3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU Kod: FYZ183

3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-1
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-2
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-3
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-4
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-5
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-6
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-7

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Vizesiz
     Eğlence
     Gece hayatı
     Merkeze yakın konum
 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Otel Seçenekleri
(min. fiyat)
  % 29 indirim   1700 TL yerine
HER GÜN HAREKETLİ 


Seçenekler:

4* Şehir Dışı   ( görmek için tıklayın... )
  4* CİTY CLUB HOTEL - 1199,00 TL
5* Şehirdışı   ( görmek için tıklayın... )
  5* KHARKOV PALACE HOTEL - 1699,00 TL
4* Yarı Merkezi   ( görmek için tıklayın... )
  4* PARK HOTEL - 1349,00 TL


Nasıl Kullanılır?

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.

b) 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir.

c) Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

 

1. Gün: İstanbul – Kharkov

Atatürk Havaalanı Dış Hatlar terminalinde saat 13.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Atlasjet Havayolları’nın KK 7851 sefer sayılı uçusu ile saat 15.15’de hareket. Yerel saat ile 17.20’te Kharkov’a varış ve karşılanma. Havaalanında bizi bekleyen özel otobüslerimiz ile otelimize transfer ve serbest zaman... Otelimizde geceleme...

2. Gün: Kharkov

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket... Turumuz esnasında; Forest Park/Glory Memorial Anıtı, Shevchenko Anıtı, Uspensky Cathedral (Kharkov’un en yüksek binası 89.5m), Pokrovsky Katedral (Kharkov’un en eski yapısı 1689), Svobody (Freedom) Square Avrupa’nın en büyük meydanı, Mirror Stream Fountain ve Gorky Park, göreceğimiz yerler arasındadır.  Tur bitimi otelimize transfer... Otelimizde geceleme...

3. Gün: Kharkov

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman... Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Kharkov Havacılık Fabrikası turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuz esnasında; Sovyet Hava Müzesi gezilecektir. Uçakların nasıl yapıldığını görebileceğiniz fabrika turu, Sovyet Hava Müzesi’ne istinaden yapılacaktır. Tur süresi 3 saattir. Ayrıca ekstra ücret verilerek, Kharkov üzerinde uçak turu da yapılabilmektedir. Tur bitimi, otelimize transfer ve serbest zaman... Arzu eden misafirlerimiz, Stargorod Restaurantı’ndakı akşam yemeğine katılabilirler (50 Euro). Otelimizde geceleme...

4. Gün: Kharkov – İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra odaların boşaltılması ve serbest zaman... Özel otobüsümüz ile havaalanına transfer... Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Atlasjet Havayolları’nin KK 7850 sefer sayılı tarifeli uçağı ile 13.20’de İstanbul’a hareket... Saat 15.40’te Istanbul’a varış... Turumuzun ve servislerimizin sonu...


Öne Çıkanlar

3 GECE 4 GÜN PEGASUS HAVAYOLLARI İLE VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU

 

 

Ukrayna'nın Kalbi 

Kharkov, Ukrayna’nın Kiev’den sonraki en büyük şehri olup yaklaşık 1,5 milyon insanı barındırmaktadır. Avrupa’nın en büyük sekizinci ve dünyanın en büyük beşinci olan Özgürlük Meydanı, 20.yüzyılın başlarında Kharkov Ukrayna Sosyalist Cumhuriyeti’nin başkenti olduğu zamanlarda inşa edilmiştir. Resmi bayram ve festivallerin yapıldığı meydan şehrin kalbi konumundadır. Kharkov’da görülmesi gereken yerlerin başında Kharkov Sanat Müzesi bulunmaktadır. Ukraynalı dünyaca ünlü ressam ve heykeltraşlarının eserlerinin yer aldığı bu eski müze içinde 20.000’den fazla eser bulundurmaktadır. Şehrin en eski yapılarından biri olan Pokrovsky Manastırı ise 1689 yılında inşa edilmiştir ve kentin en eski yapısıdır. Ukrayna’nın geleneksel üç kubbeli kiliseleri tarzında tasarlanan yapı Kharkov’un yedi harikası arasında gösterilmektedir. Kharkov’un en eski ve görkemli parkı olan Shevchenko Parkı aynı zamanda kentte yer alan en büyük park olma özelliği taşıyor. Kharkov Üniversitesi kurucusu olan Vasiliy Karazin tarafından inşa ettirilen parkta her yıl yaz aylarında doğal çiçek sergisi düzenlenmektedir. Şehrin tarihi şehir bölgesinde konumlanan Annunciation Katedrali, Bizans mimari tarzında inşa edilmiştir. 17.yüzyılda inşa edilen bu tahta yapı Ortodoks Kilisesi’ne bağlıdır ve Kharkov’un en önemli yapılarından biridir. Kharkov’un en eski Ortodoks katedrali olan Uspensky Katedrali ise eski şehir bölgesinde bulunmaktadır. Aynı şekilde Ortodoks Kilisesine bağlı olan yapı neo klasik tarzın yansıdığı önemli yapılar arasında sayılmaktadır. Şehir birbirinden önemli yapıların dışında ilginç bir müzeye de ev sahipliği yapmaktadır. Ukrayna’da bulunan  ilk ve tek kozmonotluk ve ufoloji müzesi olan yapı evrenin bilinmeyenleri, göktaşları, Nasa tarafından çekilmiş fotoğrafları gözler önüne serer. Ukrayna tarihini  ve kültürünü anlatan değerli koleksiyonların yer aldığı Kharkov Tarih Müzesi , ilkel toplum, feodalizm, kapitalizm ve Sovyet dönemi olmak üzere dört bölüme ayrılan yapısıyla dikkat çekicidir. Kharkiv şehri gayet düzenli, tarihi binalarla dolu bir şehirdir. Sokaklar ile caddeler, son derece geniş ve ferahtır. Yemek olarak dünya mutfağından özellikle İtalyan, Japon (suşi), Türk mutfağı ve Rus mutfağı bulunmaktadır. Şarapları ve votkaları çok lezzetlidir. Kharkov tarihi dokusu, dini yapıları, ekonomik leziz yemekleri ve içecekleri, renkli gece hayatı ile oldukça keyifli bir tatil seçeneğidir.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Havayolları ile Sabiha Gökçen / Kharkov / Sabiha Gökçen  ekonomik sınıf uçusları

 • Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli

 • Havaalanı otel ve havaalanı transferleri

 • Seçeceğiniz otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama

 • Kharkov panoramik şehir turu

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel harcamalar

 • Ekstra turlar

 • Seyahat sigortası (30 TL)  

 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

 • Dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet


 

 

 

 
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  Tatil paketlerimiz sınırlı sayıda ve süreli olduğundan, rezervasyon yapıldıktan sonra iptal ya da iade yapılamamaktadır. Ancak, bir tur ya da konaklama paketini aldıktan hemen sonra ve rezervasyonunuz yapılmadan önce müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Tur, ulaşım ve konaklama hizmetlerinden Rezervasyon yapıldıktan sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılarak ücretleri ilgili tedarikçilere peşin olarak ödendiğinden turizm hizmetlerinde hiç bir şekilde iptal ya da iade yapılamamaktadır.

  Turizm hizmetinin ertelenmesi, hiç yapılmaması gibi nedenlerle hizmet alamayacağınızın anlaşılması durumunda, iptal iade talebi için en kısa süre içinde müşteri hizmetlerimize bilgi veriniz. Bilgi vermek için iletişim sayfamızdaki formumuzu da kullanabilirsiniz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 21 indirim BAŞTANBAŞA BALKANLAR & ORTA AVRUPA 9 Gece Konaklama ve Ulaşım
  4 Kişi Aldı

  BAŞTANBAŞA BALKANLAR & ORTA AVRUPA 9 Gece Konaklama ve Ulaşım (kod:GHV178)  1063 TL   840 TL    Detaylar
  % 26 indirim   Vizesiz HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN UKRAYNA HAVAYOLLARI İLE VİZESİZ KİEV TURU

  HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN UKRAYNA HAVAYOLLARI İLE VİZESİZ KİEV TURU (kod:RVN184)  1900 TL   1399 TL    Detaylar
  % 21 indirim Atlasjet Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Yılbaşı Amsterdam Turu

  Atlasjet Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Yılbaşı Amsterdam Turu (kod:NZN441)  2415 TL   1907 TL    Detaylar