HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU Kod: BDM186

HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU-1
HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU-2
HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU-3
HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU-4
HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU-5
HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU-6

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Vizesiz
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Gece hayatı
     Deniz keyfi
     Tarihi güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.

b) 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir.

c) Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir. Turun iptali durumunda vize ve sigorta ücreti iade edilemez.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

Tur Programı

1. Gün: İstanbul – Odessa

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 12.15’de buluşma. Saat 14.15’te Odessa’ya uçuş. Yerel Saat 16.40’de Odessa’ya varış ve karşılanma. Havaalanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket... Turumuz esnasında şehrin en cazip yerlerini görebileceksiniz. Potemkin Merdivenleri, Sergey Eisenstein’ın klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiştir. Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Potemkin’in sıra dışı yapıtlarıdır. Buradan yolcular, Odessa’nın gezilmeye değer yerlerinden “Promorsk Bulvarı”ndan Odessa kentine doğru gezinti yaparlar. Sonrasında misafirlerimiz eski kent merkezine geçerek, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog ve diğer görülmeye değer yerleri gezebilirler. Tur bitimi serbest zaman… Geceleme otelimizde olacak.

2. Gün: Odessa

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman… Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek tam gün Akkerman Kalesi ve Shabo Tadımlı Konyak Fabrikası turuna katılabilirler. (50 Euro yemekli) Akkerman Kalesi turu, 13. ve 15. yüzyıllar arasında Bizanslılar tarafından inşa ettirilmiş olan kaleler, UNESCO dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafindan fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri, toplam çevre uzunluğu 2 km olan surları ve günümüzde sadece 26 adeti ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km uzaklıkta olan bölgeye turumuz, tam gün sürmektedir. Shabo Konyak Fabrikası; Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikalarından birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, meyveler ve bisküviler ile servis edilen 9 çeşit konyaktan tadabileceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer... Geceleme otelimizde olacak.

3. Gün: Odessa

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Katakomb turuna katılabilirler (50 Euro). Sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan katakombları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 100 km. civarındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve otelimizde geceleme...

4. Gün: Odessa – İstanbul

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman... Rehberin belirlediği saatte lobide buluşma, havaalanı transferi ve bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra saat 12.00’de İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile saat 14.25’de varış... Turumuzun ve servislerimizin sonu...


Öne Çıkanlar

SONBAHAR & KIŞ & İLKBAHAR,YAZ DÖNEMİ

ONUR AİR HAVAYOLLARI İLE HERGÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU

HER GÜN HAREKETLİ

 

Tarihe Gizemli Bir Yolculuk 

 

Ukrayna’nın üçüncü büyük şehri olan Odessa, Kırım Hanlığına bağlı olduğu zamanlardan beri Karadeniz’in en büyük limanlarından biridir. 1794 yılında Çarlık Rusyası döneminde Odessa’nın kurulması Karadeniz’in çehresini değiştirmiştir. 1800’lerde Rusya ile batı arasında en büyük ticaret merkezi haline gelmiştir. Şehrin altı iki yüz yıl önce inşa edilmiş ve uzunluğu yüz kilometreyi bulan kireçtaşı tünellerle kaplıdır. Bu oyma yeraltı tünellerine ‘katakomp’ denmektedir. İkinci Dünya Savaşı sırasında Partizan Ordusu, bu tünellere saklanarak Almanya ve Romanya’nın işgaline karşı direnmiştir. Aşırı nem ve güneşsiz ortam can kaybına neden olsa da Kızıl Ordu’nun şehre girişinin ardından 1942 yılında kahramanlık ünvanı almış ve kent 2.Dünya Savaşı’nın bitmesinden sonra yeniden yapılmıştır. Tüneller sıcaklık ve nem oranının uygunluğu nedeniyle günümüzde şarap mahzenleri olarak kullanılmaktadır. Şehri limana bağlamak için 19.yüzyılın ilk yarısında yapılan Potemkin Merdivenleri’ne üstten bakınca sadece sahanlıklar, alttan bakınca da sadece basamaklar görünmektedir. 1925 yılında Sergei Einstein’ın çektiği Potemkin Zırhlısı filmiyle dünyaca üne kavuşan bu merdivenler şehrin görülmeye değer yerlerinden biridir. Odessa aynı zamanda dünyanın en önemli opera binalarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Rönesans tarzında tasarlanmış olan bina akustiği açısından dünyanın önde gelen opera binalarından biri olma özelliği taşımaktadır. Tolstoy Sarayı, Katerina Meydanı, Belediye Binası ve Aleksandr Puşkin Anıtı şehirde görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Belki de görülmesi gereken en önemli yerlerden biri de Prymorskyi Bulvarı ve yanı başında uzanan İstanbul Parkı’dır. Parkın peyzaj çalışması İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından yapılmaktadır. Karadeniz’e tepeden bakan park geceleri ışıklandırılan ağaçları, sıra sıra dizilen kahve arabaları ile şehrin hareketli noktalarından biridir. Parkta camdan bir yapının içerisinde antik Yunan döneminden kalma bazı kalıntılar sergilenmektedir. Parkın ve bulvarın orta noktasında ise Richelieu Dükü Armand-Emmanuel du Plessis’in heykeli bulunmaktadır. Heykel aslında Fransız olan bu şahsın, küçük bir köy olan Odessa’yı modern bir kente dönüştürmesi nedeniyle dikilmiştir. Ukrayna’nın kalbi Odessa, kütüphaneleri, müzeleri ve tiyatrolarıyla tam bir kültür merkezidir. Odessa farklı kültürleri tanımayı seven hemen herkesin görmesi gereken şehirlerin başında gelmektedir.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Ukraine International, Onur Air ile İstanbul – Odessa – İstanbul uçuşları
 • Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli
 • 3* ve 4* otelde, 3 gece oda- kahvaltı konaklama
 • Havaalanı- otel- havaalanı transferleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (30 TL)
 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)


 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 12 indirim Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Moskova & St Petersburg Turu

  Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Moskova & St Petersburg Turu (kod:PNG574)


  4736 TL   4153 TL    Detaylar
  % 8 indirim Pegasus Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Roma Turu
  8 Kişi Aldı

  Pegasus Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Roma Turu (kod:PLD537)


  3102 TL   2843 TL    Detaylar
  % 30 indirim Atlas Global Havayolları ile Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Londra Turu
  15 Kişi Aldı

  Atlas Global Havayolları ile Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Londra Turu (kod:NSZ787)


  3199 TL   2231 TL    Detaylar