Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Almanya & Fransa & İsviçre Kod: KRS712

Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Almanya & Fransa & İsviçre-1
Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Almanya & Fransa & İsviçre-2
Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Almanya & Fransa & İsviçre-3
Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Almanya & Fransa & İsviçre-4
Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Almanya & Fransa & İsviçre-5
Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Almanya & Fransa & İsviçre-6
Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Almanya & Fransa & İsviçre-7

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Gece hayatı
     Alışveriş
     Balayı çiftlerine uygun
     Kültürel zenginlik

  Bonus'a Peşin Fiyatına 5 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Otel Seçenekleri
(min. fiyat)
  % 21 indirim   2762 TL yerine
Türk Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Almanya & Fransa & İsviçre

Freiburg(3)


Seçenekler:

3*Hamptonby Hilton hotel v.b   ( görmek için tıklayın... )
  İstanbul hareket 3* Oteller - 2176,00 TL
  İstanbul hareket 3* Oteller | Single Fiyatı - 2661,00 TL


Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 24 Mart 2018

Tarih

14-17 Haziran

 

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0850-532 2077 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Türk Havayolları tarifeli Seferi ile İstanbul (Atatürk) – Stuttgart gidiş/Basel dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
 • Havaalanı – Otel - Havaalanı gidiş/dönüş transferleri
 • Freiburg’da belirtilen kategori 3* otelde 3 Gece oda kahvaltı konaklama
 • Stuttgart , Baden Baden , Freiburg Panoramik şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Vize ücreti ve Hizmet Bedeli: 130 Euro
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harç bedeli: 15 TL
 • Ekstra turlar
 • Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 • Öğle ve akşam yemekleri / içeçekler
 • Şehir vergileri

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN  İSTANBUL – STUTTGART – BADEN BADEN - FREIBURG

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, saat 05.00’da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1701 tarifeli uçuşu ile saat 08.05’de Stuttgart’a hareket. Yerel saat ile 10.05’de varış. Varışımızın ardından özel aracımız ile şehir turumuza başlıyoruz. Stuttgart, Almanya’nın şarap üretilen asma bağlarına sahip en büyük bölgesinde yer alır. Neckar Nehri ve Siyah Ormanlar (Black Forest)'a yakın bir noktada yerleşmiş olan Stuttgart, derin ormanlar ve engin asma bahçeleriyle çevrili olan ve bitki örtüsü zengin bir coğrafyadadır. Kent, otomobil endüstrisinin beşiği olarak nitelendirilir. Dört tekerlekli araç ve motorsiklet, ilk olarak bu kentte üretilmeye başlanmıştır.Stuttgart'ta dev bir medya endüstrisi bulunmaktadır.Stuttgart panaromik şehir turumuz sırasında Profiller, Karl Platz, Fraunkirche, Turk Caddesi , Belediye Binası , Marien Platz görülecek yerler arasındadır.

Daha sonra Kara ormanların incisi Baden Baden’e hareket ediyoruz.Yemyeşil doğası, termalleri, tarihi yapıları, sessiz ortamı, ve casinoları ile keyif düşkünlerinin Avrupa’da ki en önemli merkezlerinden biridir.Ren Nehri, ve Murg Vadisi manzaraları eşliğinde Dostoyevski’nin Kumarbaz isimli romanının konusunun geçtiği bu güzel şehri keşfediyoruz. 

Daha sonra Almanya’nın küçük şirin ve hareketli bölgesi Freiburg’a geçiyoruz. Renkli ve muhteşem mimarisi ile Karaorman sınırındaki bu şehir görülmeye değer bir bölgedir. Geceleme otelimizde.

2.GÜN FREIBURG – MULHOUSE – COLMAR – STRAZBURG – FREIBURG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Alsace turu düzenlenecektir. (Mulhouse-Colmar-Strazburg)  (80 Euro).

Mulhouse İsminin anlamı "Değirmen Köyü"olan bu kasaba , daracık sokakları , tabelaları ile bir Türk kasabasını andırmaktadır. Mimari açıdan ise Almanya'ya benzemektedir

ColmarRengârenk çiçeklerle bezeli, özenerek tasarlanmış evleri, sokakları; sonsuz gibi görünen o üzüm bağları arasında uzanan yolları ve lezzetli yerel şarapları ile ünlü bir şehir. Varışın ardından yapacağımız geziye, birçoğumuzun hafızasına kazınmış bir fotoğraf karesi ile başlayacağız. Nehir kenarına bir süs gibi dizilmiş rengârenk evleri ile "Küçük Venedik" olarak bilinen bu yerin, bu kadar az tanınmış, bu güzel kente ait olması sizi şaşırtacak.

StrazburgTarihi ve kültürel olarak oldukça zengin olan Strasbourg , AB Parlamentosu’nun merkezi ve bir çok ünlü filozof ve bilim adamına da ev sahipliği yapmış. Gutenberg matbaayı burada icat etmiş , Rouget de Lisle'de 1972'de Fransa'nın milli marşı "La Marseillaise"i burada bestelemiş. Hümanizim'in babası olarak tanınan Hollandalı filozof  Erasmus ve Alman yazar Goethe yaşamlarının bir kısmını burada geçirmişler.UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde yer alan "Grande İle" ile turumuza başlayacağız. Notre Dame Katedrali , Rönesans dönemine ait muhteşem yarı ahşap evleri göreceğiz.Tur bitimi geceleme Freiburg’da otelimizde.

 3.GÜN  FREIBURG - SCHAFFHAUSEN (REN ŞELALAESİ) – ZURİH – BASEL - FREIBURG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek (Schaffhausen-Zürih-Basel) turuna katılma imkanı (70 Euro).  

SchaffhausenTurumuzun ilk durağı olan her yıl milyonlarca turistin, 150 metre genişlikte ve 23 metre derinlikte Rhein nehrinin çılgın sularını görmek için Schaffhausen’e akın ettiği müthiş etkileyici Avrupa’nın en büyük şelalesi Rhein şelalesindeyiz.

Zürihiki kulesiyle şehrin sembollerinden Evangelist Kilisesi, İsviçre‘nin en büyük saatinin bulunduğu St.Peterskirche Kilisesindeki saat kulesi, dünya markalarının ve şık restoranların bulunduğu şehrin en gözde caddesi Bahnhoff Strasse, Limnat Nehri’nin kenarında bulunan keyifli yürüyüş yolu Schipfe ve biraz dik bir yokuştan çıkarak harika bir şehir manzarası sunan Lindenhof Parkı görülecek yerler arasındadır.

BaselTurumuzun devamında Ren Nehri’nin etrafına kurulu şehir Basel’e ulaşıyoruz. Görkemli binaları ile oldukça etkileyici olan Basel’in merkezini gezmek için beş farklı yol izlenebilir. Bunların hepside Basel tarihindeki ünlü kişilerin isimleri ile anılıyor. Erasmus, Hans, Holbein, Jacob Burchardt ve Paracelcus’u takip ederek şehirde tarihi çağlar arasında yolculuk yapabilirsiniz. Şehir turumuz sırasında Büyük Basel’de tarihi evlerin sıralandığı daracık sokakları, ve gösterişli belediye binasını, katedral meydanını göreceğiz. Tur sonrası geceleme Freiburg’da otelimizde.

4.GÜN FREIBURG – BASEL - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Basel Havalimanı'na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1924 tarifeli uçuşu ile saat 11.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 15.20’de varış ve turumuzun sonu.

Detaylar

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acenta kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*Acenta konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde acenta dan tazminat hakkı yoktur.

*Acenta, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acenta sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acenta sorumlu değildir.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, acenta’nın sorumluluğunda değildir.

*Tur programında. belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

*Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acenta sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

*Acenta yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.Öne Çıkanlar

Ren Nehri’nin iki yakasına kurulmuş sınır şehri Basel, masal kitaplarından çıkmış gibi görünen Colmar daracık sokakları ile Mulhouse. Avrupanın en güzel ve yeşil  ülkelerinde harika bir tatil sizleri bekliyor.
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 31 indirim Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Parga & Korfu Turu

  Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Parga & Korfu Turu (kod:YHJ732)


  686 TL   476 TL    Detaylar
  % 20 indirim Türk Hava Yolları ile İlkbahar Dönemi 5 Gece 6 Gün Güney İtalya Turu
  19 Kişi Aldı

  Türk Hava Yolları ile İlkbahar Dönemi 5 Gece 6 Gün Güney İtalya Turu (kod:PHS419)


  2407 TL   1921 TL    Detaylar
  % 22 indirim Atlas Global Havayolları ile Ramazan Bayramı 7 GECE 8 GÜN Benelux & Paris Turu

  Atlas Global Havayolları ile Ramazan Bayramı 7 GECE 8 GÜN Benelux & Paris Turu (kod:HVJ592)


  3723 TL   2901 TL    Detaylar
  % 30 indirim Atlas Global Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Londra Turu

  Atlas Global Havayolları ile Ramazan Bayramı 3 GECE 4 GÜN Londra Turu (kod:LKG786)


  3455 TL   2417 TL    Detaylar