Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Maxi İtalya Turu Kod: KYS310

Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Maxi İtalya Turu-1
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Maxi İtalya Turu-2
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Maxi İtalya Turu-3
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Maxi İtalya Turu-4
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Maxi İtalya Turu-5
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Maxi İtalya Turu-6
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Maxi İtalya Turu-7

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Alışveriş
     Balayı çiftlerine uygun
     Aileler için uygun
     Çiftlere uygun
     Tarihi güzellikler
     Doğal güzellikler
 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
(min. fiyat)
  % 20 indirim   2077 TL yerineSeçenekler:

  İstanbul Hareketli 20,27 Ocak 2018 - 1663,00 TL
  İstanbul Hareketli 24 Şubat, 3,10 Mart 2018 - 1238,00 TL
  İstanbul Hareketli 17,24 Mart 2018 - 1452,00 TL
  İzmir ve Ankara Hareketli 20, 27 Ocak 2018 - 2067,00 TL
  İzmir ve Ankara Hareketli 24 Şubat, 03, 10 Mart 2018 - 1663,00 TL
  İzmir ve Ankara Hareketli 17, 24 Mart 2018 - 1863,00 TLNasıl Kullanılır?

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile Vize Bilgileri sayfamızda belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.Gün- İSTANBUL – MİLANO

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde saat 09.30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1895 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.50 ’de Milano’ya hareket ve yerel saat ile 13.50’de varış. Varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Milano’ya hareket ve panoramik şehir turu. Turumuz esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

2.Gün- MİLANO – SİRMİONE – VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Sirmione’ye hareket. İtalya' nın en büyük gölü olan Garda Gölü'nün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi 13. yy’a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Verona Turu'muza katılabilirler. (50 Euro). Ünlü İngiliz edebiyatçı Shakespeare'in eserine konu olmuş tarihteki en büyük aşk hikayesi Romeo ve Juliet'in evininde bulunduğu, Roma amfi tiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki en büyük amfi tiyatrosuna (Arena di Verona) ev sahipliği yapan UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki Kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında, Milano şehir turu için hareket. Turumuz esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

3.Gün- VENEDİK  – FERRARA – FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Venedik Kombi– Gondol Turu'na katılabilirler (65 Euro). Özel Tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki Büyük Kanal’dan geçip San Marco Meydanı’na geliş. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik’te süslemeleri ile ‘altın kilise’ unvanını kazanan San Marco bazilikası ve mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik’in en önemli anıt binalarından Dükler Sarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi’nin göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülmesinin ardından, UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki, ve bölgenin surlar içindeki en büyük, Ortaçağ – Rönesans şehri Ferrara’ya transfer ve panoramik şehir turu. Via Mazzini, Teatro Comunale di Ferrara, Opera Binası ve 18.yy'dan kalma Ferrara kalesi görülecek yer arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

4.Gün- FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Mega Toscana Turu (95 Euro). San Gimignano, Siena, Pisa ve Lucca olmak üzere dört farklı geziden oluşan, tam günlük Toscana turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. San Gimignano: Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu, porcini ve türüf mantarlı peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafı surlarla çevrilmiş Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz. Siena: Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. Pisa: dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Akşam ışıklar eşliğinde panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

5.Gün- FLORANSA  – ROMA             

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Floransa Şaheserleri ve Rönesans Turu'na katılabilirler. (35 Euro). Rönesans’ın başkenti Floransa’da, aynı zamanda Pinokyo’nun memleketi olan bu şirin şehirde önce portakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’n dışarıdan görülmesi. Katedralin en dikkat çeken özelliklerinden biri de bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı ve ‘Cennet Kapısı’ olarak adlandırılan bronz kapıdır. Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’ nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michalengelo’un’ nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonunda Roma’ya transfer. Odaların alınmasına kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Roma gece turu (35 Euro). Roma’nın en önemli ikonlarını rehberiniz ve Roma gece ışıklarının eşliğinde keşfetme şansı bulacaksınız. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

6.Gün- ROMA

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak  düzenlenecek olan Roma ikonları ve Vatikan Turu'na katılabilirler. (55Euro). “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), Castel San't Angelo - Melekler Şatosu, Navona Meydanı, Piazza Pietra Pantheon, Piazza Popolo görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

7.Gün- ROMA

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei Turu'na katılabilirler. (85 Euro). Margarita pizzasının anavatanı olduğu söylenen ve İtalya’nın en büyük 3. Şehri olan Napoli’de Garibaldi meydanı, ViaToledo ve bu ikisinin arasında kalan kısmı olan Centro Storico diye adlandırılan şehrin en eski denebilecek semti gezilecek yerler arasındadır. Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Gezi bitiminde Roma otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

 

8.Gün- ROMA - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrasında, odaların boşaltılması ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1866 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.35‘te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Öne Çıkanlar

TÜRK HAVAYOLLARI İLE 7 GECE 8 GÜN MAXİ İTALYA TURU

Milano(1), Sirmione, Venedik(1), Ferrara, Floransa(2), Roma(3)

 

İtalya'nın Rüya Şehirlerine Yolculuk

 

Doğası, denizi, sahip olduğu tarihi güzellikleri ve kültürü ile ziyaretçilerini hayran bırakan İtalya her sene sayısız turiste ev sahipliği yapıyor. Her noktası görülmeye değer güzellikte, her biri başyapıt olan mimari yapıları ve muhteşem plajları da İtalya’nın en iyi gezi noktaları arasında yer alıyor. Geçmişinde Roma İmpartatorluğu’na ev sahipliği yapan İtalya, Katolik mezhebinin merkezi olan Vatikan’ı da içinde bulunduruyor. Geçmişten bugüne kültürel miras açısından çok değerli eserleri üretmiş olan ülke çok popüler turistik destinasyonlar arasında yerini alıyor.

ROMA

İtalya yarımadasının ortasında yedi tepe üzerine kurulan başkent Roma, Vatikan’ın da burada yer alması nedeniyle iki devletin de başkenti olarak biliniyor. Doğal güzelliklerinin yanında çok sayıda eski Roma eserinin hala görülebilir olması, anıtsal mekan ve eserlerin fazlalığı, Rönesans, Barok mimarisinin ilk örneklerini içinde barındırması nedeniyle de oldukça önemlidir. Vatikan, San Pietro Katedrali, Roma İmparatorluğu döneminde gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapan Colleseum, Roma Forumu, Venedik Meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana Di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza Di Spagna) görülebilecek en önemli yerler arasında yer alıyor. Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu Nemi ve Frascati göllerine uğrayabilir, dağ çileği ile ünlü Nemi bölgesini gezip göl ve vadi manzarası eşliğinde sokakları gezebilirsiniz.

Mutfağı oldukça zengin olan Roma, İtalyan mutfağının en güzel örneklerini sergileyen restoran ve kafeleri ile Dünya Mutfağı’nın önde gelen yerleri arasında yer almaktadır. Roma, İtalyan makarnaları, pizzaları, Tiramisu, Panna Cotta ve Roma dondurması olan Gelato ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Ayrıca Roma’da gece eğlence hayatı oldukça gelişmiş, tiyatroları ve Avrupa’nın hatta dünyanın en önemli sinema merkezlerinden biri olan Cinecitta’sı da ilgi duyulan yerler arasına girmiştir.

EDEBİYAT ŞEHRİ : NAPOLİ

İtalya’nın bir diğer önemli noktası olan Napoli deniz tatili sevenler için muhteşem bir rotadır. Yunanlılar tarafından kurulan şehir, dar sokakları, tarihi yapısı ve kültürel özellikleri ile dikkat çeker ve Yunanlıların Hellenistik kültürünü korumaya devam eder. UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yerini alan Napoli  Avrupa’nın en büyük eski şehirleri arasında yerini alır. UNESCO tarafından “Edebiyat Şehri” olarak ilan edilen Napoli Avrupa’daki romantik duraklar arasında yerini alıyor. Margarita pizzasının anavatanı olan Napoli’de Garibaldi Meydanı, Via Toledo ve bu ikisinin arasında kalan kısmı olan Centro Storico diye adlandırılan şehir gezilecek yerler arasındadır. Napoli’yi turizm bakımından değerli kılan en önemli yerler kuşkusuz Venüz Yanardağı’nın getirdiği lavlar ve küller altında kalan Pompei antik kenti ve Capri Adası’dır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, Fauna evi, hamamlar ve ekmek fırınları yer almaktadır.

Capri Adası deniz tatili sevenler için muhteşem bir rotadır.. Adaya ulaştığınızda isterseniz tekne kiralayabilir ve adadaki mağaraları keşfedebilir veya istediğiniz yerde denize girme şansına sahip olabilirsiniz. Rota üzerinde bulunan İtalya’nın sanat ve genel tarinde önemli yer edinen Orvieto, doğal güzellikleri ile turistlerin uğrak yerleri arasında yer alıyor.

FLORANSA

Kuzey İtalya’daki Toskana bölgesinin başkenti olan Floransa, şehrin içinden geçen Arno Nehri çevresinde kurulmuştur. Köklü bir tarihe sahip olan şehir aralarında Michelangelo, Leonardo da Vinci ve Botticelli’nin de bulunduğu sanatçılar ile Rönesans çağının başladığı şehir olarak biliniyor.

Pinokyo’nun memleketi olan şehir, portakal renkli kubbesiyle dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. Büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’nin en dikkat çeken özelliği, Kur’an-ı Kerim’de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı ve “Cennet Kapısı” olarak adlandırılan bronz kapısıdır. Halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’nun Çan Kulesi, Michalengelo’nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkanlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır.

Görülebilecek önemli yerler arasında Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, San Givoanni Battista, Vaftizhane ve Signoria Sarayı bulunuyor. 1987’den beri Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan kaliteli ve çeşitli üzüm bağları, porcini ve trüf peynirleri ile ünlü San Gimignano, İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma ve aynı zamanda Toskana’nın güzel şaraplarını alma imkanına sahip olacağınız Siena da görülmesi gereken yerler arasındadır., Eğik kulesiyle ünlü Pisa Kulesi ve katedralinin de içerisinde bulunduğu Mirocali (Mucizeler) Meydanı İtalya’nın en önemli sembollerinden biridir.

Beş topraklar ya da beş Köyler olarak bilinen 1998’de UNESCO Dünya Mirası olarak koruma altına alınan Cinque Terre’nin köylerindeki epik manzarasını izleyebilir Roma kolonosinden kalma Lucca'yı ziyaret edebilirsiniz.

VENEDİK

İtalya’ya yapılan turların vazgeçilmez durakları arasında yer alan Venedik, romantizmin baş şehri olarak biliniyor. İtalya’nın kuzeydoğusunda bulunan şehir 117 adası ve irili ufaklı 400 köprüsüyle  “Kanallar Şehri” ya da “Sular Şehri, dünyaca ünlü maskeleri nedeniyle de “Maskelerin Şehri” olarak anılmaktadır. Venedik’te San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülebilecek önemli yerler arasında bulunuyor. Venedik’in muhteşem kanalında romantizmin simgesi olan Gondollar ile şehir gezintisi yapabilirsiniz. Gondol Gezisi esnasında Cen Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Saşute Kilisesi’ni de görebilirsiniz. 

Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Verona’da Romeo&Juliet’in evi ve İtalya’da göller bölgesinin en güzel örneklerinden olan Sirmione - Garda Gölü görülecek bir diğer önemli turizm merkezleridir.   

MİLANO

Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, operası, kilisesi ve büyük usta Leonardo Da Vinci’nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleri ile öne çıkıyor. Milano, dünyanın en büyük Gotik tarzdaki Katedrali olan Duomo di Milano ve dünyanın en eski alışveriş merkezlerinden biri olan La Galleria, Porta Romano ve dünyanın en büyük tiyatro binalarından La Scala’ya da ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en önemli moda merkezi olan Milano’da ünlü moda markalarının bulunduğu lüks cadde ve sokaklarını gezebilir alışveriş yapabilirsiniz.

FERRARA

UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi’nde yer alan ve surlar içindekki en büyük Ortaçağ ve Rönesans şehri Ferrara’da Via Mazzini, Teatro Comunale di Ferrara, Opera binası ve 18.yy’dan kalma Ferara kaleside görülebilecek yerler arasında öne çıkıyor.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • —Türk Havayolları ile İstanbul (MXP) –  (FCO)– İstanbul (IST) gidiş dönüş uçak bileti,
 • —Programda belirtilen otellerde 7 gece konaklamalar,
 • —Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • —Sirmione, Milano, Ferrara panoramik şehir turları,
 • —Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • —Otel vergileri & turist şehir vergileri,
 • —Şehir giriş ücretleri.
 • —TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • —Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )
 • —Seyahat Sağlık sigortası (10 Euro)
 • —Program dışı turlar ve kişisel harcamalar,
 • —Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL),
 • —Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,
 • —İsteğe bağlı şoför bahşişleri (5 Euro)
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  Tatil paketlerimiz sınırlı sayıda ve süreli olduğundan, rezervasyon yapıldıktan sonra iptal ya da iade yapılamamaktadır. Ancak, bir tur ya da konaklama paketini aldıktan hemen sonra ve rezervasyonunuz yapılmadan önce müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Tur, ulaşım ve konaklama hizmetlerinden Rezervasyon yapıldıktan sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılarak ücretleri ilgili tedarikçilere peşin olarak ödendiğinden turizm hizmetlerinde hiç bir şekilde iptal ya da iade yapılamamaktadır.

  Turizm hizmetinin ertelenmesi, hiç yapılmaması gibi nedenlerle hizmet alamayacağınızın anlaşılması durumunda, iptal iade talebi için en kısa süre içinde müşteri hizmetlerimize bilgi veriniz. Bilgi vermek için iletişim sayfamızdaki formumuzu da kullanabilirsiniz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 24 indirim   Vizesiz VİZESİZ 3 GECE 4 GÜN LVİV TURU

  VİZESİZ 3 GECE 4 GÜN LVİV TURU (kod:BKT185)  1700 TL   1299 TL    Detaylar
  % 28 indirim   Vizesiz HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU

  HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU (kod:BDM186)  1800 TL   1299 TL    Detaylar
  % 21 indirim Pegasus Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Barcelona Turu

  Pegasus Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Barcelona Turu (kod:DYT453)  1608 TL   1269 TL    Detaylar
  % 20 indirim Adım Adım Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu

  Adım Adım Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (kod:YVH326)  1129 TL   899 TL    Detaylar