Belgrad Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Sırbistan’ın başkenti ve en kalabalık şehri olan Belgrad, Balkanlar'ın önemli merkezlerinden biridir. Özellikle ülkemizdeki vatandaşlar için vize uygulamasının bulunmadığı şehirde ilgi çekici pek çok yapı bulunmaktadır. Aynı zamanda eğlence ve gece hayatının renkli olduğu kent yaz aylarında tatilcilerin gözde destinasyonlardandır. Yazın gelmesiyle birlikte renklenen Belgrad, hemen herkesin bütçesine uygun alternatifleriyle önemli tatil merkezlerinden biri olma özelliği taşımaktadır. Şehir merkezine yakın konumuyla Kalemegdan Kalesi ve parkı, Ayasosya’yı andıran görüntüsüyle Aziz Sava Katedrali, Sırp asıllı bilim adamı Nikola Tesla’nın müzesi, Avrupa’da yetişmiş önemli ressamların eserlerinin yer aldığı Sırbistan Ulusal Müzesi, Sırp tarihinde önemli bir yere sahip olan Taş Meydan, dikkat çekici mimarisiyle hayranlık uyandırıcı St. Mark Kilisesi ve şehrin bohem havasını yaşamak isteyenlerin adresi Skadarlija, Belgrad’da görülmesi gereken yerlerin başındadır.

Tatilinizi 'Düşük Bütçeli Paris' olarak bilinen Belgrad’ta yapmak ve eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak için turlarımızı inceleyebilirsiniz.  Diğer turlarımız için ise Balkanlar Turlarımızı Şehrikeyif’te bulabilirsiniz.