% 20 indirim Türk Havayolları ile Kesin Kalkışlı Malta Turu 3 GECE 4 GÜN

Türk Havayolları ile Kesin Kalkışlı Malta Turu 3 GECE 4 GÜN (kod:DVY321)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Alışveriş
   Kaliteli hizmet
   Ekonomik tatil
   Doğal güzellikler
   Ulaşım dahil
   Lezzet keşfi
2098 TL    1673 TL    Detaylar
% 20 indirim Türk Havayolları ile 12 Ekim Kesin Kalkış Malta Turu 3 GECE 4 GÜN

Türk Havayolları ile 12 Ekim Kesin Kalkış Malta Turu 3 GECE 4 GÜN (kod:ZJC325)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Alışveriş
   Kaliteli hizmet
   Ekonomik tatil
   Doğal güzellikler
   Ulaşım dahil
   Lezzet keşfi
1989 TL    1590 TL    Detaylar
% 20 indirim Türk Havayolları ile Palermo & Catania Turu 4 GECE 5 GÜN

Türk Havayolları ile Palermo & Catania Turu 4 GECE 5 GÜN (kod:GTT323)

   Eğlence
   Kültürel değerler
   Alışveriş
   Kaliteli hizmet
   Ekonomik tatil
   Doğal güzellikler
   Ulaşım dahil
2619 TL    2099 TL    Detaylar

Sicilya'nın güneyinde, Güney Avrupa’da yer alan Malta, beş takımadadan oluşan bir ada devletidir. En büyük adası Malta Adası’dır. Uzun bir süre İngiliz sömürgesinde bulunmasından dolayı adaya İngiliz kültürü hakimdir. Tarihte Türklere karşı alınan galibiyetle avrupa devletlerinin desteğini de arkasına alan Malta, mimari, sanat ve kültür bakımından geliştirilmiştir. Masmavi denizi ve birbirinden güzel koyları ile turistik açıdan büyük bir cennet olan Malta’da resmi dil İngilizce olduğu için ada son zamanlarda dil eğitimi konusunda popülerleşmiştir.

Dünya çapında büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Game of Thrones dizisinin çeşitli sahnelerinin Malta’da çekilmesi de Malta’nın turistik kitlesini arttırmıştır. Dizide Kralın Şehri olarak kullanılan ve adanın surlarla çevrili eski başkenti olan ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Mdina, araçlara kapalı olmasından dolayı Sessiz Şehir olarak adlandırılmaktadır.St. Paul Katedrali, Doğa Tarih Müzesi, Vilhena Sarayı ve eski dönemlerde zindan olarak kullanılan, içerisinde balmumu heykellerinin bulunduğu Dungeons Müzesi ve Palazzo Falson, Mdina’da görülmesi gereken yapılardır.

Malta’dan tekne turu ile erişebileceğiniz Camino Adası, turkuaz renkli eşsiz denizi ile ünlü Blue Lagoon’a ev sahipliği yapmaktadır. Malta’ya özgü taşlarla inşa edilmiş olan ve ada için önemli bir dini değeri bulunan Ta' Pinu Bazilikası’nın ve dünyanın en eski dini yapılarından Ggantija Tapınakları’nın bulunduğu Gazo Adası, ayrıca yıkılmadan önce muhteşem doğal güzelliğiyle herkesi büyüleyen Azur Penceresi’ne de ev sahipliği yapmaktadır.

Sizlere en uygun Malta Turlarına, Yurtdışı Turları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.