Aradığınız kriterde tatil bulunamadı ama istediğiniz tatil paketlerini size özel oluşturabilir ve size en uygun fiyatları sunabiliriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0216-386 88 60 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Marmara Bölgesi'nde bulunan Balıkesir'in en batısında kalan, Ege Denizi kıyısında bulunan Ayvalık, irili ufaklı pek çok adadan oluşmaktadır. Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Ayvalık tatil severlere doyumsuz bir deniz keyfi sunmaktadır. Aynı zamanda Ayvalık, pek çok turistik güzelliğe ev sahipliği yapmakta ve ülkemizin en fazla kayıt altına alınmış tarihi evini de barındırmaktadır. Ayvalık’ın sahip olduğu en büyük ada olan Cunda Adası, mavi bayraklı plajı ve tertemiz denizi ile Sarımsaklı Plajı, sakin bir koyda eşşiz kumsalı ve yemyeşil ormanı ile sizleri karşılayacak Badavut Plajı, Ayvalık'ta en çok tercih edilenler destinasyonlardır. Kendine has efsanesi ile Şeytan Sofrası, kitaplık ve cafe olarak hizmet veren ve müze niteliğindeki Agios Yannis Kilisesi, Cunda Adası Aşıklar Tepesi, Ayvalık’ın ilk kilisesi olan Taksiyarhis Anıt Müzesi, Ayvalık’a geldiğinizde mutlaka uğranması gereken yerler arasındadır.

Ayvalık’a gelmişken Cunda Adası’nda,  enginarlı karides, kaşarlı midye, kalamar dolması, şarap soslu ahtapop ve fırında damla sakızlı ahtapot gibi deniz ürünlerinden yapılmış lezzetleri de tadabilirsiniz.   

Sizlere en uygun fırsatlarla sunulan Ayvalık Turlarına Şehrikeyif farkıyla erişebilirsiniz.