6 GECE 7 GÜN Yunan Adaları Turu Kod: BTN366

6 GECE 7 GÜN Yunan Adaları Turu-1
6 GECE 7 GÜN Yunan Adaları Turu-2
6 GECE 7 GÜN Yunan Adaları Turu-3
6 GECE 7 GÜN Yunan Adaları Turu-4
6 GECE 7 GÜN Yunan Adaları Turu-5

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Alışveriş
     Romantik kaçamak
     Çiftlere uygun
     Balayı çiftlerine uygun
     Lezzet keşfi
     Aileler için uygun
     Tarihi güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • 3 Kişi Aldı
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN | CUMA - İSTANBUL - SELANİK

Akşam saat 22.00 de Kadıköy evlendirme dairesi, saat 22.30’da Mecidiyeköy Meydan (Bambi Cafe önü) saat 23.00 de Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ardından İpsala sınır kapısına varışımızı takiben gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve ardından Yunanistan’a geçerek, Alexandropouli (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine), Xanthi (İskeçe) ve Kavala üzerinden Selanik’e yol alıyoruz.

 

2.GÜN | CUMARTESİ - HALKİDİKİ - SELANİK

Sabah saatlerinde Halkidiki Yarımadası’na varış. Etkileyici denizi ve kumlara sahip olan Halkidiki yarım adasının ilk ayağı olan Kassandra’da akşam saat 17.00’ye kadar serbest zaman veriyoruz. Denizin her renkte mavisi ve el değmemiş doğasının yeşilliğine hayran kalacağınız bu yarım ada sizleri tam anlamıyla büyüleyecektir. Dileyenler Ekstra ücret ödeyerek (20 Euro)  Cabanna Beach ’de denize girip, Beach barda soğuk içeceklerini yudumlayıp geçirebilir (Şezlong-Şemsiye-İçki/İçecek dâhildir). Akşam 17.00’de Selanik’e hareket otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.  Akşam arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Sirtaki ve Taverna Turuna katılabilirler (Kişi Başı 45 Euro Zengin Fix menü yemek ve 2 İçki Dâhildir). Dileyenler Selanik’in canlı gece hayatını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına dek eğlenebilirler.

 

3.GÜN | PAZAR SELANİK - KAVALA - THASSOS

Sabah kahvaltı ardından Kavala ’ya hareket ediyoruz. İki saatlik keyifli bir yolculuk ardından Kavala ‘ya varış. Kavala panoramik şehir turumuz; İmarethane, Su Kemerleri, Kavalı Mehmet Ali Paşa’nın konağı, Kavala Kalesi (panoramik olarak), Belediye Binası, Kavala çarşısı, Kordon görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Keramoti üzerinden Thassos Adası’na geçiyoruz. Otelimize transfer, odalara yerleşme. Deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15 Euro) Thassos Adası’nın en popüler plajı La Scala Beach ’e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler (Şezlong-Şemsiye-Kahve dâhildir). Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.  Geceleme Thassos ’un merkezi Limenas bölgesinde. Dileyenler Akşam saat 20.30’da ekstra olarak Limenas bölgesindeki Geleneksel Müzikli Yunan Taverna gecesine katılabilir. (35 Euro / Fix Menü - Limitli İçki) Dileyenler Limenas bölgesinde birbirinden güzel tavernaları, barları keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

 

4.GÜN | PAZARTESİ - THASSOS ADASI

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek Ada Turu | Panagia Köyü & Potos Beach programına katılabilirler. (30.-€) Bu turumuzda öncelikle Thassos Adası’nın en popüler turistik bölgesi olan Potos Beach ‘e gidip tam gün deniz, kum ve güneşten faydalanıyoruz. (Şezlong-Şemsiye-Kahve dâhil!) Saat 14.30’da Thassos Adasının en önemli sembollerinden Giola’yı (Zeus’un Gözü/Oyuk Kaya) görmek isteyen misafirlerimizi yürüyüş parkuru başlangıç noktasına bırakıyoruz. (Giola için yaklaşık 30 dakikalık patika yürüyüşü gerekmektedir. Lütfen yanınıza ayakkabı vb. almayı unutmayınız!) Zamanlarını başka bir plajda geçirmek isteyen misafirlerimizi saat 14.30’da Pissili Ammos kumsalına bırakıyoruz. Saat 16.30’da Potos’dan ayrılıyor ve Yol üzerinde Archengelos Manastırını ve Aliki Antik Şehrini panoramik olarak görerek,  Thassos adasının en bakir köyü ve en kutsal yerleşim birimi olan Panagia köyünü ziyaret ediyoruz. Burada geleneksel yunan köy evleri arasından yürüyerek Panagia Kilisesini gördükten sonra zeytini ile ünlü bölgede geleneksel zeytinyağı fabrika ve müzesini ziyaret edip, köyde vereceğimiz kahve molası ardından adanın çevresini tam olarak görmüş olarak otelimize dönüyoruz. Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos ’un merkezi Limenas bölgesinde. Dileyenler Akşam saat 20.30’da ekstra olarak Limenas bölgesindeki Geleneksel Müzikli Yunan Taverna gecesine katılabilir. (35.-€/ Fix Menü - Limitli İçki) Dileyenler Limenas bölgesinde birbirinden güzel tavernaları, barları keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler. Dileyenler Limenas bölgesinde birbirinden güzel tavernaları, barları keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

 

5.GÜN | SALI - THASSOS ADASI

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek Thassos Adası’nın simgesi olan bakir Marble Beach ‘e gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler (20Euro) (Şezlong-Şemsiye-Kahve dâhildir). Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde Özel Yelkenli Tekne turuna katılıp, 9-16 Saatleri arasında Thassos adasının doğu sahillerini eşsiz özel yelkenli teknesinden görüp bakir koylarda yüzebilirler Bu turumuzda sabah kahvesi / öğlen yemeği ve yanında bir içki / içecek ve meyve ikramı dâhildir (65 Euro). Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos ‘un merkezi Limenas bölgesinde. Dileyenler Limenas bölgesinde birbirinden güzel tavernaları, barları keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

 

6.GÜN | ÇARŞAMBA - THASSOS ADASI

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (20.-€) altın kumuyla meşhur Makrymaos Plajına gidip tam gün deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. (Şezlong-Şemsiye dâhil!) Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajları ve köyleri keşfedebilirler. (100.-€ / Motor Kirası Dâhil) Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya ATV kiralayıp Thassos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’dadır.

 

7.GÜN - PERŞEMBE | THASSOS - ALEXANDROUPOLİS (DEDEAĞAÇ) - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odalarımızı boşalttıktan sonra 11.15 Feribotu ile Keramoti ’ye geçip, Kavala Kurabiye fabrikasında kısa bir mola verdikten sonra Alexandroupolis’e (Dedeağaç) uğruyoruz. Burada vereceğimiz öğlen yemeği molasından sonra bir saatlik bir yolculukla Kipi sınır kapısına geliyoruz. Pasaport gümrük ve Free shop alış verişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek İpsala Türk Sınır Kapısında yapacağımız pasaport ve gümrük işlemleri sonrası İpsala, Keşan, Tekirdağ yolunu takip ederek İstanbul’a ulaşıp, sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu bitiriyoruz.


Öne Çıkanlar

6 GECE 7 GÜN YUNAN ADALARI TURU

SELANİK - HALKİDİKİ - KAVALA - THASSOS

1.Dönem

22 Eylül

 

Mavi Yolculuk 

Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan ve Türkiye’nin komşusu Yunanistan, çok eski zamanlara dayanan tarihi, birbirinden güzel adaları ve sahilleriyle hem deniz hem de kültürel tatilin vazgeçilmez noktalarından biridir. Başta felsefe tarihinin en önemli merkezi olan Yunanistan, Helen Uygarlığı’nın devamı niteliğindedir. Antik Yunan’a uzanan kökleri ile felsefe, tiyatro, edebiyat, tarih ve siyaset gibi konularda dünyaya öncülük etmiştir. Başkent Atina ve onu izleyen Selanik olmak üzere görülmeye değer pek çok şehri bulunan Yunanistan, deniz ve eğlence turizmi açısından Avrupa’nın en gözde destinasyonlarındandır.

Yunanistan’ın ikinci büyük şehri olan Selanik, tarih içinde farklı kültür ve geleneklerle harmanlanmış popüler bir turizm kentidir. Özellikle Roma, Osmanlı ve Yahudi yapıları şehrin en önemli yapıları arasındadır. Her sokağı denize çıkan Selanik, renkli meydanları, tarihin derinliklerinden           günümüze ulaşmayı başarmış yapılarıyla yurtdışı seyahatlerinin vazgeçilmez rotalarındandır. Şehrin ana meydanı olan Aristotelous Meydanı, Fransız mimar Ernest Hebrard tarafından tasarlanmıştır. Çeşitli festival, miting, sergi ve kutlamaların yapıldığı meydan aynı zamanda etrafını çevreleyen cafe ve barların yoğunlukta olduğu bir yerdir. Şehrin sembollerinden olan Beyaz Kule ise Selanik’in ünlü sahil şeridinde bulunan Zafer Bulvarı ve Milli Savunma caddelerinin kavşağında yer alır. Şehrin en eski kilisesi olan Agia Sofia Kilisesi, haç şeklindedir ve Orta Bizans devrine ait mimari geleneği yansıtmaktadır. Agia Sofia’nın kubbesi İsa’nın göğe yükselişini temsil etmektedir. Binanın görkemli dış mimarisi kadar içerisinde bulunan farklı yüzyıllardan kalma motifler, süslemeler ve mozaikler de oldukça ilgi çekicidir. Zeminde de melekler tarafından çevrelenmiş Meryem Ana’nın resmi bulunmaktadır.

Yunanistan’ın kuzeyinde yer alan yeşillikler içinde bir yarımada olan Halkidiki, Selanik’in yazlık bölgesi olarak bilinmektedir. Özellikle birbirinden güzel plajlarıyla dikkat çeken yer üç parmaklı ele benzetilebilir. Doğuda Athos ortada Sithonia ve en batıda Kassandra yer alır. Kassandra, Halkidiki’nin en kalabalık ve gelişmiş bölgesidir. Burada bulunan Paliouri mavi bayraklı bir plajdır. Bu eşsiz sahil şeridinde oldukça sessiz ve sakin balıkçı kasabalarından, kalabalık ve renkli kumsallara kadar birçok alternatifi bir arada bulabilmek mümkündür.

Kavala, Yunanistan’ın Doğu Makedonya ve Doğru Trakya bölgesinde yer alan güzel ve görülmeye değer bir sahil kentidir. Antik kentlerden kalelere, hareketli caddelerden müzelere kadar Kavala’da keşfedilebilecek çok fazla yer bulunmaktadır. Krinides bölgesinde yer alan Fillippi Antik Kenti, Kavala şehrinin 15 kilometre uzağında yer almaktadır. Burada erken Hristiyanlık döneminde Aziz Pavlos’un şehre gelişi ve Avrupa’daki ilk Hristiyan cemaatinin kuruluşu ile ilgili görkemli bazilikalar ve merkezi planlı binalar görülebilmektedir. Kentte aynı zamanda 19.yüzyıldan kalma tarihi bir Osmanlı eseri olan İmaret bulunmaktadır. Kavalalı Mehmet Ali Paşa tarafından yaptırılan zamanında medrese, mektep ve aşevi olarak kullanılan 18 kubbeli görkemli bir yapıdır. Kavala Arkeoloji Müzesi ve Tütün Müzesi şehirde görülmesi gereken önemli müzelerden birkaçıdır.

Yunanistan’ın en yeşil adalarından biri olan Thassos Adası, büyüleyici kumsalları ve yemyeşil dağ köyleriyle adından söz ettiren bir plaj cennetidir. Adanın merkezi ve en büyük şehri olan Thassos, tarihi binaların yer aldığı eski bir limana sahiptir. Antik kent kalıntıları ve Arkeoloji Müzesi de liman yakınlarındadır. Ege Denizi’nin kuzey kıyısında bulunan adanın en önemli köylerinden biri olan Panagia’da tarihi evler, pek çok restoran ve birkaç hediyelik eşya dükkanı bulunmaktadır. Bu romantik köyde görülmeye değer bir yer olan Ejderhanın Mağarası turistlerin ilgisini en çok çeken yerlerden biridir.

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 

 • Lüks araçlarla ulaşım,
 • Belirtilen oteller de 4 gece oda-kahvaltı konaklama,
 • Feribot ile Thassos Adası Keramoti gidiş-dönüş geçiş ücretleri,
 • Türkçe Rehberlik hizmeti,
 • Halkidiki, Kavala gezileri dâhildir

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • Schengen vize ücreti (120 Euro)
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 TL
 • Ekstra Turlar
 • Tüm öğlen ve akşam yemekleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Şoför ve rehber bahşişleri (5 Euro Kişi Başı)

 

 

 

 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 30 indirim Türk Hava Yolları İle Yaz Dönemi Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Elegant Avrupa Turu
  12 Kişi Aldı

  Türk Hava Yolları İle Yaz Dönemi Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Elegant Avrupa Turu (kod:VHS597)


  4467 TL   3118 TL    Detaylar
  % 18 indirim Türk Havayolları ile Sonbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Büyük İtalya Turu
  15 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile Sonbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Büyük İtalya Turu (kod:KZY518)


  3085 TL   2537 TL    Detaylar
  % 15 indirim Sonbahar Dönemi 4 GECE 5 GÜN Thassos Adası Turu

  Sonbahar Dönemi 4 GECE 5 GÜN Thassos Adası Turu (kod:CND758)


  799 TL   678 TL    Detaylar
  % 20 indirim Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Belgrad & Sofya Turu

  Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Belgrad & Sofya Turu (kod:RSN731)


  1069 TL   856 TL    Detaylar