Çeşme Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

İzmir’in en batı ucunda kendi adını taşıyan yarımadada kurulmuş olan Çeşme, doğuda Urla, güney ve batıda Ege Denizi, kuzeyde Karaburun ile komşudur. Özellikle yerli turistlerin uğrak noktası olan Çeşme, plajları ve koylarıyla turistik bir cennettir. Ülkemiz turizmine azımsanamayacak bir katkısı olan Çeşme’ye bağlı Alaçatı her yıl müthiş bir turizm kitlesine ev sahipliği yapmaktadır.

Denizin dibinden suya karışan yer altı kaynak suları ile yılın büyük bir zamanı denize elverişi olan Ilıca Plajı, masmavi denizi ve dingin suları ile Ayayorgi Plajı’nın da yer aldığı Boyalık Koyu, Çeşme yarımadasının kuzey kıyılarında yer alan doğal güzellikleri ile sizleri etkileyecek Dalyan, muhteşem güzellikteki plajı ve şifalı ılıcaları bir arada sunan Çeşme Ilıcaları, pek çok medeniyetten izler taşıyan, mimarisi ve manzarası ile sizleri büyüleyecek Çeşme Kalesi, Çeşme’de görülmesi gerekenlerdir.

Türkiye’nin sörf merkezi Alaçatı

İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı olan Alaçatı, merkeze yaklaşık olarak 1 saat uzaklıkta bulunmaktadır. İzmir’in en bilindik tatil beldesi olarak bilinen Alaçatı, her yıl yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamaktadır. Konumu bakımından oldukça rüzgarlı olması sebebiyle dalgalı bir denize sahip olan Alaçatı, sörf yapmak isteyenler için müthiş bir ortam sağlamakta ve yazın yapılan sörf yarışmaları bölgede bir hareketlilik yaratmaktadır. Dalgalı denizinin yanı sıra sakin sahillere de sahip olan beldede bulunan beach clubler, eğlenceyi doyasıya yaşamak isteyen gençlerin de vazgeçilmezlerinden. Modern biçimli, Arnavut kaldırımlı sokaklarında sabahları alışveriş yapabilir, akşamları Ege ve Dünya mutfağına ait lezzetleri tadabilirsiniz.

Masmavi denizi, birbirinden güzel plajları ve yeşil doğasının ile sizlere unutulmaz bir tatil sunan Çeşme Turlarına en uygun fırsatlarla sayfamızdan erişebilirsiniz.