Neden Şehrikeyif ?

TÜRSAB'a bağlı A Grubu Seyahat Acentesiyiz

Şehrikeyif, ilk tatil satışına başladığı 2011 yılından bu yana, TÜRSAB'a bağlı A Grubu Seyahat Acentesidir (acente adı Sofistiktur, Belge No:6861) ve TÜRSAB tarafından denetlenmektedir. 

Kurulduğumuz 2010 yılından bu yana, hep en iyi ürünleri en uygun fiyata sunduk
Türkiye'nin önde gelen e-ticaret sitelerinden olan Sehrikeyif.com aracılığıyla bugüne kadar 50 binin üzerinde misafirimiz uygun fiyatlı tatil fırsatlarımızdan yararlanmıştır. 

Sizin memnuniyetinize herşeyden çok değer veriyoruz 
Amacımız sadece tatil hizmetleri satmak değil yüzde yüz memnuniyetinizi sağlamaktır. Bu nedenle sizlerden gelen her türlü öneri ve talebi dikkate alıyor, yorumlarını titizlikle inceliyoruz.

Sadece “en iyi” işletmelerle çalışmaya özen gösteriyoruz
Öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan, sunduğumuz tur ve konaklama ürün ve paketlerimizi titizlikle hazırlıyor, en iyi tesislerle çalışmaya özen gösteriyoruz. Türkiye ve Kıbrıs'ın en prestijli tesislerinde en uygun koşullarla konaklamanız, transfer ve benzeri hizmetleri memnuniyetiniz doğrultusunda en iyi şekilde almanız için gayret ediyoruz.

Daima size en uygun fiyatla tatil olanakları sunmak için elimizden geleni yapıyoruz
Çalıştığımız tüm işletmelerle sürekli iletişim halindeyiz. İşletmelere karşı talepkarız çünkü siz değerli müşterilerimize en iyi tesisleri en iyi fiyatla sunma çabası içindeyiz. 

Şeffaf fiyat politikası izliyoruz
Tatil paketlerimizi olabildiğince açık yapıp, sonradan karşınıza ek ödemeler çıkarmıyoruz. Eğer bir tatil ürününde, pakete dahil olmayan ya da sonradan alınacak bir gider var ise, bunu mutlaka açıklamalarımıza açıkça yazıyoruz.

Tecrübeli tatil danışmanlarımızla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz
Tatil danışmanlarımız, sizleri tatil paketlerimiz hakkında en doğru şekilde bilgilendirmeye ve sizlere ihtiyacınıza en uygun hizmetleri sunamaya gayret etmektedirler. Müşterilerimizin yaklaşık yüzde 85'i ilk rezervasyonlarından sonra tatil rezervasyonları için tekrar bizi tercih etmektedirler.

Daima ulaşılır olmaya gayret ediyoruz
Müşteri hizmetleri birimimiz sizden gelen e-posta ve telefonlara kısa sürede yanıt verir ve sorularınıza çözüm üretir. Verdiğimiz desteğin kalitesini ve hızını mümkün olabilecek en üst seviyede tutmaya çalışırız. Bu nedenle çağrı merkezimiz sadece hafta içi değil hafta sonu da hizmet vermeye devam eder.

Hizmet saatlerimiz
Hafta içi: 09:00 – 18:30 
Cumartesi: 09:00-17:00 
Çağrı Merkezi: 0216 - 386 88 60 (pbx), 0850 - 532 20 77 (pbx) 

Güvenli satın alma altyapısı kullanıyoruz
Sitemizde kredi kartları için Türkiye'nin önde gelen bankalarınca sunulan "3D Güvenli Ödeme" altyapısı  kullanılır. Sitemizin bütününde SSL sertifikası kullanılmakta ve güvenli bağlantı sunulmaktadır. Yine de kredi kartı ile alım yapmak istemeyen müşterilerimiz için havale ve eft seçeneğimiz bulunmaktadır.