İlkbahar Dönemi 10 GECE 11 GÜN Baştanbaşa Balkanlar Orta Avrupa Turu Kod: MHN679

İlkbahar Dönemi 10 GECE 11 GÜN Baştanbaşa Balkanlar Orta Avrupa Turu-1
İlkbahar Dönemi 10 GECE 11 GÜN Baştanbaşa Balkanlar Orta Avrupa Turu-2
İlkbahar Dönemi 10 GECE 11 GÜN Baştanbaşa Balkanlar Orta Avrupa Turu-3
İlkbahar Dönemi 10 GECE 11 GÜN Baştanbaşa Balkanlar Orta Avrupa Turu-4
İlkbahar Dönemi 10 GECE 11 GÜN Baştanbaşa Balkanlar Orta Avrupa Turu-5

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Gece hayatı
     Alışveriş
     Tarihi güzellikler
     Lezzet keşfi
     Kültürel zenginlik

  Bonus'a Peşin Fiyatına 5 Taksit

 • Kalan Süre:
 • 17 Kişi Aldı
 • Yorumlar
  1 yorum ( 5,0 / 5,0 puan )
Otel Seçenekleri
(min. fiyat)
  % 30 indirim   1805 TL yerine
Lüks Otobüsler ile İlkbahar Dönemi 10 GECE 11 GÜN Baştanbaşa Balkanlar Orta Avrupa Turu 

Belgrad (1) & Viyana (2) & Bratislava & Prag (3) & Cesky Krumlov & Budapeşte (2) & Sofya 


Seçenekler:

3* Uzak Oteller   ( görmek için tıklayın... )
  2. Dönem İstanbul Hareket - 1264,00 TL
  2. Dönem İstanbul Hareket Single Fiyatı - 2128,00 TL


Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Nisan 2018

Tarih 

2. Dönem 

01 Haziran 2018 

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0850-532 2077  numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım,
 • 3* Uzak Otellerde 8 gece oda kahvaltı konaklama
 • Alan - Otel - Alan transferleri,
 • Tüm şehirlerarası transferler,
 • Belgrad, Budapeşte, Prag, Viyana, Novi Sad, Sofya panoramik şehir turları,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Otel, şehir ve gümrük vergileri.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti (120 Euro)
 • Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 • Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
 • Tüm otel ekstraları, 
 • Ekstra Turlar,
 • Şoför, sınır geçiş, restoran vb. hizmet ve yerel servis tipleri (20 Euro)

Paket 1: (6 tur) Viyana Ormanları, Bratislava, Karlovy Vary, Dresden, Cesky Krumlov, Estergon Turları paket olarak alındıgında 300 euro olan tutar paket ındırımı ıle kısı bası 250 euro olacaktır, turlar yemeksiz yapılacaktır.

Paket 2: (9 tur) Viyana Ormanları, Bratislava, Ortacag Gecesi, Karlovy Vary, Dresden, Cesky Krumlov, Estergon, Tuna Tekne Turu, Cigan Gecesi turları paket olarak alındıgında 450 euro olan tutar paket ındırımı ıle kısı bası 400 euro olacaktır, ortacag ve cıgan gecesi turlarımız sınırsız yemek ve icecekli showludur.

Paket 3: (10 tur) Viyana Ormanları, Avusturya Grinzing Gecesi, Bratislava, Ortacag Gecesi, Karlovy Vary, Dresden, Cesky Krumlov, Estergon, Tuna Tekne Turu, Cigan Gecesi turları paket olarak alındıgında 500 euro olan tutar paket ındırımı ıle kısı bası 450 euro olacaktır, grınzıng gecesi 2 icecekli, ortacag ve cıgan gecesi turlarımız sınırsız yemek ve icecekli showludur.

Paket 4: (11 tur) Viyana Ormanları, Avusturya Grinzing Gecesi, Bratislava, Ortacag Gecesi, Vltava Tekne Turu, Karlovy Vary, Dresden, Cesky Krumlov, Estergon, Tuna Tekne Turu, Cigan Gecesi turları paket olarak alındıgında 545 euro olan tutar paket ındırımı ıle kısı bası 490 euro olacaktır, grınzıng gecesi 2 icecekli, vltava yemekli tekne turu 1 icecekli, ortacag ve cıgan gecesi turlarımız sınırsız yemek ve icecekli showludur.

Paket 5: (12 tur) Viyana Konser, Viyana Ormanları, Avusturya Grinzing Gecesi, Bratislava, Ortacag Gecesi, Vltava Tekne Turu, Karlovy Vary, Dresden, Cesky Krumlov, Estergon, Tuna Tekne Turu, Cigan Gecesi turları paket olarak alındıgında 600 euro olan tutar paket ındırımı ıle kısı bası 540 euro olacaktır, grınzıng gecesi 2 icecekli, vltava yemekli tekne turu 1 icecekli, ortacag ve cıgan gecesi turlarımız sınırsız yemek ve icecekli showludur.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN İSTANBUL - BELGRAD

Akşam Saat 18.00’de Kadıköy Evlendirme dairesi otobüs kalkış noktası, 18.30’da Mecidiyeköy Bambi kafe önü, 19.00’da Bakırköy Ömür Plaza otobüs kalkış noktalarından hareket ile Balkanlar & Orta Avrupa turumuza başlıyoruz. Kapıkule sınır kapısına varışın ardından pasaport işlemlerinden ardından gece yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.GÜN BELGRAD

Öğlen saatlerinde Belgrad’a varışımızın ardından şehir turunda Osmanlı eseri olan Kalemegdan (Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokollu Mehmet Paşa) çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri müze, Saat Kapı ve müzesi, Nebojsa kulesi, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Cami, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkânlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, St. Sava Kilisesi, Cumhuriyet meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenme, geceleme otelimizde.

3.GÜN BELGRAD - VİYANA

Sabah otelde alınacak kahvaltısının ardından Viyana’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra Bratislava turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St. Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palaca, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Teresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Bratislava turumuzun ardından Viyana yolculuğumuza devam ediyoruz, varışımızın ardından Viyana şehir turu. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlamento Binası, Tiyatro, Hofburg Sarayı, Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuza takiben rehberinizin anlatımlarıyla serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin bilgilendireceği saatte otele transfer ve yerleşme gerçekleştiriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra organize edilecek Avusturya Grinzing Gecesi turuna katılabilirler. Bu turumuzda Viyana merkezine 20-25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing ’in küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Turumuz sonrası otelinize transfer ve geceleme otelimizdedir. Ekstra Avusturya Grinzing Gecesi Turu: 50 Euro (Kişi Başı) Ekstra Bratislava Turu: 30 Euro (Kişi Başı)

4.GÜN VİYANA

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek tam günlük Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri, Schönbrunn sarayı bahçeleri turumuza katılabilirler.  Bu turda, önce Liechtenstein Şatosunu daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde içine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş uçağı ürettikleri Seegrotte yer altı gölünü geziyoruz. Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezintide yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciasına konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden geziyoruz. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin Sarayı olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler. Burada serbest zamanımızdan sonra Viyana merkezde transfer gerçekleştiriyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana’da ekstra Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden birini izleme imkânı. Geceleme otelimizdedir. Ekstra Liechtenstein Şatosu & Seegrotte yer altı gölü &Mayerling av köşkü & Heilingenkreuz Manastırı & Baden termal şehri & Schönbrunn Sarayı bahçeleri turu: 55 Euro (Kişi Başı),

Ekstra Viyana Konser Turu: 50 Euro (Kişi Başı)

5.GÜN VİYANA - PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Prag’a hareket ediyoruz. Yol üstünde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Cesky Krumlov turumuz. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir dışındaki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Krumlov, Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Komünizmin en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Krumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov hayran kalacaksınız. Tur sonrası Prag yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızın ardından Prag panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST. Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam rehberiniz tarafından organize edilecek Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu. Prag’ın muhteşem gece manzarasını müzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Geceleme otelimizdedir.

Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu: 45 Euro (Kişi Başı), Ekstra Cesky Krumlov Turu: 30 Euro (Kişi Başı)

6.GÜN PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary turu. Bu turumuzda Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri Karlovy Vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart`ın, Goethe’nin, Beethoven’in, Puşkin’in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde Prag merkeze transfer gerçekleştiriyoruz. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği, yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekânımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizdedir. Ekstra Karlovy Vary turu: 45 Euro (Kişi Başı) - Yemekli: 60 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği: 65 Euro (Kişi Başı)

7.GÜN PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası, Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi, Semper Operası, eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman veriyoruz. Dresden turumuzda ünlü primark alışveriş merkezi rehberiniz tarafından gösterilecek ve birbirinden kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.  Serbest zaman sonrası rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer gerçekleştiriyoruz. Akşam Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği bu turumuzda lokal restoranda yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizdedir. Ekstra Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş turu:  75 Euro (Kişi Başı), Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği: 45 Euro (Kişi Başı)

8.GÜN PRAG - BUDAPESTE

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Budapeşte’ye varışın ardından şehir turumuz. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hâkimiyetinde kalan şehirde Osmanlı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek yerler arasında yer almaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme gerçekleştiriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz. Geceleme otelimizdedir. Ekstra Çigan Gecesi: 50 Euro (Kişi Başı)

9.GÜN BUDAPEŞTE

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Budapeşte şaheserleri & Estergon & Visegrad öğle yemekli gezisine katılabilirler. Budapeşte şaheserleri turumuzda rehberinizin eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, tuna kıyılarından, tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek Kale bölgesini, Balıkçılar burcunu, Matyas kilisesini ve Budapeşte resmini en iyi görebileceğiz ve çekebileceğimiz Citadella tepesine çıkacağız Ardından bir Ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Estergon Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını geziyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelinizdedir. Ekstra Budapeşte şaheserleri & Estergon & Visegrad turu: 65 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı), Ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi: 30 Euro (Kişi Başı)

10.GÜN BUDAPEŞTE - NOVİ SAD - SOFYA - İSTANBUL

Sabah otelde alınacak erken kahvaltının ardından ilk durağımız Sırbistan Novi Sad, ekonomik olarak gelişmiş bir kent kabul edilen Novi Sad şehir turumuz ve dinlenme, rehberinizin bilgilendireceği saatte buluşma ardından Sofya’ya hareket ediyoruz, varışın ardından St. Nedelya Kilisesi, Rotunda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başbakanlık ve parlamento binaları ile Sofya Üniversitesi ve ulusal kültür sarayı ve Mimar Sinan tarafından tasarlanan Banyabaşı Camii görülecek yerler arasındadır, Sofya şehir turu sonrası otobüs yolculuğumuzun ardından İstanbul’a hareket varışı takiben turumuzun sonu.

11.GÜN İSTANBUL

Öğlen saatlerinde İstanbul varışımız ve turumuzun sonu.

Detaylar

*Bu turumuza iştirak edecek misafirlerimizin çok girişli Shengen vizesi olması gerekmektedir.

*Şehir turları ve ülkeler arası transferler haricinde otobüs kullanım hakkı ekstra tur satın alan misafirlerimize aittir.

*Turumuzda 10 kişi ve üzeri grup taleplerinizde programdaki ekstra paket turlarını esnasında acenteden alımı zorunludur.
*Tur boyunca araçta sıcak - soğuk içecek ve ikram bulunmamaktadır. Sadece, soğuk içecek; su, meşrubat vb. içeceklerin satışı olacak olup, araç da ücretli olarak yardımcı kaptan tarafından sağlanacaktır.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

*Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
*Oteller şehir merkezlerine uzak otellerdir.

*Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.
*Acentemiz, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine (geç veya erken) göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
*Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
*Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır.

*Panoramik turlar; programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından dolayı acentemiz sorumlu değildir.

*Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

*Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

*Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
*Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

*Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

*Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

*Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda Acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

**** YETİŞKİNLER İÇİN KİŞİ BAŞI HAFTALIK 20 EURO LOKAL SERVİSLER, SOFOR HIZMET SERVİS BEDELİ VARDIR.Öne Çıkanlar

Neredeyse girdiğiniz her dükkanda Türkçe konuşan birini rahatlıkla bulabileceğiniz, ayaküstü sohpet sırasında ikram ettikleri ince belli bardaktan içilen çaylar ile koyulaşan sohpetler ve misafirperverlikleri ile Balkanlar, nereye baksanız hayretler içerisnde hayranlık duyacağınız tarih kokan Orta Avrupa. Harika bir tatil için tek yapmanız gereken valizinizi hazırlamak.
EtiketlerSon Yorumlar

( İlkbahar Dönemi 10 GECE 11 GÜN Baştanbaşa Balkanlar Orta Avrupa Turu )
Harika bir organizasyon
Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat. Fiyat ve organizasyon süper. Teşekkürler Şehrikeyif.

Gizli Ad  /  İstanbul   (13 Şub. 2018)
 • Daha Fazla Yorum Gör / Yorum Yap
  1 yorum ( 5,0 / 5,0 puan ) • Yorumlar

  ( Toplam 1 yorum, 5,0 / 5,0 puan )

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  ( İlkbahar Dönemi 10 GECE 11 GÜN Baştanbaşa Balkanlar Orta Avrupa Turu )
  Harika bir organizasyon
  Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat. Fiyat ve organizasyon süper. Teşekkürler Şehrikeyif.

  Gizli Ad  /  İstanbul   (13 Şub. 2018)

  Siz de Yorumunuzu Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 25 indirim Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Halkidiki & Selanik & Kavala Turu

  Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Halkidiki & Selanik & Kavala Turu (kod:SNC805)


  800 TL   599 TL    Detaylar
  % 20 indirim Türk Havayolları ile Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu
  5 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu (kod:VTM546)


  3177 TL   2530 TL    Detaylar
  % 17 indirim Pegasus Havayolları ile İlkbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Büyük İspanya Turu
  12 Kişi Aldı

  Pegasus Havayolları ile İlkbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Büyük İspanya Turu (kod:JLY542)


  3383 TL   2791 TL    Detaylar
  % 30 indirim 19 Mayıs Dönemi 3 GECE 4 GÜN Parga & Korfu Adası Turu

  19 Mayıs Dönemi 3 GECE 4 GÜN Parga & Korfu Adası Turu (kod:LHH726)


  1005 TL   701 TL    Detaylar