Aradığınız kriterde tatil bulunamadı ama istediğiniz tatil paketlerini size özel oluşturabilir ve size en uygun fiyatları sunabiliriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0216-386 88 60 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Batısında Selçuk ilçesi, doğusunda Gümüldür beldesi ile komşu olan Özdere, İzmir'in incisi olarak anılmaktadır. Tarihinin Roma dönemine kadar uzandığı söylenen Menderes ilçesine bağlı Özdere’nin kuzeyinde dik ve yüksek dağlar bulunmaktadır. Mahallenin içine doğru ilerleyen ormanlar, Özdere’nin koylarında mavi ve yeşili muazzam bir şekilde birleştirmektedir.  Adnan Menderes Havalimanı’na, Çeşme Deniz Limanları’na, Kuşadası’na ve tarihi ören yerlerine yakınlığından dolayı da bir çok tatil sever tarafından tercih edilmektedir.

Kendine has bir güzelliği olan Özdere küçük bir belde olmasına rağmen oldukça iddalı otellere ev sahipliği yapmaktadır. Özdere’nin koyları ve sahil şeridinin uzunluğu  40 kilometredir. Denizpınarı Ormaniçi Dinlenme Yeri, Kalemlik Plajı, orman kampı, Ahmetbeyli Koyu ve plajları Özdere’de doğa severlere güzel bir tatil sunmaktadır.

Apollon'un Anadolu'daki iki önemli kehanet merkezinden birisi olan Klaros, deniz kenarında kurulmayan tek İyon yerleşmi olan Kolophon Antik Kenti ve kentin limanı olan Nation, Özdere’ye gelince ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır.

Sizlere doğayla iç içe bir tatil sunan Özdere otellerini en uygun fırsatlarla sayfamızda bulabilirsiniz.