Pattaya Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Tayland Körfezi kıyısında yer alan Pattaya, başkent Bangkok’un güneydoğusunda yer almaktadır. Batıda Myanmar, kuzeyde Laos, doğuda Kamboçya ve güneyde Malezya ile sınırlıdır. Dünyanın en çok tercih edilen tatil destinasyonlarından olan Pattaya, muazzam denizi ve birbirinden güzel sahilleri ile sizleri unutulmaz bir tatile davet ediyor. Yıl boyunca sıcaklıkların yüksek olması Pattaya’da tatil sezonunun neredeyse tüm yıl sürmesini sağlıyor. Pattaya’da deniz ürünleri yoğunluklu Tay mutfağının yanı sıra pek çok farklı mutfağa ait lezzetleri bulabileceğiniz restoranlar mevcuttur. Gece eğlenceleri ile meşhur Pattaya’da, her çeşit eğlence anlayışına hizmet eden çeşitli mekanları ile Walking Street şehrin kalbi olarak görülüyor. Tatil açısından çok tercih edilen Pattaya, sizlere kültürel bir esinti de sunuyor. Tamamı ahşap üzerine işlenerek yapılmış olan Prasat Satchatham (Hakikat Tapınağı), muhteşem görüntüsü ile Pattaya ve Naklua plajları arasında konumlanmış ve Pattaya’nın en ilgi çekici yapısı olmuştur.

Anamorfoz tekniği ile yapılmış üç boyutlu sanatsal çalışmaların bulunduğu Art in Paradise, bronz ve pirinç heykellerin bulunduğu Çin Müzesi(Anek Kusala Sala), Wat Yai Tapınağı ve Mercan(Ko Lan) Adası, Pattaya'da görülmesi gerekenler arasındadır.

Sizlere en uygun fırsatlarla sunulan Pattaya turlarına sayfamızdan erişim sağlayabilirsiniz.