% 17 indirim Sömestre Dönemi Günübirlik Uludağ Turu
   4 Kişi Aldı

Sömestre Dönemi Günübirlik Uludağ Turu (kod:GTH525)

   Eğlence
   Ekonomik tatil
   Doğa ile iç içe
   Dağ manzarası
   Aileler için uygun
   Çocuklu aileler
168,10 TL    139 TL    Detaylar
% 17 indirim Günübirlik Edirne Turu
   17 Kişi Aldı

Günübirlik Edirne Turu (kod:SYR516)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Alışveriş
   Aileler için uygun
   Tarihi güzellikler
   Lezzet keşfi
133 TL    110 TL    Detaylar
% 21 indirim Kış Dönemi 1 GECE 2 GÜN Kartepe & Sapanca & Maşukiye & Abant & Mudurnu Turu

Kış Dönemi 1 GECE 2 GÜN Kartepe & Sapanca & Maşukiye & Abant & Mudurnu Turu (kod:SSK552)

   Eğlence
   Balayı çiftlerine uygun
   Doğa ile iç içe
   Aileler için uygun
   Çocuklu aileler
   Doğal güzellikler
   Lezzet keşfi
265 TL    209 TL    Detaylar
% 21 indirim Kış Dönemi Günübirlik Uludağ Turu
   5 Kişi Aldı

Kış Dönemi Günübirlik Uludağ Turu (kod:HYB523)

   Eğlence
   Ekonomik tatil
   Doğa ile iç içe
   Aileler için uygun
   Çocuklu aileler
   Kolay ulaşım
175 TL    139 TL    Detaylar
% 22 indirim Kış Dönemi Günübirlik Kartepe & Maşukiye & Sapanca Turu

Kış Dönemi Günübirlik Kartepe & Maşukiye & Sapanca Turu (kod:VPH551)

   Eğlence
   Ekonomik tatil
   Doğa ile iç içe
   Aileler için uygun
   Çocuklu aileler
   Doğal güzellikler
63 TL    49 TL    Detaylar
% 30 indirim Günübirlik Yedigöller Turu
   27 Kişi Aldı

Günübirlik Yedigöller Turu (kod:YSD337)

   Eğlence
   Kaliteli hizmet
   Ekonomik tatil
   Doğa ile iç içe
   Kolay ulaşım
   Ulaşım dahil
122 TL    85 TL    Detaylar

Çanakkale, Balıkesir ve ileride eklenecek diğer seçenekleriyle Marmara Bölgesi Turları, Şehrikeyif farkıyla sizlerle.

Çanakkale

Doğal güzellikleri ve Türkiye tarihindeki önemli konumu ile Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu'da, kendi adıyla anılan boğazın en dar kıyısında yer almaktadır. Çanakkale ilinin kurulmuş olduğu yarımada Biga Yarımadası olarak adlandırılır. Ege Denizi'nde ülkemizin en büyük adaları olan Bozcaada ve Gökçeada, Çanakkale iline bağlıdır. Tuzla Çayı ile deniz arasındaki volkanik bir tepe üzerindeki Assos Antik Kenti, dünyadaki en ünlü antik kentlerden olan ve İlyada’da bahsi geçen Troya Savaşı'nın gerçekleştiği Truva Antik Kenti, Ege ile Marmara iklimlerinin kesiştiği ve ülkemizin en büyük adası olan Gökçeada, Patara ve Side’den sonra ülkemizdeki en büyük sahil kumsalı olan Erikli sahilinin bulunduğu Saros Körfezi, Çanakkale’nin doğal güzelliklerinin en iyi örnekleridir. İstanbul kuşatması sırasında Bizans İmparatorluğu’na gelebilecek yardımları kesmek amacıyla yaptırılan Kilitbahir Kalesi, Çanakkale mücadelesinden büyük izler taşıyan Çimenlik Kalesi ve Deniz Müzesi, Çanakkale'nin kapalı çarşısı olan ve Çanakkale Türküsü'nde de adı geçen Aynalı Çarşı, Çanakkale’nin görülmesi gereken yerleri arasındadır.

Bozcaada

Çanakkale iline bağlı bir ilçe olan Bozcaada, Türkiye'nin üçüncü, Ege Denizi’nin ise ikinci en büyük adasıdır. Bulunduğu konumdan dolayı kuzey rüzgarlarının hissedildiği ada, Ege denizinde bulunmasına rağmen Akdeniz iklimi hakimiyetindedir. Berrak denizi ve turizme elverişli iklimiyle turistleri kendine hayran bırakan Bozcaada’da;  Meryem Ana Kilisesi, Bozcaada Yeni Kale, Alaybey Hamamı, Bozcaada Namazgah, Köprülü Mehmet Paşa Camii adanın tarihi izlerini taşıyor. Çanakkale'nin 87 km güneyinde bulunan Assos, Ayvacık ilçesine bağlıdır. Tarihi ve turistik bir bölge olan Assos, antik kalıntılarla doludur. Mimari açıdan günümüze pek çok tarihi eser kalan Assos’ta; Athena Antik Kenti’ni, Agora ve agoranın batı kapısından aşağıya inen taş yoldan geçerek ulaşacağınız doğal bir kaya oyuğuna inşa edilmiş tiyatroyu, Helenistik dönemde yapılmış Gymnasium’u, Hüdavendigar Camii’ni ve diğer tarihi yerleri ziyaret edebilir ve Assos’un doğal güzelliğiniz tadını çıkartabilirsiniz.

Ayvalık

Marmara Bölgesi'nde bulunan Balıkesir'in en batısında kalan, Ege Denizi kıyısında bulunan Ayvalık, irili ufaklı pek çok adadan oluşmaktadır. Ayvalık’ın sahip olduğu en büyük ada olan Cunda Adası, mavi bayraklı plajı ve tertemiz denizi ile Sarımsaklı Plajı, sakin bir koyda eşşiz kumsalı ve yemyeşil ormanı ile sizleri karşılayacak Badavut Plajı, Ayvalık'ta en çok tercih edilenler arasındadır. 

Kültür turizmini yaz turizmi ile harmanlayan Marmara Bölgesi'nde, İstanbul'dan Çanakkale'ye, Balıkesir'den Bursa'ya, Yalova'dan Edirne'ye kadar uzanan turlarımızdan yerinizi ayırtmayı unutmayın.