İspanya Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

İber Yarımadası'nda bulunan İspanya’nın başkenti Madrid’tir. Başkent haricindeki en önemli şehirleri Barselona, San Sebastian, Bilbao, Malaga, Sevilla ve Valencia’dır. İspanya denildiğinde akla gelen ilk isim Barselona şehrinin mimarı olan Gaudi’dir. Ünlü tasarımcı Gaudi’nin birbirinden güzel yapıları Barselona şehrine renk katmaktadır. Sagrada Familia, Park Güell ve Casa Mila kente gelindiğinde görülmesi gereken yerlerdendir. Başkent Madrid ise Prado Müzesi başta olmak üzere, Almudena Katedrali ve Debod Tapınağı’na ev sahipliği yapmaktadır. Pek çok dinin etkisinin görülebileceği Cordoba’da Kurtuba Camii, Roma Köprüsü, Sinagog ve Endülüs Müzesi görülmeye değerdir. İslam kültüründen izler taşıyan pek çok yapının bulunduğu Granada’da, Gerealife Bahçeleri ve Sacromonte Mahallesi ihtişamlarıyla etkileyici yerlerdendir.

Turistler tarafından en çok ziyaret edilen Sevilla’da benzersiz yapılar olan Alcazar Sarayı ve Plaza de Espana görülmeye değerdir. Gelenekselliğin modernizm ile buluştuğu en önemli kentlerden biri olan Valencia ise Valencia Katedrali ve Turia Bahçeleri ile keşfedilmeyi bekleyen önemli destinasyonlardandır. İspanya’nın birbirinden önemli şehirlerine benzersiz bir yolculuğa çıkabilir ve unutulmaz bir tatil fırsatını sizlere uygun fırsatlarla Şehrikeyif’te bulabilirsiniz. İspanya’nın en önemli eserlerinin yer aldığı Barselona’yı tek başına keşfetmek için Barselona Turları’na göz atmanızı öneririz.