Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Prag Turu Kod: VGC363

Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Prag Turu-1
Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Prag Turu-2
Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Prag Turu-3
Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Prag Turu-4
Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Prag Turu-5
Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Prag Turu-6

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Gece hayatı
     Alışveriş
     Balayı çiftlerine uygun
     Romantik kaçamak
     Doğal güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 26 Mayıs 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN- 02 EYLÜL 2017 İSTANBUL - PRAG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk havayolları kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 05.00’de buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi TK1767 ile 07.05’de Prag’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 08.45’de varışımızın ardından özel otobüsümüz ile Prag şehir turu için alandan hareket ediyoruz. Bu turumuzda Hradcany Kale  Bölgesi, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, Altınyol, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik  saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelinize transfer gerçekleştiriyoruz. Akşam rehberiniz tarafından organize edilecek Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turumuz (45 Euro). Prag’ın muhteşem gece manzarasını müzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Geceleme otelimizdedir.

 

2.GÜN- 03 EYLÜL 2017 PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary Kültür & Alışveriş turumuz (45 Euro - Yemekli 60 Euro). Bu turumuzda Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri Karlovy Vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın Goethe’nin, Beethoven’in, Puşkin’in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde Prag merkeze transfer gerçekleştiriyoruz. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği (65 Euro), yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekânımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizdedir.

 

3.GÜN- 04 EYLÜL 2017 PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş turumuza katılabilirler (75 Euro) yâda (Terazin kampı & Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş turu 95 Euro). Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayı'nı, Brulshl Terası, Kral Yolu, Elbe nehri, Martin Luther Heykeli, Hof Kilisesi, Semper Operası, eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer gerçekleştiriyoruz. Akşam Eksta Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği (50 Euro). Bu turumuzda lokal restoranda yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizdedir.

 

4.GÜN- 05 EYLÜL 2017 PRAG - İSTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltısının ardından rehberimizin bilgilendireceği saatte Prag Havaalanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi TK1772 seferi ile 14.35’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a 18.20’de varış ve turumuzun sonu.


Öne Çıkanlar

TÜRK HAVAYOLLARI İLE 3 GECE 4 GÜN PRAG TURU

2-5 Eylül 2017

 

Işıklar Şehri Prag

Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Prag, birbirinden güzel katedralleri, sarayları ve kaleleriyle Çek Cumhuriyeti’nin masalsı başkentidir. El değmemiş özgün tarihi dokusunu koruyan yapıları, faytonla gezilebilecek meydanları, kuleleri ve katedralleriyle şehrin kültürel havasını gotik bir atmosfer eşliğinde sunmaktadır. Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Eski Belediye Sarayı, Karl Köprüsü, Prag Kalesi, Aziz Vitus Katedrali, Wenceslas Meydanı, Eski Yahudi Mahallesi, Tyn Kilisesi ve Prag Belediye Sarayı şehirdeki en önemi yerlerden yalnızca bazılarıdır.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (Atatürk HL) – Viyana - İstanbul Atatürk HL) arası uçak biletleri,
 • Havalimanı vergileri,
 • Belirtilen kategorideki otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Alan - Otel - Alan transferleri,
 • Tüm şehirlerarası transferler,
 • Prag panoramik şehir turları,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ve servis ücreti (120 Euro),
 • Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro),
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
 • Tüm otel ekstraları ve kişesel harcamalar,
 • Ekstra Turlar,
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 30 indirim Pegasus Havayolları ile Yaz Dönemi 3 GECE 4 GÜN Prag Turu

  Pegasus Havayolları ile Yaz Dönemi 3 GECE 4 GÜN Prag Turu (kod:TBT690)


  2605 TL   1824 TL    Detaylar
  % 20 indirim Pegasus Havayolları ile Yaz Dönemi 3 GECE 4 GÜN Roma Turu
  6 Kişi Aldı

  Pegasus Havayolları ile Yaz Dönemi 3 GECE 4 GÜN Roma Turu (kod:GFS534)


  2606 TL   2082 TL    Detaylar
  % 30 indirim Pegasus Havayolları ile İlkbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Prag Turu
  10 Kişi Aldı

  Pegasus Havayolları ile İlkbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Prag Turu (kod:MZY670)


  2605 TL   1824 TL    Detaylar
  % 20 indirim Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 10GECE 11GÜN Büyük İskandinavya & Fiyord Turu
  14 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 10GECE 11GÜN Büyük İskandinavya & Fiyord Turu (kod:PRM532)


  9528 TL   7604 TL    Detaylar