Girne Otelleri

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Girne, Sicilya ve Sardunya’dan sonra Akdeniz’in en büyük üçüncü adası olan Kıbrıs’ın incisi olarak anılır. Girne Doğu Akdeniz'in eşşiz denizi ve tarihi ile sizleri etkileyici bir tatile davet ediyor. Akdeniz iklimi altındaki Girne’de turizm mevsimi neredeyse hiç bitmiyor.

Yaşadığınız şehrin yoğunluğundan sıkılmışsanız, kendinizi yeni şeyler ararken bulduysanız, Girne Otelleri tam size göre. Gündüz, sakin ve bir o kadar güzel denizin dinginliğini, geceyse capcanlı eğlence hayatının renkliliğini bir arada yaşabilirsiniz. Her yaştan insana hitap eden, kaliteli ve konforlu Girne Otelleri’ni Kıbrıs Turları sayfamızda bulabilirsiniz.

Akşamları, Girne’nin en hareketli yerlerinden biri olan Girne Liman’ında balık restoranları ve cafelerde zaman geçirebilirsiniz, Kıbrıs Adası’na ait eşşiz lezzetlerden olan Hellim peynirini, şeftali kebabını, ceviz macununu ve birçok farklı lezzeti tatmak Girne’ye gidilince yapılması gerekenler arasındadır.

Mutheşem manzarası ile Girne’nin simgelerinden birisi olan Girne Kalesi’ni, çağdaş müzeciliğin bir örneği olan Batık Gemi Müzesi’ni, Girne ve etrafından toplanan ikonların sergilendiği İkon Müzesi’ni ziyaret ederken tarihin izlerini görebilirsiniz.

Gece hayatına heyecan katmak isteyenleriniz Girne'nin Casino'larında keyifli vakitler geçirip eğlenceyi en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Sizlere güzel lezzetler tattıracak restoranları, tarihi güzellikleri, eğlenceli ve hızlı akşamları, kusursuz denizi ile maviyi size yaşatacak olan Kuzey Kıbrıs’ın en güzel şehirlerinden olan Girne’de zamanın nasıl geçeceğini anlayamacaksınız.