Aradığınız kriterde tatil bulunamadı ama istediğiniz tatil paketlerini size özel oluşturabilir ve size en uygun fiyatları sunabiliriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0216-386 88 60 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en büyük kıtası olan Asya Kıtası’nın doğusunu Büyük Okyanus, güneyini Hint Okyanus’u, batısını Akdeniz, Karadeniz ve Avrupa, kuzeyini ise Kuzey Buz denizi oluşturur.Mezopotamya,Çin ve Hint Vadisi gibi dünyanın en eski uygarlıklarından bazıları Asya’da ortaya çıkmıştır. 

Asya, kuzeybatıda Ural Dağları ile Avrupa Kıtası’ndan, kuzeydoğuda Bering Boğazı ile Kuzey Amerika’dan, güneybatıda Kızıl Deniz ve Süveyş Kanalı ile Afrika’dan ayrılmaktadır. Asya’da yerleşim yerleri arasında, tropikal ormanlar, bereketli topraklar, Arktika bölgesi, sıcak ve soğuk çöller yer almaktadır. Asya Kıtası’nın coğrafi büyüklüğü kıtanın doğal çeşitliliğini ve iklimsel özelliklerini arttırmaktadır.

Deniz, kum, güneş üçlüsüne dahil olup güzel bir balayı geçirmek isteyenler için Tayland ve Filipinler Asya Turları’nın vazgeçilmezleri arasındadır. Farklı dinlere ait kültürleri yerinde görmek isteyenler için Japonya, Tayland ve Hindistan müthiş fırsatlar sunmaktadır. Bunlara ek olarak Endonezya, Hongkong, Japonya ve Güney Kore'de Asya’da görülmesi gereken yerler arasındadır.

Asya'nın egzotik adalarında tatil yapmak ve kültürel bir keşfe çıkmak için size sunulan en uygun fırsatları ile Asya Turları'nı sayfamızda bulabilirsiniz.