Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya & Bulgaristan Turu Kod: MSB498

Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya & Bulgaristan Turu-1
Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya & Bulgaristan Turu-2
Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya & Bulgaristan Turu-3
Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya & Bulgaristan Turu-4

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Alışveriş
     Ekonomik tatil
     Çocuklu aileler
     Doğal güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 5 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Otel Seçenekleri
  % 17 indirim   713 TL yerine
Lüks Araçlar İle 3 GECE 4 GÜN Yılbaşı Romanya & Transilvanya & Bulgaristan Turu

       Bükreş(2) - Braşov - Bran - Veliko Tarnova

 

 


Seçenekler:

Grand Rın Hotel vb.   ( görmek için tıklayın... )
  İstanbul Hareket 4* Oteller - 590,00 TL


Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 15 Aralık 2017

Tarih

29 Aralık 2017

 

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Araç Kalkış Noktaları

20:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı

20:45  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  

21:15  Bakırköy Ömür Plaza /

21.30 Bahçeşehir Tır Parkı

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım.
 • Yol boyunca Araç İçi İkramlar ve otobüs içerisinde kahvaltı paketi
 • Bükreş  Grand Rin Hotel ve Benzeri Otel’de  2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası  
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti  
 • Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl
 • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri Seyahat  Sağlık Sigortası 10 €  ,65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €  alınmaktadır. ( İsteğe Bağlı )
 • Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,
 • Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
 • Yılbaşı Gala Yemeği ve Eğlencesi Taverna Turu :  Otelde : 70 € - Bükreş Taverna 80 €
 • Schengen Vizesi ve hizmet bedeli    Nakit 120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.Gün  Cuma                İstanbul –  Bükreş  

Saat 20:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı / Saat 20:45  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  / Saat 21:15  Bakırköy Ömür Plaza / Saat 21.30 Bahçeşehir Tır Parkı Önünden hareket ile misafirlerimizle buluştuktan sonra Hamzabeyli kara hudut kapısına doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk / Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından  Romanya Bükreş’e doğru devam ediyoruz.

2.Gün  Cumartesi          Peles Şatosu - Bran-Drakula Şatosu - Braşov 

Sabah otobüs içerisinde dağıtacağımız kahvaltı paketlerimizin ardından keyifli bir yolculuk ile ilk olarak  Romanya Sınır Kapısına doğru hareket ediyoruz.Köprü üzerinden geçerek Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk / Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından  extra düzenlenecek olan Romanya Şatolar turumuzu yapmak üzere İlk olarak Sinaia Bölgesine doğru yolumuza devam ediyoruz.Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles şatosunu geziyoruz , Her odasının farklı ülkelerin devlet adamları tarafından dizayn edilen bu saray gezimizi tamamlayıp kısa bir fotoğraf molasının ardından Transilvanya bölgesinin en çok bilinen ve ilgi çeken merkezi olan Nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın şehri Bran hareket ediyoruz. “Vampir Avcıları” nın akınına uğrayan Bran Kalesi(Drakula Şatosu) ziyaretinizde işkence aletlerinin gölgesinde ve tarihi doku içinde enteresan bir gün geçirme şansı bulacaksınız.Burada kurulan köy pazarında alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından  Sfatului Meydanını çevreleyen Barok stili binaları izlerken bir taraftanda şirin kafelerde çinko kaplarda pişirilen enfes kahvelerin tadına doyamayacağınız Braşov’a hareket ediyoruz.Panaromik Braşov turumuzu tamamladıktan sonra konaklama yapacağımız Bükreş’deki otelimize varış ve yerleşme.

( Peles - Bran & Drakula Şatosu giriş ücretleri dahil kişibaşı 45  € )

3.Gün Pazar                  Bükreş   ve Yeni Yıl

Sabah otel’de alınan kahvaltı sonrası  Balkanların  Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız turumuza başlıyoruz; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur)  ,Atatürk Büstü  görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize dönüş .Dileyen misafirlerimiz ile extra Köy Evi Müzesi turuna katılabilirler.

Yeni Yıl’a  Yılbaşı için süslenmiş romantik Bükreş sokakları  sizleri bekliyor olacak.Arzu eden konuklarımız için  ekstra olarak düzenlenecek “yılbaşı eğlencesi ve gala yemeği” ne katılma imkanı.

4.Gün  Pazartesi            Bükreş - Rusçuk – Veliko Tarnova - İstanbul                                                                                                             

Sabah otelde alınan geç kahvaltı sonrası hareket ile  otelimizden ayrılıp  Bulgaristan  Rusçuğa hareket ediyoruz.Rusçuk otobüs ile panaromik gezimizin ardından  Veliko Tarnova’ya  doğru yolumuza devam ediyoruz. Otantik şehir Veliko Tarnova’da kale önünde vereceğimiz fotıoğraf ve yemek molamızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.Stara Zagora – Yambol güzergahı takip edilerek sınır kapısına varış Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Edirne - Çorlu karayolu takip edilerek  İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

 

Detaylar

**Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

**Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

*Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 

**Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemezÖne Çıkanlar

Doğu'nun Paris'i Bükreş

Göz alıcı mimarisi ve sanata verdiği değerle, iki büyük dünya savaşı arasında kalan dönemde yaşanmaz hale gelen Avrupa'da Doğu' nun Paris' i yakıştırmasını fazlasıyla hak eder Bükreş. Gezerken kendinizi adeta açık hava müzesinde hissedeceğiniz Bükreş sokakları her baktığnız yerde ayrı bir güzellik sunar.Dar geçitleri gıcırdayan tahta merdivenler ve uğuldayan penceler ile Bran Şatosu ise görülmeye değer.
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 22 indirim Atlasjet Havayolları ile Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN İtalya ve İsviçre Gölleri Turu
  22 Kişi Aldı

  Atlasjet Havayolları ile Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN İtalya ve İsviçre Gölleri Turu (kod:LGH469)


  2642 TL   2061 TL    Detaylar
  % 20 indirim Pegasus Havayolları İle İlkbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Roma Turu

  Pegasus Havayolları İle İlkbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Roma Turu (kod:DFH499)


  2001 TL   1601 TL    Detaylar
  % 21 indirim Türk Havayolları ile Sömestr Dönemi 4 GECE 5 GÜN Portekiz Turu

  Türk Havayolları ile Sömestr Dönemi 4 GECE 5 GÜN Portekiz Turu (kod:BTJ449)


  2899 TL   2287 TL    Detaylar
  % 13 indirim   Vizesiz Türk Havayolları ile Yılbaşı Özel Vizesiz 3 GECE 4 GÜN Belgrad Turu
  3 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile Yılbaşı Özel Vizesiz 3 GECE 4 GÜN Belgrad Turu (kod:KLP379)


  3385 TL   2939 TL    Detaylar