Gaziantep Çıkışlı Kıbrıs Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Çıkışlı Kıbrıs Turları
Eğlenmek herkesin hakkı ve en güzel tatil nerede yapılır derseniz Kıbrıs turlarını, Gaziantep’ten hareketle Gaziantep çıkışlı Kıbrıs turları adı altında önerebiliriz. ‘Neden Kıbrıs?’ diye soracak olursanız bir kere eğlence anlayışı dünya sınırlarını aşmış bir adada en güzel tatili geçireceksiniz. Dilerseniz disko veya gazinolarda leziz kokteyller eşliğinde doyasıya eğlenip tatilinizi ruhunuzu müzikle doyurarak geçirecek, sakinlik istiyorum derseniz de Lefkoşa, Girne yada Gazi Mağusa sahillerinin eşsiz denizine nazır şık restoranlarında en güzel yemeklerin tadına bakacaksınız. Bu saydıklarımız sadece bir kısmı! Daha tarihi güzelliklerinden, badireler atlatmış müze ve sokaklarının denize açılan tatlı yüzlerinden ve konfor konusunda birbiriyle yarışan hizmetleri ile otellerinden bahsetmedik bile.. Her güzelliği kusursuz şekilde yaşamak, dostlarınızla unutamayacağınız hatıralar biriktirmek için saydığımız güzellikleri yaşamak isterseniz ulaşım konusundaki kısa notlarda bizden gelsin o zaman!

Hava Yolu Şirketlerinin Online Siteleri Yol Göstericiniz Olacak
Antep’ten Kıbrıs’a ulaşmak için en kolay yol herkesin bildiği gibi uçakla gitmek olacak. ŞehriKeyif Antep’ten Kıbrıs’a gitmek için yapacağınız uçuşları kolaylaştırmak ve sadece tatilinize odaklanmanız için bilet, konaklama ve transfer işlemlerini tek paket içerisinde çözecek. Bu sayede size hangi kıyafeti valizinize koymanız gerektiği ya da gece nerede eğlensek gibi sorulara cevap bulmak kalacak. Havayolu şirketlerinin belirlediği zaman dilimi Antep’ten Kıbrıs’a yaklaşık olarak 1 saat 5 dakikadır. Bu zaman dilimi geçtikten sonra keyifli günlere Şehrikeyif ayrıcalığıyla başlamış olacaksınız.

Otelinizle Bağlantıya Geçmeyi Unutmayın
Kıbrıs tatillerinde en çok yanılgıya düşüren olay otellerin giriş ve çıkış saatleri. Uçak saatinizi otele gidecekseniz, tesis detaylarından giriş saatini kontrol ederek seçmenizde fayda var. Ayrıca her ne kadar havaalanı yakın olsa da otellerin transfer hizmetlerinden yararlanmanız da faydalı olacaktır. Bu bilgileri kişisel olarak sağlayacağınız ulaşım ve konaklama için versek de bizim aracılığımız ile rezervasyon yaptırdığınızda zaten en uygun uçak biletini bulmaya çalışmak, havalanında araç aramak yada otelinizde yetkili bulmaya çalışmak gibi sorunlar asla yaşanmayacaksınız. Acentemiz tarafından tüm işlemler sistemli bir şekilde gerçekleşecek ve sizler havaalanından odanızın kapısına gidene kadar titizlik içerisinde takip edileceksiniz.