% 20 indirim Kurban Bayramı Altın Üçgen Hindistan Turu 5 GECE 6 GÜN

Kurban Bayramı Altın Üçgen Hindistan Turu 5 GECE 6 GÜN (kod:HTB249)

   Kültürel değerler
   Balayı çiftlerine uygun
   Ekonomik tatil
   Çocuklu aileler
   Ulaşım dahil
6729 TL    5379 TL    Detaylar

Dünyanın en büyük kıtası olan Asya Kıtası’nın doğusunu Büyük Okyanus, güneyini Hint Okyanus’u, batısını Akdeniz, Karadeniz ve Avrupa, kuzeyini ise Kuzey Buz denizi oluşturur.Mezopotamya,Çin ve Hint Vadisi gibi dünyanın en eski uygarlıklarından bazıları Asya’da ortaya çıkmıştır. 

Asya, kuzeybatıda Ural Dağları ile Avrupa Kıtası’ndan, kuzeydoğuda Bering Boğazı ile Kuzey Amerika’dan, güneybatıda Kızıl Deniz ve Süveyş Kanalı ile Afrika’dan ayrılmaktadır. Asya’da yerleşim yerleri arasında, tropikal ormanlar, bereketli topraklar, Arktika bölgesi, sıcak ve soğuk çöller yer almaktadır. Asya Kıtası’nın coğrafi büyüklüğü kıtanın doğal çeşitliliğini ve iklimsel özelliklerini arttırmaktadır.

Deniz, kum, güneş üçlüsüne dahil olup güzel bir balayı geçirmek isteyenler için Tayland ve Filipinler Asya Turları’nın vazgeçilmezleri arasındadır. Farklı dinlere ait kültürleri yerinde görmek isteyenler için Japonya, Tayland ve Hindistan müthiş fırsatlar sunmaktadır. Bunlara ek olarak Endonezya, Hongkong, Japonya ve Güney Kore'de Asya’da görülmesi gereken yerler arasındadır.

Asya'nın egzotik adalarında tatil yapmak ve kültürel bir keşfe çıkmak için size sunulan en uygun fırsatları ile Asya Turları'nı sayfamızda bulabilirsiniz.