Kış Dönemi 10 GECE 11 GÜN Balkanlar & Orta Avrupa Turu Kod: GHV178

Kış Dönemi 10 GECE 11 GÜN Balkanlar & Orta Avrupa Turu-1
Kış Dönemi 10 GECE 11 GÜN Balkanlar & Orta Avrupa Turu-2
Kış Dönemi 10 GECE 11 GÜN Balkanlar & Orta Avrupa Turu-3
Kış Dönemi 10 GECE 11 GÜN Balkanlar & Orta Avrupa Turu-4
Kış Dönemi 10 GECE 11 GÜN Balkanlar & Orta Avrupa Turu-5

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Tarihi güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • 16 Kişi Aldı
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.
Kış Dönemi 10 GECE 11 GÜN Balkanlar & Orta Avrupa Turu 

Belgrad (1) & Viyana (2) & Bratislava & Prag (3) & Cesky Krumlov & Budapeşte (2) & Sofya


Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

 Tarihler

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Araç Kalkış Noktaları

18.00' de Kadıköy Evlendirme Dairesi

18.30'da Mecidiyeköy Bambi Kafe önü

19.00'de Bakırköy Ömür Plaza 

Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım,
 • 3* ve 4* otellerde 8 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Tüm şehirlerarası transferler,
 • Belgrad, Budapeşte, Prag, Viyana, Novi Sad, Sofya panoramik şehir turları,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Otel, şehir ve gümrük vergileri.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti 
 • Zorunlu seyahat sağlık sigortası (50 TL)
 • Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
 • Tüm otel ekstraları, 
 • Ekstra turlar,
 • Şoför, restoran vb. hizmet ve yerel servis tipleri 

Bu turumuzda avantajlı extra tur paketi bulunmaktadır.

Paket 1: (6 Tur) Viyana Ormanları, Bratislava, Karlovy Vary, Dresden, Cesky Krumlov, Estergon Turları Paket Olarak Alındığında 300 Euro Olan Tutar Paket İndirimi ile Kişi Bası 250 Euro Olacaktır, Turlar Yemeksiz Yapılacaktır.

Paket 2: (9 Tur) Viyana Ormanları, Bratislava, Ortaçağ Gecesi, Karlovy Vary, Dresden, Cesky Krumlov, Estergon, Tuna Tekne Turu, Çigan Gecesi Turları Paket Olarak Alındığında 450 Euro Olan Tutar Paket İndirimi ile Kişi Bası 400 Euro Olacaktır, Ortaçağ Ve Çığan Gecesi Turlarımız Sınırsız Yemek Ve İçecekli Show’udur.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1/2.GÜN İSTANBUL - BELGRAD

Akşam saat 18.00' de Kadıköy Evlendirme Dairesi, 18.30'da Mecidiyeköy Bambi Kafe önü ve 19.00'de Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Keyifli bir yolculuğun ardından Kapıkule sınır kapısına varıyoruz ve pasaport işlemlerinden sonra yolculuğumuza devam ediyoruz. Gece yolculuğumuz ardından Eski Yugoslavya ve şu anda Sırbistan'ın başkentliğini yapmakta olan Belgrad’a varıyoruz.

Belgrad şehir turumuz: Bu turumuzda Osmanlı eseri olan Kalemegdan (Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) Çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri müze, Saat Kapı ve Müzesi, Nebojsa Kulesi, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Cami, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, kafe ve dükkânlarıyla ünlü Knez Mihalijova Sokağı, St. Sava Kilisesi ve Cumhuriyet Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenme, geceleme otelimizdedir.

3.GÜN BELGRAD - VİYANA

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Viyana’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra Bratislava turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz için şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir, hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde, iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir, çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları 1529’da, 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır.

Bratislava turumuzdan sonra Viyana yolculuğumuza devam ediyoruz, varışımızın ardından Viyana şehir turu yapıyoruz. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Hofburg Sarayı, Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben, rehberinizin anlatımlarıyla serbest zaman verilecektir. Rehberinizin bilgilendireceği saatte, otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz, akşam ekstra organize edilecek Avusturya Grinzing Gecesi turuna katılabilir. Bu turumuzda, Viyana merkezine 20-25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing’in küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde Viyana'nın meşhur yemeği şnitzelin tadına bakıyoruz. Turumuz sonrası otelinize transfer ve geceleme otelimizdedir.

Ekstra Avusturya Grinzing Gecesi Turu: 50 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Bratislava Turu: 30 Euro (Kişi Başı)

4.GÜN VİYANA

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz; ekstra olarak organize edilecek tam günlük Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri, Schönbrunn sarayı bahçeleri turumuza katılabilir.  Bu turda; önce Liechtenstein Şatosu'nu, daha sonra maden ocağı iken bir patlama sonucunda içine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş ucağı ürettikleri Seegrote yer altı gölünü geziyoruz. Bu turumuzda, yeraltı gölünde tekne ile gezinti de yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastırda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri olan Baden gezilecek. Turumuzun en son durağında, Kraliçe Sisi’nin Sarayı olan Schönbrunn Sarayı'nın muhteşem bahçelerinde serbest zaman geçiriceğiz. Arzu eden misafirlerimiz, sarayın içini ziyaret edebilir. Burada serbest zamanımızdan sonra Viyana merkezde transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile klasik müziğin başkenti olan Viyana’da, ekstra Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden birini izleme imkânı... Geceleme otelimizdedir.

Ekstra Liechtenstein Şatosu & Seegrotte yer altı gölü &Mayerling av köşkü & Heilingenkreuz Manastırı & Baden termal şehri & Schönbrunn Sarayı bahçeleri turu: 55 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Viyana Konser Turu: 50 Euro (Kişi Başı)

5.GÜN VİYANA - PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Prag’a hareket. Yol üstünde, arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Cesky Krumlov turu. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz için şehir dışındaki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bir Orta Çağ kasabası olan Cesky Kurumlov, Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Komünizmin en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov, 1990’lardan itibaren yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini, ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız.  Bu tur sonrası, Prag yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızın ardından Prag panoramik şehir turu yapıyoruz. Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü Neo-Gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan St. Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan ve üzerinde, 31 Azizin Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen ve üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam, rehberiniz tarafından organize edilecek Ekstra Vltava Nehri'nde açık büfe yemekli tekne turu... Prag’ın muhteşem gece manzarasını, müzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Geceleme otelimizde yapılacak.

Ekstra Vltava Nehri'nde açık büfe yemekli tekne turu: 45 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Cesky Krumlov Turu: 30 Euro (Kişi Baş)

6.GÜN PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary turu. Bu turumuzda, Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri Karlovy Vary yolculuğumuza, rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte, sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapıyoruz. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın, Goethe’nin, Beethoven’in, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde Prag merkeze transfer. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği, yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekânımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizdedir.

Ekstra Karlovy Vary turu.: 45 Euro (Kişi Başı) Yemekli.: 60 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği.: 65 Euro (Kişi Başı)

7.GÜN PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür Alışveriş turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası, Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi, Semper Operası, eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Dresden turumuzda ünlü primark alışveriş merkezi rehberiniz tarafından gösterilecek ve birbirinden kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.  Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer. Akşam Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği bu turumuzda lokal restaurantta yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizdedir.

Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu.:  75 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği.: 45 Euro (Kişi Başı)

8.GÜN PRAG - BUDAPESTE

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Budapeşte’ye hareket. Budapeşte’ye varışın ardından şehir turu. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hâkimiyetinde kalan şehirde Osmanlı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 odalı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizler de şovun bir parçası olabilirsiniz. Geceleme otelimizdedir.

Ekstra Çigan Gecesi: 50 Euro (Kişi Başı)

9.GÜN BUDAPEŞTE

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Budapeşte şaheserleri & Estergon & Visegrad öğle yemekli gezisine katılabilirler. Budapeşte şaheserleri turumuzda rehberinizin eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, tuna kıyılarından, tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek Kale bölgesini, Balıkçılar burcunu, Matyas kilisesini ve Budapeşte resmini en iyi görebileceğiz ve çekebileceğimiz Citadella tepesine çıkacağız Ardından bir Ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Estergon Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını geziyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelinizdedir.

Ekstra Budapeşte şaheserleri & Estergon & Visegrad turu: 65 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı)

Ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi: 30 Euro (Kişi Başı)

10/11.GÜN BUDAPEŞTE - NOVİ SAD - SOFYA - İSTANBUL

Sabah otelde alınacak erken kahvaltının ardından ilk durağımız Sırbistan Novi Sad, ekonomik olarak gelişmiş bir kent kabul edilen Novi Sad şehir turumuz ve dinlenme, rehberinizin bilgilendireceği saatte buluşma ardından Sofya’ya hareket ediyoruz, varışın ardından St. Nedelya Kilisesi, Rotunda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başbakanlık ve parlamento binaları ile Sofya Üniversitesi ve ulusal kültür sarayı ve Mimar Sinan tarafından tasarlanan Banyabaşı Camii görülecek yerler arasındadır, Sofya şehir turu sonrası otobüs yolculuğumuzun ardından İstanbul’a hareket varışı takiben, turumuzun sonu...

Detaylar

***Turumuz toplam 8 gece otel konaklaması, gidişte ve dönüşte otobüs geceleme ile 10 gece 11 gündür.

***Tur boyunca araçta sıcak - soğuk içecek ikramı, bulunmamaktadır. Sadece, soğuk içecek; su, meşrubat vb. içeceklerin satışı olacak olup, araç da ücretli olarak yardımcı kaptan tarafından sağlanacaktır.

***Yetişkinler İçin Kişi Başı Haftalık 15 Euro Lokal Servisler, Şoför Hizmet Servis Bedeli Vardır.

***Toplam tur periyodu 11 güne tekabül ettiği için Kişi Başı 20 Euro Lokal Servisler, Şoför Hizmet Servis Bedeli ödemesi bulunmaktadır.

***İndirimli çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.

****Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

***Gümrük geçiş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılabilir.

***Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

***Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

***Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

***Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. 

***Çok girişli shengen vizesi alınması gerekmektedir.

****Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Acentemiz gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır. ***Araçlarımız tur katılım sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

***Acentemiz misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir. Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizde saklıdır.

***Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.  

 Öne Çıkanlar

Gizemli Diyarlar

Balkanların bize yakın coğrafyası ve kültürünü göreceğiniz, Orta Avrupa'nın tarihi ve doğal güzelliklerini yaşayacağınız bir yolculuğa hazırlanın!

Balkanların sıcak atmosferi ve doğal güzelliklerinde başlayacak bu yolculuk; orta çağın mistizmini taşıyan ülkelerin, tarihi güzellikleriyle birleşecek. Bu tur kültüre, sanata, mimariye, estetiğe doyacağınız görsel ve ruhsal bir ziyafete dönüşecek. Tuna Nehri'nin büyülü güzelliği, orta çağ esintilerini taşıyan tarihi ülkeler eşliğinde, unutamayacağınız bir tatile eşlik edecek.

 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 46 indirim Pegasus HY ile Ankara Hareket Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  Pegasus HY ile Ankara Hareket Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Alplerin Gölgesinde 5 Ülke (kod:VZR584)


  5771 TL   3125 TL    Detaylar
  % 21 indirim Türk Havayolları ile Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu
  18 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu (kod:GLV548)


  3544 TL   2817 TL    Detaylar
  % 21 indirim Pegasus Havayolları ile Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Orta Avrupa Turu
  10 Kişi Aldı

  Pegasus Havayolları ile Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Orta Avrupa Turu (kod:YHS696)


  2849 TL   2256 TL    Detaylar
  % 30 indirim   Vizesiz Türk Havayolları ile Sonbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Ukrayna Turu

  Türk Havayolları ile Sonbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Ukrayna Turu (kod:KKT705)


  2250 TL   1568 TL    Detaylar