Kurban Bayramı Neo Klasik İspanya Turu 7 GECE 8 GÜN Kod: BDL417

Kurban Bayramı Neo Klasik İspanya Turu 7 GECE 8 GÜN-1
Kurban Bayramı Neo Klasik İspanya Turu 7 GECE 8 GÜN-2
Kurban Bayramı Neo Klasik İspanya Turu 7 GECE 8 GÜN-3
Kurban Bayramı Neo Klasik İspanya Turu 7 GECE 8 GÜN-4
Kurban Bayramı Neo Klasik İspanya Turu 7 GECE 8 GÜN-5

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.
Neo Klasik İspanya

Barcelona – Teruel – Valencia – Cuenca - Madrid – Segovia – Burgos – Bilbao

KURBAN BAYRAMI

Türk Havayolları ile  25 Ağustos Hareket 7 Gece


Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Barcelona / Bilbao– İstanbul uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
 • Teruel(Valderrobres) – Cuenca – Madrid- Segovia – Burgos – Bilbao panoramik şehir turları
 • Otel vergileri,
 • Turist şehir vergileri,
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
 • Müze ve ören yerleri girişleri,
 •  İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)
 • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro )

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

TUR PROGRAMI   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN: İSTANBUL – BARCELONA

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 12.00’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1855 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.40’da Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 17.25’te Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal  mahalleler gece turuna (35 Euro) katılabilirler. Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Geceleme otelimizde. 

2.GÜN: BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası, arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (55 Euro) katılabilirler. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisidir. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü; Poble Espanyol. Köyde şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak ünlü çeşmesi; Font de Canaletes turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra düzenlenecek Flamenco turuna (55 Euro) katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

3.GÜN: BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Gerona & Figueras & Dali Müzesi turu (65 Euro).Turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrasında otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

4.GÜN: BARCELONA – TERUEL – VALENCIA

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle İspanya’nın doğa harikası Teruel bölgesine hareket ediyoruz. Keyifli panoramik çevre gezisi sonrası Teruel‘in gözdesi Valderrobres’e varış ve serbest zaman; çok eski bir tarihe sahip olan bu şirin kasaba Gotik mimari açısından oldukça zengindir. Santa Maria la Mayor Katedrali, 14.yy’dan kalma Valderrobres Kalesi, bütün şehir boyunca uzanan Matarranya Nehrinin eşsiz manzarası ve doğası ile tarihi bozulmamış bir şekilde ayakta kalmıştır.Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz extra düzenlenecek olan olan Morella turuna (35 Euro) katılabilirler. Morella; İspanya’nın en güzel köyleri sıralamasında birinci sırada olup; Yunan, Roma, Vizigot ve Fas hakimiyetinde bulunmuş ve bir çok tarihe tanıklık etmiştir. Stratejik bir öneme sahip olan İspanyol Kurtuluş Savaşı’nın bir bölümü bu köy ve çevresinde yaşanmıştır. Ayrıca Floan olarak bilinen tatlılarıyla meşhurdur.Tur sonrası Valencia’ya hareket ve otelimize transfer.Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Valencia Gece turuna (25 Euro) katılabilirler. Turumuzda İspanya’nın gece kraliçesi Valencia şehrini tanıma fırsatı buluyor ve ardından İspanya’nın en iyi Paella’sı olarak bilinen Valencia Paella’sını tatmanız için serbest zamanımız oluyor. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde

5.GÜN: VALENCIA – CUENCA – MADRİD

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu turuna (35 Euro) katılabilirler. Turumuzda eski ve yeni Valencia’nın en sembolik yerlerini görme imkânı bulacaksınız. Ayrıca turumuzda ipek yapımının sırları ve pazarlanmasını, dünyada İpek Yolu’nun odak noktası olan Valencia şehrini keşfetme şansına sahip olacaksınız. Dünya ipek ticaretine yön veren en eski İpek Borsası da Valencia’dadır. Tur sonrası Cuenca'ya hareket ve varışımıza istinaden şehir turu. Asma evlere ev sahipliği yapan bu sevimli şehir Cuenca Jucar ve Huecar isimli iki nehrin ortasında kurulmuş bir yanı dik yamaçlıdır. Şehir eski ve yeni olmak üzere 2 kısma ayrılıyor. Eski şehir ahşap restore edilmiş evlerden ve nefesinizi kesecek kadar yüksek bir yamaçtan, yeni şehir ise Jucar Vadisi’nin altındaki modern yapılardan oluşmaktadır. Tur sonrası Madrid’e hareket ve varışımıza istinaden otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turuna  (25 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

6.GÜN: MADRİD ​

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Madrid şehir turu yapıyoruz. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turu+ Santa Maria Katedrali turuna (50 Euro) katılabilirler. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’ nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako Nehri şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’ nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Don Kişotun yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Madrid’e dönüş ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.GÜN: MADRİD – SEGOVIA – BURGOS  ​

Sabah kahvaltı sonrası Segovia’ya hareket ediyoruz Segovia turumuzda Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ile kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı ve Yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Avila Turuna (35 Euro) katılabilirler. Erken Roma dönemine ait olan bu şehirde Roma İmparatorluğu ve Vizigotlardan izler görmek mümkündür. Avila turumuzda, Valderrabanos Sarayı, Santa Terasa Meydanı, San Vicente Bazilikası, Avila Katedrali, Alcazar Kapısı, Avila Surları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Burgos’a hareket. Burgos’a varışımızın ardından panoramik Burgos şehir turu yapıyoruz. Castilla-Leon Krallığı’nın 5 yy. boyunca başkenti olmuş Burgos şehir turunda Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Burgos Katedrali, Las Huelgas Manastırı ve Plaza del Mercado görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

8.GÜN: BURGOS – BILBAO – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası  odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri ardından panoramik şehir turu için Bilbao’ya hareket ediyoruz. Turumuzda görülecek yerler arasında Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Belediye Sarayı yer almaktadır. Tur sonrası özel otobüsümüz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1316 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.45’te  İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Öne Çıkanlar

Harikalar Diyarı İspanya

İspanya’nın üçüncü büyük şehri olan Valencia, Comunidad Valenciana Özerk Bölgesi’nin de başkentidir. Valencia, portakal bahçeleri, festivalleri, ve müzeleriyle kendine has yaşam tarzını sunan ender güzellikteki şehirlerden biridir. Şehirde tarihi binalar ve modern eserler bir arada bulunmaktadır. Akdeniz’in kıyısında kurulmuş olan Valencia, denizi, tarihi ve fütüristik mimariyi  görebileceğiniz ender şehirlerden biridir. Özellikle eski şehir bölgesinde bulunan görkemli katedral ve her iki tarafında bulunan La Plaza de la Reina ile La Plaza de la Virgen meydanları görülmeye değer yerlerin başında geliyor. Kentin önemli merkezlerinden diğeri olan El Carmen’e ulaştığınızda ise sanatın duvarlara işlendiği daracık sokakları son derece dikkat çekici. Ortaçağ Avrupa mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Llotja de la Seda (İpek Marketi) ve İspanya’nın en büyük kapalı marketlerinden olan Mercado Central kentin mutfağı hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yerlerden birkaçı. Spor, sanat ve moda organizasyonlarına ev sahipliği yapan Agora, opera ve tiyatro gösterilerinin yapıldığı Palau de les Arts Reina Sofia, sinema gösterimlerinin yapıldığı ve kimi zaman gece kulübüne de dönüşen yapısıyla Hemisferic görülmesi gereken önemli duraklardan bazılarıdır. Şehrin modern yüzü olan ve dinazorlardan uzay bilimine farklı birçok konuda eğlenceli, eğitici konuların yer aldığı Prince Felipe Science Museum ile Avrupa’nın en büyük akvaryumlarından biri olan L’Oceanografic yine keyifli zaman geçirilebilecek yerlerden bazıları.

İspanya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Barselona, ülkenin en büyük ikinci kentidir. Barselona ününü modern sanat akımına yön veren Gaudi’nin şehrin kimliği haline gelmiş eserlerine borçludur. Barselona’nın simgelerinden biri olan Sagrada Familia, Gaudi’nin imzasını taşıyan önemli eserlerden biridir. Şehrin mimari ve tarihi değerlerinin çoğu Unesco dünya mirası sit alanı olarak kabul edilmiştir. Benzersiz doğası ve özel mimarisiyle Park Güell, Hospital de Sant Pau, Casa Mila, ve Casa Battlo görülmesi gereken diğer önemli yapılardır. Şehir aynı zamanda Dali, Picasso ve Miro gibi önemli ressamların müzelerine ev sahipliği yapmaktadır. Barselona, Parc de la Ciutadella gibi Avrupa’nın en güzel parklarından birini de içinde barındırır.  Parkın içinde Parlamento binası ve hayvanat bahçesi bulunuyor. Aynı zamanda parkın sembolü haline gelen Şemsiyeli Kadın heykeli görülmeye değer. Lam Rambla Caddesi, Barselona Katedrali, Poble İspanyol ve Museu Nacional d’Art de Catalunya Barselona’da görülmesi gereken önemli duraklardan bazıları.

İspanya’nın başkenti Madrid, Avrupa Birliği’nin Londra ve Berlin’den sonra en büyük üçüncü kentidir. Manzanares Nehri üzerine kurulu olan Madrid, sanattan edebiyata, müzikten mimariye aradığınız ve görmek istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz özel bir tatil rotasıdır. İspanya Krallığına ev sahipliği yapan şehirde yer alan saraylar, müzeler ve caddeler zarafetiyle son derece etkileyicidir. Madrid’in en prestijli müzesi Paseo del Prado, dünyanın en geniş klasik resim koleksiyonunu içinde barındırmaktadır. Kral III.Carlos tarafından 1785 yılında mimar Juan de Villanueva’ya yaptırılan yapıda dünyaca ünlü birçok sanatçının eserleri bulunmaktadır. Madrid’in ikinci büyük müzesi ise Kraliçe Sofia Ulusal Sanat Merkezi Müzesi’dir. Müze özellikle çağdaş sanat akımlarının önemli örneklerini barındırması bakımından önemlidir. Pablo Picasso’dan Dali’ye, Juan Miro’dan Juan Gris’e kadar dünyaca ünlü birçok sanatçının eserleri bu müzede sergilenmektedir. Binada en çok ilgi çeken eser ise kuşkusuz Pablo Picasso’nun Guernica adlı tablosudur. Paseo del Prado bulvarında yükselen ve şehrin en önemli üçüncü müzesi olan Thyssen-Bornemisza’da Brueghel, Dürer, Rembrandt, O’Keefe ve Kandinsky gibi dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini görebilmek mümkündür. Puerto del Sol yani Güneş Kapısı anlamına gelen şehir meydanı civarında aradığınız hemen herşeyi bulabilirsiniz.  Batı Avrupa’nın en büyük sarayı ve Madrid’in simgelerinden olan Palacio Real başarılı peyzajıyla görülmeye değer yerlerin başında gelmektedir. Madrid’in en önemli parkı Retiro Park ve kapalı bir pazar yeri olan Mercado de San Miguel keyifli bir gezi için en uygun mekanlardan birkaçıdır.
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 10 indirim   Vizesiz Kurban Bayramı Özbekistan Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Özbekistan Turu

  Kurban Bayramı Özbekistan Havayolları ile 4 GECE 5 GÜN Özbekistan Turu (kod:RPM929)


  5394 TL   4848 TL    Detaylar
  % 27 indirim Türk Havayoları ile Kurban Bayramı Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Benelux & Paris Turu
  12 Kişi Aldı

  Türk Havayoları ile Kurban Bayramı Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Benelux & Paris Turu (kod:TCP529)


  5984 TL   4339 TL    Detaylar