Türk Havayolları ile Kurban Bayramı Özel 7 GECE 8 GÜN Vietnam&Kamboçya Turu Kod: GCP398

Türk Havayolları ile Kurban Bayramı Özel 7 GECE 8 GÜN Vietnam&Kamboçya Turu-1
Türk Havayolları ile Kurban Bayramı Özel 7 GECE 8 GÜN Vietnam&Kamboçya Turu-2
Türk Havayolları ile Kurban Bayramı Özel 7 GECE 8 GÜN Vietnam&Kamboçya Turu-3
Türk Havayolları ile Kurban Bayramı Özel 7 GECE 8 GÜN Vietnam&Kamboçya Turu-4
Türk Havayolları ile Kurban Bayramı Özel 7 GECE 8 GÜN Vietnam&Kamboçya Turu-5
Türk Havayolları ile Kurban Bayramı Özel 7 GECE 8 GÜN Vietnam&Kamboçya Turu-6

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Deniz keyfi
     Alışveriş
     Doğa ile iç içe
     Dağ manzarası
     Tarihi güzellikler
     Doğal güzellikler
     Kültürel zenginlik
 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile Vize Bilgileri sayfamızda belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1. Gün:  İSTANBUL – HANOI // 30 AĞUSTOS 2017 ÇARŞAMBA

Turumuz 29 Ağustos Saat 23.15’de Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. 30 Ağustos Saat 02.15’de Türk Havayolları TK-166 sefer sayılı uçuşla Hanoi’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 30 Ağustos 2017 saat 16.20’de varış. Pasaport ve bagaj işlemlerimiz ardından özel aracımız ile otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalarımıza yerleşme ardından geleneksel Vietnam lezzetlerinden oluşan akşam yemeğimizde buluşuyoruz.

 

2. Gün: HANOI // 31 AĞUSTOS 2017 PERŞEMBE

Kahvaltının ardından yapılacak panoramik Hanoi şehir turumuzda Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagoda’sı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası öğle yemeği için yerel restorana transfer oluyoruz. Akşam Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosu'nu izleyeceğiz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda, konaklama Hanoi otelimizde.

 

3. Gün: HANOI – HALONG BAY  // 01 EYLÜL 2017 CUMA

Kahvaltın ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’e hareket ediyoruz ve varışta keyifli bir tekne turuna çıkıyoruz. Dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezde, adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda olacak. Otele transfer. Konaklama Halong Bay otelimizde.

 

4. Gün: HALONG BAY – SIEM REAP // 02 EYLÜL 2017 CUMARTESİ


Kahvaltının ardından rehberin belirlediği saatte Hanoi’ye doğru yola çıkacağız. Havaalanına transfer ve Siem Reap’e uçuş. Varışta otele transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

5. Gün: SIEM REAP – ANGKOR THOM – ANGKOR WAT // 03 EYLÜL 2017 PAZAR

Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Baphuon, Phimeanakas Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Daha sonra insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat ile gezimizi  tamamlıyoruz. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi yerel restoranda alacak ve otelimize döneceğiz. Konaklama Siem Reap otelimizde.
 

6. Gün:  SIEM REAP – SAIGON (HO CHİ MINH) // 04 EYLÜL 2017 PAZARTESİ

Sabah uçuşu ile Ho Chi Minh’e (Saigon) hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Ho Chi Minh şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Akşam yemeği yerel restoranda. Konaklama Saigon otelimizde.

 

7. Gün: SAIGON – MEKONG DELTASI – SAIGON // 05 EYLÜL 2017 SALI

Kahvaltının ardından Mekong Deltasında suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengârenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi ve akşam yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Konaklama Ho Chi Ming (Saigon) otelimizde.

 

8. Gün: SAIGON – CU CHI TÜNELLERİ ISTANBUL // 06 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA

Kahvaltının ardından Cu Chi Tünellerine gidiyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Gezimizin ardından öğle yemeğimizi alacağımız restorana hareket ediyoruz. Daha sonra havaalanına transfer olacağız. saat 21.40’da Türk Havayolları’na ait TK-166 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varış yerel saat ile 07 Eylül 04.40’ta


Öne Çıkanlar

TÜRK HAVAYOLLARI İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL 7 GECE 8 GÜN VİETNAM&KAMBOÇYA TURU

Hanoi (2), Halong Bay (1), Seam Reap (2), Saigon (2)

 

Uzakdoğu'nun Gizemleri

 

Yeşil doğası, küçük kasabaları, şahane günbatımlarıyla eşsiz bir ülke olan Kamboçya, Güneydoğu Asya’da, Çin Hindi Yarımadası’nın güneybatı kısmında yer almaktadır. Güney kıyısında Siyam Körfezi, kuzeyinde ve doğusunda Vietnam, batısında ise Tayland bulunmaktadır. Kamboçya, 1867 yılında Fransız sömürgesi olmuş, 1953 yılında bağımsızlığını ilan edinceye kadar 115 yıl Fransız sömürgesi olarak kalmıştır. Kamboçya’nın kuzey batısında yer alan Siem Reap, düzgün ve temiz sokakları, her bütçeye hitap eden konaklama seçenekleriyle ülkenin görülmeye değer yerlerindendir. Şehrin beş buçuk kilometre uzağında bulunan Angkor Wat Tapınakları, her yıl iki milyondan fazla turiste ev sahipliği yapmaktadır. Güneydoğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap ve dünyanın en büyük taşkın su yatağı ve üzerindeki yüzen köy ile Chong Khneas görülmeye değer yerlerden biridir. Chong Khneas yüzen evlerinde asırlık göl hayatı geleneklerini sürdüren Kamboçyalılar, su üstüne yaptıkları tekne evleri ile balıkçılık ve karides, timsah çiftçiliği ile geçimlerini sağlamaktadır. Kamboçya Krallığı’nın başkenti olan Phnom Penh’de görülmeye değer yerlerden bazıları; Ölüm Tarlaları, Tuol Sleng Soykırım Müzesi ve Kraliyet Sarayı’dır. Ülkenin en popüler kıyı şeridi olan Sihanoukville ise hareketli gece hayatı ve eşsiz plajlarıyla popüler bir tatil beldesidir. Buraya gelmişken Bambu Adası ve Poom Barang’ı görmeden ayrılmamanızı öneririz. Kamboçyalıların favori tatil beldesi olarak bilinen Kep ise şirin ve huzurlu bir sahil kasabasıdır. Fransız mimari tarzının özelliklerini taşıyan villalarıyla göze çarpan kasabada beyaz plajıyla ünlü Koh Tonsay görülmeye değerdir. Tayland ile Kamboçya arasında kalan Koh Kong kasabası ise çok küçük ama bir o kadar da şirindir. El değmemiş doğasının keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.

Güneydoğu Asya Çin Hindi Yarımadası’nın doğusunda bulunan Vietnam’ın sınırları; kuzeyde Çin ile, güneybatıda Laos’la ve güneydoğuda Malezya ile çizilmiştir. Tarihte adı savaşlarla, popüler kültürde ise savaş filmleriyle anılan Vietnam’ın başkenti Hanoi’dir. Hoan Kiem Gölü, Vietnam’ın başkenti Hanoi’de bulunmaktadır. Birbirinden ilginç efsane ve hikayelere konu olan göl, Vietnam için kutsal kabul edilmektedir. Kuzey Vietnam’da bulunan ve Vietnam’ın en yüksek noktası olan Fansipan Dağı, özellikle trekking tutkunlarını için benzersiz bir adrestir.  Hanoi’den yaklaşık dört saat uzaklıkta bulunan Halong Bay adı verilen Ejderhalar Körfezi görülmeye değer yerlerden bir diğeridir.  Vietnam kültüründe ejderhaların Vietnamlıları savaşlardan koruduğuna inanılmaktadır. Halong Bay Körfezi’ni önemli kılan bir diğer unsur ise denizin içinden yükselen binlerce dik kayalığın ejderhaların sırtı olduğuna inanılmasıdır. Unesco dünya mirası listesinde bulunan körfezde denizin üzerinde yüzen birçok mahalleyi görebilir ve bu benzersiz tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler 

 • Türk Havayolları ile İstanbul – Hanoi/ Ho Chi Minh (Saigon) – İstanbul gidiş ve dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve vergileri
 • HanoiSiem Reap ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
 • Siem Reap – Saigon ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
 • Programda belirtilen şehirlerde 4* otellerde oda-kahvaltı konaklamalar,
 • Tüm öğle ve akşam yemekleri 
 • Programda belirtilen tüm geziler
 • Halong Bay’de ve Mekong Deltası’nda tekne turu
 • Su Kuklası Tiyatrosu
 • Programda belirtilen tüm panoramik şehir turları,
 • Türkçe rehberlik hizmeti

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu (15 TL)
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Seyahat sigortası
 • Kişisel harcamalar
 • Bahşişler
 • Çok girişli Vietnam ve tek girişli Kamboçya vize ücretleri
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  Tatil paketlerimiz sınırlı sayıda ve süreli olduğundan, rezervasyon yapıldıktan sonra iptal ya da iade yapılamamaktadır. Ancak, bir tur ya da konaklama paketini aldıktan hemen sonra ve rezervasyonunuz yapılmadan önce müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Tur, ulaşım ve konaklama hizmetlerinden Rezervasyon yapıldıktan sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılarak ücretleri ilgili tedarikçilere peşin olarak ödendiğinden turizm hizmetlerinde hiç bir şekilde iptal ya da iade yapılamamaktadır.

  Turizm hizmetinin ertelenmesi, hiç yapılmaması gibi nedenlerle hizmet alamayacağınızın anlaşılması durumunda, iptal iade talebi için en kısa süre içinde müşteri hizmetlerimize bilgi veriniz. Bilgi vermek için iletişim sayfamızdaki formumuzu da kullanabilirsiniz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 22 indirim 3 GECE 4 GÜN Muhteşem Parga Turu
  2 Kişi Aldı

  3 GECE 4 GÜN Muhteşem Parga Turu (kod:PYL372)  539 TL   419 TL    Detaylar
  % 21 indirim 23 Nisan Özel 3 GECE 4 GÜN Girit Turu

  23 Nisan Özel 3 GECE 4 GÜN Girit Turu (kod:GPB452)  2146 TL   1694 TL    Detaylar
  % 21 indirim 6 GECE 7 GÜN Yunan Adaları Turu
  3 Kişi Aldı

  6 GECE 7 GÜN Yunan Adaları Turu (kod:BTN366)  801 TL   632 TL    Detaylar
  % 20 indirim Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Maxi İspanya Turu

  Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Maxi İspanya Turu (kod:LYN350)  1811 TL   1445 TL    Detaylar