Şirince Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Maya Takvimi sayesinde dünya çapında ünlenen Şirince, 2012 yılında yoğun bir turist akınına uğradı. Küçük şirin taş evlerle donatılmış sokaklarında ev yapımı reçellerin, sabunların, zeytinyağlarının, magnet ve hediyeliklerin satıldığı dükkanlardan alışveriş yapabilirsiniz. Şirince denilince akla ilk gelen şey meyve şaraplarıdır. Çeşit çeşit meyvelerden yapılan şarapları ile meşhur olan Şirince’de şarap tadım testi yapabilir, eski şarap mahzenlerini ziyaret edebilirsiniz.

Şirince, köyün Güney cephesinde yer alan Aziz John Baptist Kilisesi ve şarap mahzenine, bir zeytinlik alanında kurulmuş olan ve akademik bir kamp olan Nesin Matematik Köyü’ne ve Tiyatro Medresesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Şirin fakat küçük olan Şirince’ye ayırabileceğiniz zaman pek uzun olmayacağı için Şirince gezinizin yanına Efes Antik Kenti gezisi de ekleyerek keyfinize keyif katabilirsiniz.

Sizlere en uygun fırsatlarla sunulan Şirince Turlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.