% 17 indirim Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Sömestr Dönemi Benelux & Paris Turu
   2 Kişi Aldı

Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Sömestr Dönemi Benelux & Paris Turu (kod:VFC421)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Mimari güzellikler
   Alışveriş
   Kaliteli hizmet
   Ekonomik tatil
   Tarihi güzellikler
2749 TL    2290 TL    Detaylar
% 21 indirim Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Maxi Benelux Paris Turu

Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Maxi Benelux Paris Turu (kod:PZV458)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Mimari güzellikler
   Gece hayatı
   Alışveriş
   Kaliteli hizmet
   Doğa ile iç içe
   Aileler için uygun
   Doğal güzellikler
2612 TL    2062 TL    Detaylar
% 23 indirim Türk Havayoları ile Kurban Bayramı Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Benelux & Paris Turu
   12 Kişi Aldı

Türk Havayoları ile Kurban Bayramı Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Benelux & Paris Turu (kod:TCP529)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Alışveriş
   Balayı çiftlerine uygun
   Aileler için uygun
   Tarihi güzellikler
   Kültürel zenginlik
4179 TL    3213 TL    Detaylar
% 23 indirim Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Benelüx & Paris Turu

Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Benelüx & Paris Turu (kod:JCN528)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Mimari güzellikler
   Balayı çiftlerine uygun
   Aileler için uygun
   Tarihi güzellikler
   Kültürel zenginlik
4028 TL    3099 TL    Detaylar
% 23 indirim Türk Havayolları ile Yaz Dönemi Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN  Benelux & Paris Turu
   10 Kişi Aldı

Türk Havayolları ile Yaz Dönemi Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Benelux & Paris Turu (kod:TMY527)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Mimari güzellikler
   Alışveriş
   Balayı çiftlerine uygun
   Aileler için uygun
   Kültürel zenginlik
3730 TL    2870 TL    Detaylar
% 17 indirim Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Maxi Benelux Paris Turu

Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Maxi Benelux Paris Turu (kod:DMH459)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Mimari güzellikler
   Gece hayatı
   Alışveriş
   Aileler için uygun
2474 TL    2062 TL    Detaylar
% 21 indirim Atlasjet Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Benelux Paris Turu
   3 Kişi Aldı

Atlasjet Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Benelux Paris Turu (kod:JTK435)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Mimari güzellikler
   Gece hayatı
   Alışveriş
   Balayı çiftlerine uygun
   Aileler için uygun
   Kültürel zenginlik
2321 TL    1829 TL    Detaylar

Amsterdam

12.yüzyılda Amstel ırmağının kıyısında bir balıkçı köyü olarak kurulan Amsterdam, bugün Hollanda'nın en önemli kentlerinden biridir. Adı ilk kurulduğu yıllarda Amstel ırmağının üzerinde bulunan Dam adı verilen su bendinden alan kentte en önemli uğrak yerlerinden bazıları; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Kırmızı Fener Sokağı'dır. Kent merkezindeki birbirinden zengin yapılar kadar çiftliklerin arkalarında bulunan sahil kasabaları da ziyaretçiler tarafından merak edilen yerler arasındadır. En turistik yerlerinden biri olan balıkçı kasabası Volendam'ın yanı sıra eşsiz manzarasıyla Marken bu kasabalardan bazılarıdır.

Kuzey'in Venedik'i Amsterdam, yüzen eşsiz kanal evleri, tarihi saray ve meydanlarıyla Avrupa'nın en ideal turistik lokasyonları arasındadır. Van Gogh Müzesi, Rijksmuseum ve Madame Tussaud's Balmumu Müzesi'ne ev sahipliği yapan şehir, alışveriş trafiğine kapalı caddeleri, dünyaca ünlü lüks peynirleri ve özel yapım çikolatalarıyla eşsiz bir gezi rotası olma özelliği taşımaktadır.

Brüksel

Belçika’nın başkenti Brüksel, birkaç yüzyıl önce bataklıkların kuruması sonucu ortaya çıkmış bir şehirdir. Adı bataklığın içindeki yerleşim yeri anlamına gelmektedir. Brüksel’in en önemli meydanlarından Grand Place, Gotik mimarinin en önemli örneklerinden biri olan Hotel de Ville’ye ev sahipliği yapar.  Belediye Sarayı ve Brüksel Müzesi meydandaki en güzel yapılardan birkaçıdır.  Bir diğer önemli yapı olan Atomium Brüksel’de bulunan ikonik bir binadır. Andre Waterkeyn’in tasarladığı Atomium, bir demir kristalinin 165 milyar kez büyütülmüş halidir. Sıradışı tasarımıyla Atomium önemli gezi noktalarından biri olduğunu söylemeliyiz.

Belçika’da görülecek yerlerden biri olan Brugge ise, Batı Flandra’nın başkentidir. II. Dünya Savaşı’nda zarar görmeden korunduğu için Ortaçağ’dan kalma mimarisiyle, birbirinden değişik çikolataları ve değişik biralarıyla turistlerin sıklıkla ziyaret ettikleri yerlerin başında gelir. Kanalları ve dantelleriyle ünlü olan Brugge’un tarihi merkezinde bulunan Belfry Kulesi’ne çıkabilir ve eşsiz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Paris

Fransa’nın başkenti olan Paris, moda ve lüksün merkezi olması nedeniyle Ville Lumière (Işık Şehir) olarak anılmaktadır. Sanatsal ve kültürel yaşamıyla bilinen Paris, Sen Nehri üzerine kurulmuş dünyanın en önemli şehirlerinden biridir.  Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Champ Elysees ve Eyfel Kulesi turistler tarafından en çok ziyaret edilen yerlerin başında gelir. Bir diğer önemli yerlerden biri olan Place du Tertre’de bulunan Ressamlar Tepesi; Salvador Dali’den Picasso’ya, Van Gogh’tan Monet’e kadar birçok ünlü ressamın bir araya geldiği ender yerlerden biri olma özelliği taşıyor.

Eğlencenin önemli adreslerinden biri olan Disneyland Paris ise, iki bin hektarlık bir alana kurulu olup 2 adet park ve 7 otelden oluşmaktadır. 40’tan fazla eğlence ve oyun alanının bulunduğu Disneyland Park, Fantasyland, Discoveryland, Frontierland, Adventureland ve Main Street USA gibi tematik alanlar yer almaktadır. Sizler de Disneyland’ın renkli dünyasında keyifle vakit geçirebilir, büyülü dünyasında birbirinden ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz.

Lüksemburg

Batı Avrupa’nın en küçük ülkelerinden biri olan Lüksemburg, her ne kadar Fransız ve Alman kültürlerinden etkilenmiş olsa da yerli kültür kendi kimliğini koruyabilmeyi başarmış ender şehirlerden biridir. Şehrin kuzeyinde Alzette Nehri, güneyinde Petrusse Nehri ve ortasında Ortaçağ’da Franklar tarafından inşa edilen Lüksemburg Kalesi yer almaktadır. Lüksemburg’da Petrus Nehri üzerinden güvenli geçiş sağlamak için inşa edilen Adolpe Köprüsü ise tren garı ile kent merkezini birbirine bağlamaktadır. Lüksemburg Büyük Dükalığı’nın Remich kasabası ise Moselle Nehri kenarında bulunan en kalabalık merkezlerden biridir. Moselle Nehri aynı zamanda Lüksemburg’un en lezzetli şaraplarının üretildiği bölgelerden biridir. Dilerseniz bölgede yer alan şarap üretim merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.