Fransa Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Avrupa’nın turistler tarafından en çok ziyaret edilen ülkelerinden biri olan Fransa’ya gitmek için en uygun dönemler mayıs-ekim aylarıdır ve Fransa’da gezip görülecek yerlerin sayısı oldukça fazladır. Batı Avrupa’nın en romantik şehri Paris, Fransız Rivierası olarak bilinen; Saint Tropez, Antibes, Cannes, Nice ve Monaco, kuzeybatı kıyılarında baş döndürücü güzelliğiyle Mont Saint-Michel, dünyaca ünlü Fransız şaraplarını tadabileceğiniz Bordeaux, İspanya’ya yalnızca birkaç kilometre uzaklıkta bulunan okyanus kıyısındaki Biarritz, Vincent Van Gogh’un bir dönem yaşadığı Arles, muhteşem doğasıyla insanı etkileyen Starzburg, Fransa’nın en bohem şehirlerinden Lyon ve tarihi güzellikleriyle Marsilya, Fransa’da görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır.

Fransa, romantik aşıklardan çocuklarıyla iyi vakit geçirmek isteyen ailelere kadar hemen herkese sunduğu pek çok alternatifle akılda kalıcı ve görülmeye değer ülkelerden biridir. Dilerseniz sizlerde Güney Fransa’nın eşsiz doğasında sevdiklerinizle baş başa zaman geçirebilir ya da eğlencenin dur durak bilmediği Paris gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Fransa tatilinizi sizlere uygun fırsatlarla Şehrikeyif’te bulabilirsiniz. Paris dahil olmak üzere birbirinden güzel Avrupa şehirlerini birlikte deneyimlemek isterseniz Benelux Paris Turları’na göz atabilirsiniz.