% 22 indirim Aria Claros Beach & Spa Resort

Aria Claros Beach & Spa Resort (kod:CVV282)

   Eğlence
   Denize sıfır
   Muhteşem plaj
   Çocuklu aileler
   Şık tasarım
   Balayı çiftlerine uygun
   Aileler için uygun
   Açık havuz
   Açık ve kapalı havuz
   Su kaydırakları
160 TL    124 TL    Detaylar

Batısında Selçuk ilçesi, doğusunda Gümüldür beldesi ile komşu olan Özdere, İzmir'in incisi olarak anılmaktadır. Tarihinin Roma dönemine kadar uzandığı söylenen Menderes ilçesine bağlı Özdere’nin kuzeyinde dik ve yüksek dağlar bulunmaktadır. Mahallenin içine doğru ilerleyen ormanlar, Özdere’nin koylarında mavi ve yeşili muazzam bir şekilde birleştirmektedir.  Adnan Menderes Havalimanı’na, Çeşme Deniz Limanları’na, Kuşadası’na ve tarihi ören yerlerine yakınlığından dolayı da bir çok tatil sever tarafından tercih edilmektedir.

Kendine has bir güzelliği olan Özdere küçük bir belde olmasına rağmen oldukça iddalı otellere ev sahipliği yapmaktadır. Özdere’nin koyları ve sahil şeridinin uzunluğu  40 kilometredir. Denizpınarı Ormaniçi Dinlenme Yeri, Kalemlik Plajı, orman kampı, Ahmetbeyli Koyu ve plajları Özdere’de doğa severlere güzel bir tatil sunmaktadır.

Apollon'un Anadolu'daki iki önemli kehanet merkezinden birisi olan Klaros, deniz kenarında kurulmayan tek İyon yerleşmi olan Kolophon Antik Kenti ve kentin limanı olan Nation, Özdere’ye gelince ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır.

Sizlere doğayla iç içe bir tatil sunan Özdere otellerini en uygun fırsatlarla sayfamızda bulabilirsiniz.