Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu Kod: MDF288

Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu-1
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu-2
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu-3
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu-4
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu-5
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu-6
Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu-7

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Deniz keyfi
     Alışveriş
     Balayı çiftlerine uygun
     Romantik kaçamak
     Doğal güzellikler
     Aileler için uygun

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

 

1.Gün- İSTANBUL-MİLANO-VENEDİK

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1901 sayılı tarifeli seferi ile saat 09.40’da Milano'ya uçuş. Yerel saat ile 11.45 de varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda Duomo katedrali, Fortezza kalesi, La galleria, dünyaca ünlü moda markaların bulunduğu lüks cadde ve sokaklar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Venedik’teki otelinize transfer. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Verona turuna katılma imkanı (30€). Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo&Julietin evi, Verona Arena’sı, değişik mimarisiye Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Verona turumuzun ardından Venedik’te bulunan otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

2.Gün- VENEDİK 
Sabah kahvaltısının ardından panoramik Venedik şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuzda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Aziz Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu (25 Euro). Gondol turu sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Murano – Burano (45 euro) ekstra turuna katılabilirler. Venedik bölgesinin en güzel adalarını gezme imkanı bulacağınız bu turda meşhur Burano dantellerinden satın alıp birbirinden güzel rengarenk evleriyle ünlü bu küçük balıkçı adasını görebilirsiniz. Dünyanın en güzel kristal cam işlemelerini ve yapımını görebileceğiniz Murano adasından sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

 

3.Gün- VENEDİK - FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bologna turuna katılma imkanı (25 Euro). Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore(Büyük Meydan), Eski Borsa Binası,Avrupanın ilk üniversite binası,Quadrilatero(eski pazar) Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasında. Turumuz sonrası Floransa’ya  varışımızı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

4.Gün- FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pisa, Portofino (90 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görüldükten sonra şarkılara konu olan dünyaca ünlü Portofino kasabasına tekne ile gidilecektir. Milli park içinde yeralan bu küçük beldeye doyamayacaksınız. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.          

 

5.Gün- FLORANSA - ROMA

Sabah kahvaltısının ardından Roma'ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Siena turuna katılma imkanı (35 Euro). UNESCO dünya kültür mirası olan bu kent sizi adeta zamanda yüzyıllar öncesine götürecek. San Domenico kilisesi, Duomo Katedrali, Palio yarışlarının yapıldığı Piazza del Campo, şimdilerde Belediye Binası olarak kullanılan ünlü Palazzo del Popolo ve geçmişin tüm izlerini halen yansıtan dar sokaklar görülecek yerler arasındadır.  Siena’nın görülmesinin ardından. Roma’ya varış. Varışı takiben panoramik Roma şehir turu. Turumuzda, Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.   

 

6.Gün- ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi (Castel Gandolfo-Nemi) turuna katılabilirler (45 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ çileği ile ünlü Nemi gezildikten sonra İtalya'nın en ünlü outlet bölgesinde serbest zaman. Tur sonrasında otelimize veya tercihen Roma kent merkezine transfer ve serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna (25 Euro) veya Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli  Gece Turuna (55 Euro)  katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

7.Gün- ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli &Pompei (85 Euro) turuna katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanar dağının getirdiği çamur ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış gibi gözüken insanları görebileceğiniz tek şehirdir.. Daha sonra Italya'nın egzotik & romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele transfer.

 

8.Gün- ROMA - İSTANBUL          

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1838 sayılı tarifeli seferi ile saat 13.45’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.15’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 


Öne Çıkanlar

TÜRK HAVAYOLLARI İLE 7 GECE 8 GÜN KLASİK İTALYA TURU

MİLANO,VENEDİK(2),FLORANSA(2),ROMA(3)

 

Düşler Ülkesi İtalya 

 

Doğası, denizi, sahip olduğu tarihi güzellikleri ve kültürü ile ziyaretçilerini hayran bırakan İtalya her sene sayısız turiste ev sahipliği yapıyor. Her noktası görülmeye değer güzellikte, her biri başyapıt olan mimari yapıları ve muhteşem plajları da İtalya’nın en iyi gezi noktaları arasında yer alıyor. Şeklinden dolayı çizme şekliyle ifade edilen İtalya, 51 UNESCO Dünya Mirası alanına sahip olarak bu alandaki rekoru elinde bulunduruyor. Dünyanın en çok ziyaret edilen başlıca ülkeleri arasında yer alan İtalya Avrupa Birliği ve NATO’nun kurucu ve önde gelen üyelerindendir. Geçmişinde Roma İmpartatorluğu’na ev sahipliği yapan İtalya, Katolik mezhebinin merkezi olan Vatikan’ı da içinde bulunduruyor. Geçmişten bugüne kültürel miras açısından çok değerli eserleri üretmiş olan ülke çok popüler turistik destinasyonlar arasında yerini alıyor.

Tarih ve kültüre ilgi duyan hemen herkesin en önemli durağı olan Roma, ziyaretçilerine her taşında tarihi bir geçmiş ve yaşanmışlık sunuyor. İtalya yarımadasının ortasında yedi tepe üzerine kurulan başkent Roma, Vatikan’ın da burada yer alması nedeniyle iki devletin de başkenti olarak biliniyor. Dünyanın en büyük ve kalabalık şehirlerinden birisi olan Roma aynı zamanda dünyanın en çok turist çeken rotalarından biridir. Doğal güzelliklerinin yanında çok sayıda eski Roma eserinin hala görülebilir olması, anıtsal mekan ve eserlerin fazlalığı, Rönesans, Barok mimarisinin ilk örneklerini içinde barındırması nedeniyle de oldukça önemlidir. Vatikan, San Pietro Katedrali, Collesium, Roma Forumu, Venedik Meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana Di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza Di Spagna) görülebilecek en önemli yerler arasında yer alıyor. Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu Göller bölgesine uğrayabilir, dağ çileği ile ünlü Nemi bölgesini gezip outlet bölgesinde alışveriş yapabilirsiniz. Mutfağı oldukça zengin olan Roma, İtalyan mutfağının en güzel örneklerini sergilen restoran ve kafeleri ile Dünya Mutfağı’nın önde gelen yerleri arasında yer almaktadır. Roma, İtalyan makarnaları, pizzaları, Tiramisu, Panna Cotta ve Roma dondurması olan Gelato ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Ayrıca Roma’da gece eğlence hayatı oldukça gelişmiş, tiyatroları ve Avrupa’nın hatta dünyanın en önemli sinema merkezlerinden biri olan Cinecitta’sı da ilgi duyulan yerler arasına girmiştir. Kuzey İtalya’daki Toskana bölgesinin başkenti olan Floransa, şehrin içinden geçen Arno Nehri çevresinde kurulmuştur. Köklü bir tarihe sahip olan şehir aralarında Michelangelo, Leonardo da Vinci ve Botticelli’nin de bulunduğu sanatçılar ile Rönesans çağının başladığı şehir olarak biliniyor. Görülebilecek önemli yerler arasında Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, San Givoanni Battista, Vaftizhane, Santa mariadel Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı bulunuyor. 1987’den beri Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan San Gimignano, Siena Şehirleri, Pisa Kulesi ve katedralinin de içerisinde bulunduğu Mirocali (Mucizeler) Meydanı İtalya’nın en önemli sembollerinden biridir. Floransa ve Venedik rotası üzerinde bulunan ve 2000 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilen Bologna gerek Gastronomik zenginliği gerek Avrupa’nın ilk üniversitesi Bologna Üniversitesi ile eğitim açısından da önem taşımaktadır. Dante, Erasmus, Kopernik gibi isimleri yetiştiren üniversitenin, bölgeye eğitim anlamında büyük katkıları olmuştur. Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore (Büyük Meydan), Eski Borsa binası, Quadrilatero (Eski Pazar), Garisenda ve Asinelli Kuleleri görülebilecek önemli yerler arasında bulunuyor. İtalya’ya yapılan turların vazgeçilmez durakları arasında yer alan Venedik, romantizmin baş şehri olara biliniyor. İtalya’nın kuzeydoğusunda bulunan şehir 117 adası ve irili ufaklı 400 köprüsüyle  “Kanallar Şehri” ya da “Sular Şehri, dünyaca ünlü maskeleri nedeniyle de “Maskelerin Şehri” olarak anılmaktadır. Venedik’te San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülebilecek önemli yerler arasında bulunuyor. Venedik’in muhteşem kanalında romantizmin simgesi olan Gondollar ile şehir gezintisi yapabilirsiniz. Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Verona’da Romeo&Juliet’in evi ve İtalya’da göller bölgesinin en güzel örneklerinden olan Garda Gölü görülecek bir diğer önemli turizm merkezleridir.  İtalya'nın bir diğer önemli kenti olan Milano, dünyanın en büyük Gotik tarzdaki Katedrali olan Duomo di Milano ve dünyanın en eski alışveriş merkezlerinden biri olan Galleria Vittorino Emanuele II ve dünyanın en büyük tiyatro binalarından La Scala’ya da ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en önemli moda merkezi olan Milano’da ünlü moda markalarının bulunduğu lüks cadde ve sokakları gezebilir alışveriş yapabilirsiniz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW)-Milano(MXP) ve Roma(FCO)-İstanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Panoramik Milano, Venedik, Floransa ve Roma şehir turları
 • Şehir vergileri (25 Euro)
 • Vaporetto ücreti (15 Euro)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

 • Vize ücreti (120 Euro)
 • Özel Seyahat sağlık sigortası (10 Euro)
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 20 indirim   Vizesiz Emirates Havayolları ile Sonbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Bangkok & Phuket Turu

  Emirates Havayolları ile Sonbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Bangkok & Phuket Turu (kod:BBL571)


  5777 TL   4618 TL    Detaylar
  % 20 indirim Pegasus Havayolları ile Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Büyük İspanya Turu
  9 Kişi Aldı

  Pegasus Havayolları ile Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Büyük İspanya Turu (kod:RDF544)


  4250 TL   3410 TL    Detaylar
  % 23 indirim   Vizesiz Royal Jordan Hava Yolları ile Sonbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Bangkok & Pattaya Turu

  Royal Jordan Hava Yolları ile Sonbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Bangkok & Pattaya Turu (kod:BTD892)


  3582 TL   2771 TL    Detaylar