Termal Oteller

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

“Sağlık ve huzur bir tık uzağınızda!”

Genç oluşumlu bir ülke olarak Türkiye fay hatları üzerinde yer alır ve buna bağlı olarak birçok kaplıcaya sahiptir. Ülkemiz Termal Oteller bakımından Avrupa'da birinci sırada yer almaktadır. Şifalı su kaynaklarının yoğun olduğu bölgelerde kurulmuş olan Termal Oteller, Yalova'dan Bursa'ya, Afyon'dan Denizli'ye ülkemizin birçok yerinde bulunur.

Termal Oteller, romatizmal hastalıklardan sinir hastalıklarına, solunum hastalıklarından kalp-damar tıkanıklığına kadar uzanan birçok hastalığa kaplıca suları yardımıyla tedavi hizmeti sunmaktadır.

Oda-kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon konseptleri ile hizmet vermekte olan Termal Oteller, sauna, termal havuz, açık-kapalı havuz, hamam, masaj ve bakım gibi hizmetleride sunmaktadır.

Her yaş grubuna ve bütçeye uygun olan Termal Oteller, sağlık ve huzur arayan müşterilerimizi memnun etmeyi hedefler. 

Size en uygun fırsatlarla sunulan Pamukkale. Yalova, Bursa Termal Otellerine ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.