Alaçatı Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin sörf merkezi Alaçatı

İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı olan Alaçatı, merkeze yaklaşık olarak 1 saat uzaklıkta bulunmaktadır. İzmir’in en bilindik tatil beldesi olarak bilinen Alaçatı, her yıl yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamaktadır. Konumu bakımından oldukça rüzgarlı olması sebebiyle dalgalı bir denize sahip olan Alaçatı, sörf yapmak isteyenler için müthiş bir ortam sağlamakta ve yazın yapılan sörf yarışmaları bölgede bir hareketlilik yaratmaktadır. Dalgalı denizinin yanı sıra sakin sahillere de sahip olan beldede bulunan beach clublar eğlenceyi doyasıya yaşamak isteyen gençlerinde vazgeçilmezlerinden. Modern biçimli, Arnavut kaldırımlı sokaklarında sabahları alışveriş yapabilir, akşamları Ege ve Dünya mutfağına ait lezzetleri tadabilirsiniz.

Sörf yapmaya elverişli dalgalı suları, rengarenk sokakları ve eğlenceli akşamları ile Alaçatı Turları'na en uygun fırsatlarla sayfamızdan erişebilirsiniz.