2018 Yurtiçi Tur Tercihleri

Tatil demek insanın kendi kendini yenilemesi demek dolayısıyla bu anlamda pek çoğumuz farklı bir tatil arayışı içerisine giriyoruz. Yeni yerler keşfetmek ya da farklı ülkeleri tanıyarak bilgi sahibi olmak. Kısa bir sürede çok yer gezerek birçok şehri görmek ancak yurtiçi turları sayesinde mümkün.

 Kısa bir sürede çok yer gezerek birçok şehri görmek ancak yurtiçi turları sayesinde mümkün.Bunun içinde nerelere gitmeniz gerektiğine ya da nasıl bir tercih yapmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Turlar genellikle insanların yoğun talebine göre kendilerini şekillendiriyor ve firmalar bu anlamda gidecekleri rotayı insanların talepleri doğrultusunda oluşturuyor. İnsanların kısa tur tercihi yapmasının nedenlerinden birisi de tatillerinin sayılı günlerden ibaret olması yani bu kadar kısa bir yerde gezilebilecek şehirlerin sayısı azdır. Ya da tek bir yerde kalarak geçirecek zaman için uzun demek daha yerinde olacaktır. İşte bu anlamda yurt içi ya da ya da Avrupa turları iyi bir tatil arayan herkes için de idealdir. Tatil denildiğinde önünüzde çok sayıda seçenek var fakat en güzeli de zaman kaybetmemeniz için olan bu yurtiçinde birkaç şehri gezmek ya da vizesiz turlar olabilir ancak yine de her ne olursa olsun mutlak suretle ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor.

Tur firmaları yalnız bizim ülkemizde değil aynı zamanda dünyada da çok büyük bir ilgi görüyor çünkü size hem paket seçenekler sunabiliyor olması hem de beş yıldızlı konfordan hiç kopmadan değişik şehir veya ülkelerde tatil fırsatı sunabiliyor. Bu makalemizde de Şehrikeyif olarak bünyemizde bulunan firmalardan birkaç tatil turu seçeneğini sizinle paylaşmak istedik. Önümüz kış dolayısıyla yazın yapacağınız tatil için hem iyi bir araştırma yapma imkanınız olmuş olacak hem de tatilinizi erken bir rezervasyonla yaptığınız için size indirim fırsatı tanınmış olacak. Pek çok tatilci tur seçeneğini talep ediyorsa bir anlamda da bunun maddi anlamda daha rahat bir ödeme sistemine sahip olduğu. Çünkü hem tatil öncesinde tatil planlamasını tamamlamış oluyor, hem ödemesini gerçekleştirmiş hem de indirim imkanlarından faydalanmış oluyor.

Lafı uzatmadan sitemiz üzerindeki tatil seçeneklerinden bir kaçını sizinle paylaşarak devam ettirelim.

İZMİR - ÇEŞME -ALAÇATI - ŞİRİNCE - EFES TURU 2 GECE 3 GÜN

Başlıktan da anlayacağınız gibi İzmir’in gidebileceğiniz o kadar çok yeri var ki hepsinde bir gün geçirmiş olsanız bile size bir haftanın yetmeyeceğini söyleyebiliriz. Ancak 2 gece 3 gün süren bu tatil seçeneği sayesinde sizlere keyif dolu bir zaman vaat ediliyor. İzmir Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi doğası iklimi ve de görülmesi gereken tarihi yerleri sayesinde yaşadığınız yoğunluğu size kolayca unutturacak. Paket halinde sunulan bu tur seçeneği hakkında fiyat ve ödeme bilgi belirtilmiş durumda.

 

Tur hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

KAPADOKYA TURU 2 GECE 3 GÜN

Kapadokya turunun ayrıntılarına geçmeden önce şunu söylemek sanıyorum ki yerinde olacak. Kapadokya dünyaya tepeden balonla bakabileceğiniz en güzel yer. Yalnız balon değil aynı zamanda tarihi ve müzeleri konusunda da başarılı bir görselliğe sahip olan bölge bu anlamda pek çok turiste ev sahipliği yapıyor. Türkiye’ de son dönemlerde en fazla tercih edilen tur programları arasında da yerini almış durumda.

Sitemizde yer vermiş olduğumuz Kapadokya turunda eğlence ve konaklamadan tutunda nefis yemeklere varıncaya kadar pek çok seçenek bir arada toplanmış. Turu tercih edenler için öğle yemeği bulunmuyor. İçecekler için ise ekstra bir ücret gerekiyor. Kapadokya turu içerisinde tüm müze ve ören giriş yerleri de tur kapsamında yer almıyor.

Kapadokya turu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURU

Yedigöller turunun günü birlik düzenlenmesinin avantajı sayesinde hafta sonlarınızı daha renkli bir hale dönüştürebiliyorsunuz. Tur her cumartesi ve Pazar günü düzenleniyor bu anlamda yoğun bir hafta mesaisi sonrasında kendinize biraz zaman ayırabiliyorsunuz. Her şeyden uzak kafanıza göre bir hafta sonu tatili sayesinde kendinizi yeniden şarj etmiş olacaksınız. Yedigöller bilindiği üzere Bolu’da yer alıyor. Bolu’nun İstanbul ve Ankara’nın tam ortasında olduğunu düşünürseniz bu büyük şehirlerden gelişlerinde çok uygun olduğunu görebilirsiniz. Sitede belirtilen tur tek kişilik fiyattır. Rezervasyon yapılması içinde iletişim numarası paylaşılmış durumda. Turun geniş kapsamını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linkten ayrıntıları takip edebilirsiniz.

Yedigöller turu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Etiketlerİlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar: