Kıbrıs'a Şehrikeyif'le Gitmeniz İçin 10 Neden

Sizlere, daha önce bizi tercih eden müşterilerimizin düşüncelerinden yola çıkarak, bir sonraki Kıbrıs tatilinizde Şehrikeyif'i tercih etmeniz için 10 neden sıraladık.  

1. Yedi Yıllık Kıbrıs Turları Tecrübesi

TÜRSAB'a bağlı A Grubu Seyahat Acentesi olarak (Acente Adı: Sofistiktur, Belge No: 6861) , Şehrikeyif, 7 yıldır Kıbrıs'ın tüm otellerini içeren turlar düzenlemektedir. Kıbrıs'a Şehrikeyif'le giden müşterilerimizin memnuniyeti %100'e yakındır.

2. Kıbrıs Turları için En Uygun Fiyatlar
Yüksek satış hacmimiz sayesinde sağladığımız uygun maliyetleri, hiç bir aracı olmaksızın doğrudan size ulaştırdığımız için sizlere çok uygun fiyat seçenekleri sunabilmekteyiz.

3. Yer Hizmetleri Kalitemiz 
Uygun fiyat sunarken asla kaliteden ödün vermiyoruz. İddia ediyoruz, Kıbrıs'ta sağladığımız transfer ve rehberlik hizmetlerimizden daima memnun kalacak ve memnun ayrılacaksınız.

4. Siz Kıbrıs'tayken Biz de Sizinleyiz
Oteldeki rehberinizin yanısıra, gerek yerel iş ortağımız, gerekse İstanbul ofisimiz, tüm seyahatiniz boyunca bir telefon kadar yakınınızdadır.

5. Kıbrıs Turlarımıza Defalarca Giden Müşterilerimiz
Kıbrıs Turlarımıza bir kez katılan müşterilerimiz sonraki tüm seyahatlerinde de bizi tercih etmektedirler. Sizlere diğer destinasyonlarda olduğu gibi, Kıbrıs turlarınızda da en iyi hizmeti verebilmek en büyük mutluluğumuz. 

6. İstanbul, Ankara, İzmir ve Diğer Bir Çok İlden Kalkışlı Turlar
Kıbrıs Turlarımızın ünü büyük şehirlerimizin dışına da çok yayıldı :) Türkiye'nin pek çok ilinden kalkışlı Kıbrıs turlarımız düzenlenmektedir.

 7. Peşin Fiyatına Taksit Seçenekleri
Uygun fiyatlı Kıbrıs Turlarımızın ödemesini, dilerseniz  mail order yöntemiyle peşin fiyatına taksitle de yapabiliyorsunuz. 

 8. İşini İyi Bilen Tatil Danışmanlarımız
Şehrikeyif'in başarısının arkasında, işini severek yapan tatil danışmanlarımızın büyük payı bulunmaktadır. Onlar size satıcı gibi değil aileden biri gibi davranmaya ve tercihinize en uygun seçenekleri sunmaya gayret ederler.

 9. Uçağı, Oteli, Transferi İçinde Kolay Paketler, Net Fiyatlar
Fiyatlarımız daima açık ve net. Bazen paket fiyatlarımız sitede gördüğünüzden farklı olabiliyor. Bunun sebebi de zaman içinde değişebilen uçak maliyetlerimiz oluyor. Eğer satın aldığınız an ile rezervasyonunuz kesinleştiği an arasında aleyhinize fiyat farkı var ise, talep etmeniz halinde ödediğiniz ücret anında iade edilir.

 10. Zorunlu Seyahat Sigortası ile Güvence Altındasınız
Şehrikeyif, tüm Kıbrıs Paket Turlarınızda zorunlu seyahat sigortanızı yaparak, seyahatinizi, turun acente kaynaklı nedenlerle yapılamaması durumuna karşı güvence altına alır. Poliçeniz tarafınıza seyahatiniz öncesinde gönderilir.