Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Romantik Avrupa Turu Kod: ZNZ293

Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Romantik Avrupa Turu-1
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Romantik Avrupa Turu-2
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Romantik Avrupa Turu-3
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Romantik Avrupa Turu-4
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Romantik Avrupa Turu-5
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Romantik Avrupa Turu-6
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Romantik Avrupa Turu-7

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Balayı çiftlerine uygun
     Çiftlere uygun
     Doğal güzellikler
     Aileler için uygun

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.Gün- İSTANBUL – LJUBLJANA – BLED– CORTINA

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları Kontuarı önünde saat 04.00’te hazır bulunuyoruz. Pasaport ve bilet işlemlerinin adından, Türk Hava Yolları’nın TK 1061 sefer sayılı uçağı ile 06.55’te Slovenya’nın başkenti Ljubljana’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 08.15’te Ljubljana’ ya varışın ardından özel otobüsümüz ile Bled Gölü’nün büyüleyici güzelliğini keşfetmek, üzere Bled’e doğru hareket ediyoruz. Doğa ve fotoğraf tutkunları için vazgeçilmez olan Bled Gölü’nde yapacağımız fotoğraf molasının ardından ikinci durağımız olan Cortina’ya doğru yola çıkıyoruz. Venedik’ten birkaç saat uzaklıkta yer alan, Alplerin güney kesiminde dolomitlerin ortasında Boite Nehri’nin vadisinde yuvalanmış Cortina, Avrupa’nın en ünlü kayak merkezlerinden birisi olarak anılmasının yanısıra, sıradışı manzarası ile de ziyaretçilerini büyülüyor. George Clooney, Naomi Campell gibi Hollywood starlarının yanı sıra İtalyan şöhretlerinin ve politikacıların vazgeçilmezi olmuş Cortina, ünlü yazar Ernest Hemingway’in de yaşamı boyunca uğrak yerlerinden birisi olmuştur. Yapacağımız tanıtım turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün- CORTINA – INNSBRUCK –  MÜNİH – AUGSBURG

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve bizleri bekleyen özel aracımız ile Innsbruck’a hareket ediyoruz. Özellikle spor severler ve kayak tutkunları tarafından ilgi çekici olan bir dağ kasabası Innsbruck’ta panaromik olarak şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Doğal güzelliklerinin yanı sıra gotik mimarinin de en güzel örneklerini görebileceğiniz Innsbruck’ta keyifli şehir turumuz ve fotoğraf molamız sonrasında Münih’e hareket ediyoruz. Almanya’nın en büyük üçüncü kenti olan Münih; Bavyera Alpleri’nin kuzeyinde ve İsar Nehri kıyısında kurulmuştur. Münih’in Almanca ismi München eski dilde “keşişlerin yeri” anlamına gelen Munichen’den gelmektedir. Şehir her ne kadar gotik tarzdaki devasa mimari yapılarıyla ciddi bir havaya bürünse de, yeşilden kopmamış park ve bahçeleri, alışveriş caddeleri, kafeleriyle ve ara sokaklarında görebileceğiniz rengarenk duvar grafitileriyle bu ciddiyetin arkasında hareketli bir alan sağlamaktadır. Almanya’nın tarih, sanat ve alışveriş merkezlerinden biri olan Münih şehir turumuzda; Marienplatz Meydanı, Altstadt, St. Peter Kilisesi  eski belediye bina, opera binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme otelimizde.

 

3.Gün- AUGSBURG

Sabah kahvaltının ardından panoramik Augsburg şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turu esnasında tarihi Maximilian Caddesi, Rönesans ve Barok tarzındaki saraylar, Azize Anna Kilisesi, Maximilian Müzesi, Belediye Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Yol turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuz esnasında ilk durağımız, ortaçağın günümüze kadar en güzel şekilde korunduğu yerlerden biri olan Rothenburg. Romantik yolun en etkileyici şehirlerinden olan Rotenburg’un lakabı pastadan yapılmış şehir. Estetik görüntüsüne verilen aşırı önem ile bu lakabı fazlasyıla hak eden şehri, yılda ortalama 12 ila 15 milyon kişinin ziyaret ediyor. Şehire özel bir hayranlık duyan Japonlar, Rothenburg ve romantik yolun aynısını Japonya’da kurup kardeş kent olarak ilan etmişler. Dünyanın en çok oyuncakçısının bulunduğu şehirde, masal vari görüntüleri ile evler ve tarihi binalar arasında, tarfiğe kapalı yollarda yürüyüş yapacağız. Turumuz esnasında bölgeye özgü ünlü kurabiyelerin tadına bakma imkanımızda olacak. Sonrasında 12.yy'dan kalma Wikersheim Kasabasını görüp, rotamızı Dinkelsbühl ‘a doğru çeviriyoruz. Romantik yol güzergahının kuzeyinde yer alan şehir 30 yıl savaşlarının yaşandığı önemli 3 şehirden biridir. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün- AUGSBURG – HEİDİ’NİN KÖYÜ – COMO

Sabah kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, özel otobüsümüz ile Heidi’nin Köyü turumuz için yola çıkıyoruz. Ohanna Spyri’nin ölümsüz eseri Heidi karakterini yaşattığı ve ilham aldığı yer olan köyü ziyaret ediyoruz. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan köyde; dağda dedesi ile kulübede yaşayan küçük Heidi’nin doğa ile iç içe ve sevgi dolu dünyasına bir yolculuk yapacağız. Tur bitimi Como’ya doğru hareket ediyoruz. Como; dünya jet sosyetesinin odak yeri olup, ünlü Hollywood yıldızlarının yazlık evlerine ev sahipliği yapıyor. Como şehir turumuz esnasında yeşilin ve mavinin en güzel birlikteliğini oluşturan muhteşem manzaraları görüyor olacağız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme otelimizde.

 

5.Gün- COMO

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Stresa (Maggiore Gölü) & Courmayer (Mont Blanc Dağı) turuna katılabilirler (75 Euro). İtalya’nın ikinci en büyük gölü olan Maggiore Gölü, kuzeybatıda yer alır ve sınırı geçerek İsviçre’ye ulaşır. Gölün İtalyan bölümünde ana turistik merkezlerden biri Stresa’dır. Stresa, İtalyanca’da Isole Bella yani Güzel Ada anlamına gelmektedir. Stresa’da doğa manzarasının yanı sıra Milano’dan gelen soyluların inşa etmiş oldukları fevkalade villaları görüyoruz. 19. Yüzyılın sonlarından bu yana Stresa sofistike atmosferi ve soylu ziyaretçileri ile ünlüdür. Bugün hala kültürel, müzikal ve toplantı etkinliklerinin gözde bir kasabasıdır. Mont Blanc 4,972 mt yükseklikte Alpler’in ve Avrupa’nın en yüksek dağıdır. Dağın zirvesi, yüksekliği 2.440 mt yamaçları 28 metreye ulaşan kalınlıkta buz ile örtülüdür. Mont Blanc’a vardığımızda adeta nefes aldığımızı hissediyoruz. Dağın muhteşem manzarasını izlemek, yürüyüş yapmak ve kartpostal görüntüsünde fotoğraflar çekebilmeniz için serbest zaman buluyoruz. Courmayeur, Aosta Vadisi'ndeki Mont Blanc'ın İtalyan tarafında yer alan güzel bir köydür. Her ne kadar kayak turizmi ile adını duyursa da alışveriş, spa, restoranlar ve gece hayatı ile de zengin seçenekler sunmaktadır. Köyde geçireceğimiz keyifli zaman sonrası turumuzu sonlandırıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

6.Gün- COMO

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Milano & Portofino turuna katılabilirler (75 Euro). Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve büyük usta Leonardo Da Vinci’nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Sonrasında rengarenk evlerin çevrelediği, tüm güzelliği ile şarkılara ilham kaynağı olmuş olan Portofino ile turumuza devam ediyoruz. Daracık sokakları rengarenk evleri, yeşil tepeleri ve turkuaz rengi Akdeniz ile Portofino görülmeye değer güzellikteki manzarasıyla bizi kendine hayran bırakıyor. Turumuz sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

7.Gün- COMO – VERONA – VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından panoramik şehir turumuz için Verona’ya hareket ediyoruz. Bu turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğu, Roma anfitiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki en büyük anfitiyatrosuna (arena) ev sahipliği yapan kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrası serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sirmione turuna katılabilirler (45 Euro). İtalya' nın en büyük gölü olan Garda Gölü'nün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi 13. yy’a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor. Sirmione’de geçireceğimiz keyifli zaman ve fotoğraf molası sonrası turumuzu sonlandırıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

8.Gün- VENEDİK – LJUBLJANA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Venedik Kombi – Gondol turuna katılabilirler (65 Euro). Özel Tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki Büyük Kanal’dan geçip San Marco Meydanı’na geliş. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkezdir. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik’de süslemeleri ile ‘altın kilise’ unvanını kazanan ve ön cephesini Latin istilasında İstanbul’da Ayasofya’dan sökülerek getirilen bronz atların süslediği Bazilika, mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik’in en önemli anıt binalarından Dükler Sarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi’nin görülmesi. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülmesinin ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki ve bölgenin surlar içindeki en büyük, Ortaçağ – Rönesans şehri Ferrara’ya transfer ve panoramik şehir turu. Via Mazzini, Teatro Comunale di Ferrara, Opera binası ve 18. yy'dan kalma Ferrara kalesi görülecek yer arasındadır. Tur bitimi panoramik Ljubljana şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuz esnasında; Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, Eski Meydan, Tarihi Çeşme ve Halk Meydanını göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası Ljubljana Havalimanı’na transfer oluyoruz. Türk Havayollarının TK 1064 sefer sayılı uçağı ile 20:05’te İstanbul’a hareket ediyoruz, gece saat 23:20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 


Öne Çıkanlar

 

TÜRK HAVAYOLLARI İLE 7 GECE 8 GÜN ROMANTİK AVRUPA TURU 

 

Bled, Cortina(1), Innsbruck, Münih, Augsburg(2)

Heidi’nin Köyü, Como(3), Verona, Venedik(1), Ljubljana

 

Romantik Yollar

Slovenya, Güney Orta Avrupa’da yer alan, sınırları kuzeyinde Avusturya, kuzeydoğusunda Hırvatistan, güneyinde Macaristan ve batısında İtalya ile çizilmiştir. Barok ve Roma mimarisinin etkisindeki birbirinden eski Sloven şehirleri, ülkenin doğal güzellikleriyle birlikte eşsiz manzaralar sunmaktadır. Özellikle Julian Alp dağları ve Kamnik-Savinja Alpleri doğa yürüyüşü, dağ bisikleti, rafting ve kayak için muhteşem bir alan sunmaktadır. Alplerin çevresinde tarih öncesi döneme ait konutlar ve Merkür mimarisi Almaden ile İdrija Unesco listesinde yer alan önemli yerlerdir. Slovenya aynı zamanda çok sayıdaki mağaralarıyla ünlü bir ülkedir. Skocjan Mağaraları, 1986 yılından beri Unesco listesinde yer alan bir başka yerdir. Slovenya’nın başkenti olan Ljubljana ise küçük bir başkenttir ancak birçok müze, meydan ve restoran-cafe bulunmaktadır. Ana meydanı olan Preseren Meydanı, ismini Slovenya’nın en ünlü şairi olan France Preseren’den alır. Şehrin göbeğinde yer alan ve yalnızca yayalara açık olan meydanda Preseren’in heykelini görebilmek mümkündür. Üçlü köprü olarak bilinen ve Ljubljana’nın dikkat çekici yapılarından biri olan köprü, Slovenya’nın Gaudi’si olarak tanınan sanatçı Jose Plecnik’in eseridir. Şehrin ünlü köprülerinden bir diğeri ise Dragon Bridge; köprünün dört köşesinde dragon figürleri yer almaktadır. Ljubljana Kalesi, açık hava sinemasının ve içinde bir kukla müzesinin de yer aldığı ilginç bir yapı. Şehrin sanat merkezleri oldukça fazla ve bunlar arasında en önemlilerinden sayılan Museum of Modern Art, Museum of Contemporary Art, Slovenya Ulusal Müzesi görülmeye değer yerlerin başında geliyor.

Almanya’nın Berlin ve Hamburg’tan sonra en büyük üçüncü şehri olan Münih, ismini eski dilde ‘keşişler tarafından’ anlamına gelen Munichen’den alır. Şehrin ana meydanı olarak bilinen Marienplatz’te yer alan Bakire Meryem Sütunu, Eski Belediye Sarayı, St.Peter Kilisesi ziyaret edilebilecek yerlerden bazılarıdır. Tarihi yapılar dışında Münih’in yemyeşil alanlarında vakit geçirebilir ve İngiliz Bahçesi ile Botanischer Garten München’i gezebilirsiniz. Münih ve Berlin’den sonra Bavyera eyaletinin en kalabalık üçüncü şehri olan Augsburg ise M.Ö 15 yılında Roma İmparatoru Augustus’un askeri üssü olarak kurduğu yerleşim merkezidir. Aynı zamanda Bertolt Brecht’in doğum yeri olan Augsburg’un en çok gezilen mekanlarından birisi ise Fuggerei. Dünyadaki ilk sosyal konutların burada bulunması nedeniyle ismini duyurmuş olan mahalle, ünlü zengin Jakob Fugger tarafından şehrin fakir ailelerini barındırmak için inşa ettirilmiştir. Almanya’da surlar içinde bir ortaçağ şehri olan Rothenburg ise rengarenk tipik Alman evleri, dantel işlemeler satan küçük dükkanları, oyuncak mağazaları ve minik pastaneleriyle görülmesi gereken yerlerden bir diğeridir. Bu masal kentin Rathaus adı verilen eski belediye binası şehrin simgesidir. Bu kulenin yapımı 14.yüzyılda başlayıp Rönesans döneminde bitirilmiştir. Markt Meydanı’nda yer alan saat kulesi ise her saat başı Rothenburg’u kurtardığı söylenen eski belediye başkanının anısına yapılan kukla gösterisi ile meşhurdur.  

Görülmesi gereken ilginç yerlerden biri olan Avusturya’nın Tiron eyaletinin başkenti Inssbruck kış turizmi ve kış sporlarıyla ünlü. Alp dağları ile çevrili olan kentte 1964 ve 1976 senelerinde Kış Olimpiyatlarına, 1984 ve 1988 senelerinde de Kış Paralimpik Oyunları’na ev sahipliği yapmıştır. Inssbruck’un Eski Şehir Bölgesi’nde ortaçağdan kalma pek çok yapı bulunmaktadır. Burası diğer Old Town bölgelerine göre daha farklı bir tarza sahiptir. En ünlü caddelerinden biri olan Maria Theresia Caddesi’dir. Caddede 17.ve 18.yüzyıldan kalma saraylar bulunmaktadır. Caddede yer alan dikkat çekici eserlerden bir diğeri ise Meryem Ana’ya adanmış Annasaule Anıtı ve Zafer Takı’dır. Aynı zamanda Hungerburg teleferiği ve Bergisel atlama pisti şehre benzersiz bir hava katar. Şehrin önemli detaylarından biri ise Altın Çatı, bir balkonun tamamen altından yapılmış gölgeliği olan bu yer, M.S. 1500 yıllarında İmparator’un gösterileri izlemesi için özel olarak tasarlanmıştır. İtalya’ya yapılan turların vazgeçilmez durakları arasında yer alan Venedik ise romantizmin baş şehri olarak bilinmektedir. İtalya’nın kuzeydoğusunda bulunan şehir 117 adası ve irili ufaklı 400 köprüsüyle  “Kanallar Şehri” ya da “Sular Şehri, dünyaca ünlü maskeleri nedeniyle de “Maskelerin Şehri” olarak anılmaktadır. Venedik’te San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülebilecek önemli yerler arasında bulunur. Venedik’in muhteşem kanalında romantizmin simgesi olan Gondollar ile şehir gezintisi yapabilirsiniz. Gondol Gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Saşute Kilisesi’ni de görebilirsiniz.  Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Verona’da Romeo&Juliet’in evi ve İtalya’da göller bölgesinin en güzel örneklerinden olan Sirmione - Garda Gölü görülecek bir diğer önemli turizm merkezleridir.   

 

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 

 • — Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile İstanbul (IST) – Ljubljana (LJU) / Ljubljana (LJU)  – İstanbul (IST) gidiş dönüş uçak bileti,
 • — Programda belirtilen otellerde 7 gece odakahvaltı bazında konaklamalar,
 • — Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • — Programda belirtilen Bled Gölü, Cortina, Münih, Innsbruck, Augsburg, Heidi’nin Köyü, Como, Verona, Ljubljana  panoramik turlar
 • — Otel vergileri & Turist şehir vergileri
 • — Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • — Türsab zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 

 • — Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )
 • — İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)
 • — Müze ve ören yerleri girişleri,
 • — İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri (5 Euro)
 • — İsteğe bağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler,
 • — Kişisel harcamalar
 • — Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 15 indirim Türk Havayolları ile Sonbahar Dönemi 6 GECE 7 GÜN Amalfi Kıyıları & Bari Turu

  Türk Havayolları ile Sonbahar Dönemi 6 GECE 7 GÜN Amalfi Kıyıları & Bari Turu (kod:SSN951)


  4016 TL   3414 TL    Detaylar
  % 31 indirim Pegasus HY ile Ankara Hareket Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  Pegasus HY ile Ankara Hareket Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Alplerin Gölgesinde 5 Ülke (kod:VZR584)


  5771 TL   3985 TL    Detaylar
  % 31 indirim   Vizesiz Türk Hava Yolları İle Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Fas Turu
  4 Kişi Aldı

  Türk Hava Yolları İle Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Fas Turu (kod:YND625)


  6329 TL   4381 TL    Detaylar
  % 28 indirim Türk Havayolları ile Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN İsviçre & Almanya & Fransa Turu

  Türk Havayolları ile Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN İsviçre & Almanya & Fransa Turu (kod:CVP701)


  3120 TL   2252 TL    Detaylar