedonya Turları; bayrama özel Hindistan-Nepal, Japonya-Kore ve İngiltere-İskoçya gibi pek çok turu kapsayan Kurban Bayramı Yurtdışı Turlarından yerinizi ayırtmayı unutmayın.