Ankara Çıkışlı Kıbrıs Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Ankara Çıkışlı Kıbrıs Turları
Kıbrıs turları kapsamında Ankara çıkışlı Kıbrıs turları hakkında bilmeniz gereken her şey yazımızın devamında rotanızı belirlemeye yardımcı olacak!

Kıbrıs’ın tadına doyum olmaz doğal güzelliğinde hafızalardan silinmeyecek bir tatil yaşamak, şehrin gürültüsünden kaçmak için inanılmaz bir fikir olacak. En konforlu ve lüks otellerde denizin tadını doyasıya çıkaracak ailecek en güzel geceleri muazzam yakamozun altında yaşayacaksınız. Otel dışında da Kıbrıs’ın en ünlü restoranlarında şık yemekler yiyip içkilerin tadına leziz kokteyller eşliğinde bakabileceksiniz. Tüm bunlar mükemmel şekilde tatilinizi geçirmeniz için bir arada olacakken ulaşım konusunu da asla dert etmeyin. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize yada pasaport talebinde bulunmayan Kıbrıs, nüfus cüzdanınızla girişlerde asla sorun çıkarmıyor. Sadece turist amaçlı giriş yapmanız yeterli. Ancak 3 ayı aşmaması suretiyle bu şekilde giriş yapılacağını bilmenizde fayda var. 3 ay dolduğunda ise farklı prosedürler uygulanacaktır.

Ankara’dan gerçekleştireceğiniz Kıbrıs seyahati için seçenekleriniz arasında birçok havayolu olacak ve tarih konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Hatta hiç bireysel olarak uçak ve otel masraflarıyla uğraşmadan ailecek ya da dostlarınızla gideceğiniz bir Kıbrıs tatili için tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Uçak+ konaklama+ transfer hizmetini tek bir paket içerisinde alarak sadece tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Birçok havayolu şirketi Ankara-Kıbrıs arasında uçuşlar gerçekleştirdiği için önceden yapılan rezervasyonlarınız oldukça indirimli olacak ve yoğunluğa kalmadan istediğiniz koltuğu seçebileceksiniz. Zaten yukarda da belirttiğimiz gibi tur kapsamında yapılan Kıbrıs yolculuklarında uçak bileti, indirim, zaman ve mekan sıkıntısı başınızı ağrıtmayacak. Sizin rahatça ulaşıp tatilin tadını dostlarınızla doyasıya çıkarmanız için çalışan ekip uçak bileti, koltuk numarası havaalanından otele ve otelde havaalanına transfer işlemini sistemli bir şekilde gerçekleştirecek.

Ankara’da havalimanına ulaşmak kolay peki Kıbrıs’a indiğimizde otel veya dilediğimiz bölgeye nasıl ulaşabiliriz derseniz de havalimanında sizleri otele transferinizi gerçekleştirmek için tahsis edilen araçlara konfor ve rahatlık içerisinde yerleşerek otele ulaşacaksınız . Giderken yada gelirken ulaşım konusunda havayolunu kullanacağınız için vakit kaybı yaşamadan tatilinizi son saatine kadar değerlendirmiş olacaksınız. Uluslararası Ercan Havalimanı Lefkoşa’ya 12 kilometre uzaklıktadır ve taksiyle merkeze ulaşmak oldukça kolay olacaktır.