3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU Kod: FYZ183

3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-1
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-2
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-3
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-4
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-5
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-6
3 GECE 4 GÜN VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU-7

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Vizesiz
     Eğlence
     Gece hayatı
     Merkeze yakın konum

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.
HER GÜN HAREKETLİ 


Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.

b) 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir.

c) Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir. Turun iptali durumunda vize ve sigorta ücreti iade edilemez.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

 

1. Gün: İstanbul – Kharkov

Atatürk Havaalanı Dış Hatlar terminalinde saat 13.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Atlasjet Havayolları’nın KK 7851 sefer sayılı uçusu ile saat 15.15’de hareket. Yerel saat ile 17.20’te Kharkov’a varış ve karşılanma. Havaalanında bizi bekleyen özel otobüslerimiz ile otelimize transfer ve serbest zaman... Otelimizde geceleme...

2. Gün: Kharkov

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket... Turumuz esnasında; Forest Park/Glory Memorial Anıtı, Shevchenko Anıtı, Uspensky Cathedral (Kharkov’un en yüksek binası 89.5m), Pokrovsky Katedral (Kharkov’un en eski yapısı 1689), Svobody (Freedom) Square Avrupa’nın en büyük meydanı, Mirror Stream Fountain ve Gorky Park, göreceğimiz yerler arasındadır.  Tur bitimi otelimize transfer... Otelimizde geceleme...

3. Gün: Kharkov

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman... Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Kharkov Havacılık Fabrikası turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuz esnasında; Sovyet Hava Müzesi gezilecektir. Uçakların nasıl yapıldığını görebileceğiniz fabrika turu, Sovyet Hava Müzesi’ne istinaden yapılacaktır. Tur süresi 3 saattir. Ayrıca ekstra ücret verilerek, Kharkov üzerinde uçak turu da yapılabilmektedir. Tur bitimi, otelimize transfer ve serbest zaman... Arzu eden misafirlerimiz, Stargorod Restaurantı’ndakı akşam yemeğine katılabilirler (50 Euro). Otelimizde geceleme...

4. Gün: Kharkov – İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra odaların boşaltılması ve serbest zaman... Özel otobüsümüz ile havaalanına transfer... Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Atlasjet Havayolları’nin KK 7850 sefer sayılı tarifeli uçağı ile 13.20’de İstanbul’a hareket... Saat 15.40’te Istanbul’a varış... Turumuzun ve servislerimizin sonu...


Öne Çıkanlar

3 GECE 4 GÜN PEGASUS HAVAYOLLARI İLE VİZESİZ 4 VE 5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMALI KHARKOV TURU

 

 

Ukrayna'nın Kalbi 

Kharkov, Ukrayna’nın Kiev’den sonraki en büyük şehri olup yaklaşık 1,5 milyon insanı barındırmaktadır. Avrupa’nın en büyük sekizinci ve dünyanın en büyük beşinci olan Özgürlük Meydanı, 20.yüzyılın başlarında Kharkov Ukrayna Sosyalist Cumhuriyeti’nin başkenti olduğu zamanlarda inşa edilmiştir. Resmi bayram ve festivallerin yapıldığı meydan şehrin kalbi konumundadır. Kharkov’da görülmesi gereken yerlerin başında Kharkov Sanat Müzesi bulunmaktadır. Ukraynalı dünyaca ünlü ressam ve heykeltraşlarının eserlerinin yer aldığı bu eski müze içinde 20.000’den fazla eser bulundurmaktadır. Şehrin en eski yapılarından biri olan Pokrovsky Manastırı ise 1689 yılında inşa edilmiştir ve kentin en eski yapısıdır. Ukrayna’nın geleneksel üç kubbeli kiliseleri tarzında tasarlanan yapı Kharkov’un yedi harikası arasında gösterilmektedir. Kharkov’un en eski ve görkemli parkı olan Shevchenko Parkı aynı zamanda kentte yer alan en büyük park olma özelliği taşıyor. Kharkov Üniversitesi kurucusu olan Vasiliy Karazin tarafından inşa ettirilen parkta her yıl yaz aylarında doğal çiçek sergisi düzenlenmektedir. Şehrin tarihi şehir bölgesinde konumlanan Annunciation Katedrali, Bizans mimari tarzında inşa edilmiştir. 17.yüzyılda inşa edilen bu tahta yapı Ortodoks Kilisesi’ne bağlıdır ve Kharkov’un en önemli yapılarından biridir. Kharkov’un en eski Ortodoks katedrali olan Uspensky Katedrali ise eski şehir bölgesinde bulunmaktadır. Aynı şekilde Ortodoks Kilisesine bağlı olan yapı neo klasik tarzın yansıdığı önemli yapılar arasında sayılmaktadır. Şehir birbirinden önemli yapıların dışında ilginç bir müzeye de ev sahipliği yapmaktadır. Ukrayna’da bulunan  ilk ve tek kozmonotluk ve ufoloji müzesi olan yapı evrenin bilinmeyenleri, göktaşları, Nasa tarafından çekilmiş fotoğrafları gözler önüne serer. Ukrayna tarihini  ve kültürünü anlatan değerli koleksiyonların yer aldığı Kharkov Tarih Müzesi , ilkel toplum, feodalizm, kapitalizm ve Sovyet dönemi olmak üzere dört bölüme ayrılan yapısıyla dikkat çekicidir. Kharkiv şehri gayet düzenli, tarihi binalarla dolu bir şehirdir. Sokaklar ile caddeler, son derece geniş ve ferahtır. Yemek olarak dünya mutfağından özellikle İtalyan, Japon (suşi), Türk mutfağı ve Rus mutfağı bulunmaktadır. Şarapları ve votkaları çok lezzetlidir. Kharkov tarihi dokusu, dini yapıları, ekonomik leziz yemekleri ve içecekleri, renkli gece hayatı ile oldukça keyifli bir tatil seçeneğidir.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Havayolları ile Sabiha Gökçen / Kharkov / Sabiha Gökçen  ekonomik sınıf uçusları

 • Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli

 • Havaalanı otel ve havaalanı transferleri

 • Seçeceğiniz otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama

 • Kharkov panoramik şehir turu

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel harcamalar

 • Ekstra turlar

 • Seyahat sigortası (30 TL)  

 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

 • Dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet


 

 

 

 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 20 indirim Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Belgrad & Sofya Turu

  Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Belgrad & Sofya Turu (kod:RSN731)


  1069 TL   856 TL    Detaylar
  % 25 indirim Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Halkidiki & Selanik & Kavala Turu

  Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Halkidiki & Selanik & Kavala Turu (kod:SNC805)


  800 TL   599 TL    Detaylar
  % 30 indirim Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Thassos Adası Turu

  Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Thassos Adası Turu (kod:SMP757)


  2663 TL   1859 TL    Detaylar
  % 30 indirim Türk Hava Yolları İle Kurban Bayramı Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Elegant Avrupa Turu

  Türk Hava Yolları İle Kurban Bayramı Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Elegant Avrupa Turu (kod:JTC602)


  5312 TL   3698 TL    Detaylar