Yunanistan - Makedonya turu; 1 veya 2 GECE konaklama ve ulaşım Kod: NLS112

Yunanistan - Makedonya turu; 1 veya 2 GECE konaklama ve ulaşım-1
Yunanistan - Makedonya turu; 1 veya 2 GECE konaklama ve ulaşım-2
Yunanistan - Makedonya turu; 1 veya 2 GECE konaklama ve ulaşım-3
Yunanistan - Makedonya turu; 1 veya 2 GECE konaklama ve ulaşım-4

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Tarihi güzellikler
     Doğal güzellikler
     Ulaşım dahil

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • 5 Kişi Aldı
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 26 Mayıs 2018

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0216 386 88 60 no’lu telefonu arayınız ve rezervasyon sırasında kupon kodunuzu işletmeye bildiriniz.

Sınırlı sayıda kontenjan bulunduğundan fırsat satın alındıktan itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yaptırılması zorunludur.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Tur Hareket Tarihi
1 gece konaklama
31 Mart
7 Nisan
14 Nisan
21 Nisan
28 Nisan
5 Mayıs
12 Mayıs
26 Mayıs
2 Haziran

2 gece konaklama
30 Mart
6 Nisan
13 Nisan
20 Nisan
27 Nisan
4 Mayıs
11 Mayıs
25 Mayıs
1 Haziran

Çocuk Ücretleri
İki yetişkin yanında konaklayan 0-2 yaş çocuklar otobüste koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir. 3-12 çocuklar için ise;1 gece konaklama: 180 TL / 2 gece konaklama: 320 TL ödenmesi gerekmektedir. 

Tek Kişi Ücreti
Tura tek kişi olarak katılım yapılması için fırsat kuponuna ilave olarak 1 gece konaklama: 70 TL / 2 gece konaklama: 150 TL ödenmesi gerekmektedir. 

İptal Şartları
Rezervasyon iptallerinin ve tarih değişikliklerinin; gezi kalkış tarihinin 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Kupon Kullanım Detayları 
Dilediğiniz kadar kupon satın alıp ister kendiniz için kullanabilir, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Detaylar

Tur Programı
Yunanistan - Makedonya turu - 1 gece

1. Gün | İstanbul – Ohrid 
Kalkış Noktaları
19:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı
20:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
21:15 Bakırköy Ömür Plaza Önü 

Belirtilen kalkış noktalarından hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Yunanistan üzerinden Makedonya Ohrid’e yolculuk. 

2. Gün | Ohrid - Manastır - Struga 
Sabah Niki (Yunan) - Makedonya sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Makedonya’ya geçiş. Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, yüzlerce tarihi Osmanlı evi göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeği ve serbest zamanımızın ardından Ohrid’e hareket ve şehir turu UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, Tipik çarşısı, Osmanlı evleri gezilmesinin ardından extra Ohrid gölü tekne turumuzu yapıyoruz. ( Kişibaşı 15 € ) Çar Semoil Kalesinin extra yapılacak tekne gezimizde panaromik olarak görülmesini takiben Otelimize varış yerleşme ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak tipik Makedon gecesine katılma imkanı.

3. Gün | Selanik - Kavala - İstanbul 
Sabah erken kahvaltı sonrası Selanik’e hareket ediyor ve Selanik şehir turumuzu yapıyoruz.Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Atatürk’ün Evi, Aristoteoles Üniversite Kampüsü, Helexpo International fuar alanı, Döner Kule, 19.yy neo klasik yapılar, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası Vassilikon Kültür Merkezi, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Aristoteles, Elefterios Meydanları, Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski, Manastır caddeleri göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir turumuz sonrası Selanik’den Kavala’ya hareket ediyoruz. Extra Kavala şehir turumuzda ( Kişibaşı 5 € zorunludur ) ; Su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia, eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri ,Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykeli’nin görülmesi sonrası Gümülcine - Dedeağaç güzergahını takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ üzerinden İstanbul’a yolculuk ,Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molamızın ardından misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Yunanistan - Makedonya turu - 2 gece

1. Gün | İstanbul – Üsküp 
Kalkış Noktaları
19:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı
20:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
20:45 Bakırköy Ömür Plaza Önü 
21:10 Bahçeşehir Tır Parkı Önü

Belirtilen kalkış noktalarından hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Yunanistan üzerinden Makedonya Üsküp’e yolculuk. 

2. Gün | Üsküp - Ohrid - Struga 
Sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası hareket ile Ohrid’e doğru hareket ediyoruz.İlk olarak MATKA kanyonu , Tetova ve Gostivar turumuzu extra yapıyoruz. Bu turumuzda tabiat harikası Matka Kanyonu, İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkanı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilirsiniz.( Kişibaşı 10 € )Turumuzun ardından Ohrid Struga’daki otelimize varıyor ve konaklıyoruz.

3. Gün | Ohrid - Manastır - Selanik 
Sabah kahvaltımızın ardından Ohrid şehir turumuzda Çarşı,Ayasofya Kilisesi ( panaromik),Antik Tiyatro,İmaret Camii (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid Kalesi ( panaromik )görülecek yerler arasındadır.Öğlen yemeği ve inci alışverişi için göl kenarında vereceğimiz serbest zaman ve extra tekne gezimiz sonrası, ( Tekne Turu kişibaşı 15 € ) turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’a doğru hareket ediyoruz. Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ,Atatürk Müzesi,Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’nin evi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii, Saat kulesi, Bedesten, Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır. Gezimiz sonrası Selanik’e hareket otelimize yerleşme ve konaklama.Arzu eden misafirlerimiz için extra taverna turuna katılma imkanı.

4. Gün | Selanik - Kavala - İstanbul 
Sabah erken Kahvaltı sonrası Selanik şehir turu; beyaz kule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii,E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Ulu Önder ATATÜRK’ün evini gezdikten sonra Kavala’ya hareket ediyoruz. Panaromik Kavala turumuz’da Su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia, eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykeli’nin görülmesi sonrası, grup olarak herkesin katılımı ile yapılabilecek olan extra Porto Lagos turumuzu yaptıktan sonra (Kişi başı 5 €) Gümülcine - Dedeağaç güzergahını takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ üzerinden İstanbul’a yolculuk ,Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molamızın ardından misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.Öne Çıkanlar

Tarihin ve kültürün izinde Yunanistan – Makedonya ziyareti...

Balkanların kalbinde yeşil vadiler ve turkuaz göller içinde hayat bulan bir ülke Makedonya...

Antik dönemin başkenti, mitolojik mitlerin doğduğu büyülü toprakların göz bebeği Yunanistan...

Ohrid - Selanik - Kavala - Manastır şehirleri sizi adeta büyüleyecek...

Fiyata dahil olan hizmetler
Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım.
Ohrid & Struga Hotel Biser veya benzeri otelde 1 veya 2 gece oda kahvaltı konaklama
Yol boyunca araç içi ikramlar
Mesleki sorumluluk sigortası 
Rehberlik ücreti – sınır geçiş masrafı - konaklama Vergileri 
Tur programında yazan şehir turları ve çevre gezileri

Fiyata dahil olmayan hizmetler
Yunanistan vizesi ve hizmet bedeli - Nakit 120 €
1 gecelik konaklamalı turda - Kavala şehir turu - 5 € - zorunludur.
2 gecelik konaklamalı turda - Porto Lagos Turu 5 € - zorunludur.
Yurt dışı çıkış fonu - 15 TL
Seyahat sağlı sigortası - 10 € (İsteğe bağlı), 65 yaş üstü - 20 €
Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Ekstra turlar
Program dışı geziler
Şahsi harcamalar
İlk gün yolda alınan kahvaltı
Öğlen ve akşam yemekleri
Tüm içecekler
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 31 indirim Sonbahar Dönemi 2 GECE 3 GÜN Thassos Adası Turu

  Sonbahar Dönemi 2 GECE 3 GÜN Thassos Adası Turu (kod:RZY747)


  740 TL   507 TL    Detaylar
  % 21 indirim Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya & Bulgaristan Turu

  Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya & Bulgaristan Turu (kod:FSV809)


  699 TL   549 TL    Detaylar
  % 20 indirim   Vizesiz Türk Havayolları ile İlkbahar & Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Baştanbaşa Ukrayna Turu

  Türk Havayolları ile İlkbahar & Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Baştanbaşa Ukrayna Turu (kod:NJL674)


  2604 TL   2088 TL    Detaylar
  % 42 indirim Yaz Dönemi 3 GECE 4 GÜN Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan Turu (3 Ülke 7 Şehir Büyülü Rumeli )

  Yaz Dönemi 3 GECE 4 GÜN Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan Turu (3 Ülke 7 Şehir Büyülü Rumeli ) (kod:LJN917)


  450 TL   259 TL    Detaylar