Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN İspanya&Fransa&İtalya Turu Kod: BVN283

Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN İspanya&Fransa&İtalya Turu-1
Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN İspanya&Fransa&İtalya Turu-2
Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN İspanya&Fransa&İtalya Turu-3
Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN İspanya&Fransa&İtalya Turu-4
Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN İspanya&Fransa&İtalya Turu-5
Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN İspanya&Fransa&İtalya Turu-6
Türk Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN İspanya&Fransa&İtalya Turu-7

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Deniz keyfi
     Alışveriş
     Balayı çiftlerine uygun
     Lezzet keşfi
     Aileler için uygun

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.
TÜRK HAVAYOLLARI İLE 7 GECE 8 GÜN İSPANYA&FRANSA&İTALYA TURU

Valencia(1),Barcelona(2),Girona,Nimes(1)

Arles, Nice(1),Cenova,Floransa(2)


Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • — Türk Havayolları ile İstanbul – Valencia (VLC) / Bologna (BLQ)- İstanbul uçak bileti,
 • — Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • — Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,
 • — Girona, Nimes, Arles, Nice, Cenova şehir tanıtım turları,        
 • — Türkçe rehberlik hizmetleri.
 • — TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

   Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • — Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
 • — Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • — Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • — Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
 • — Müze ve ören yerleri girişleri,
 • — İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro ).(65 yaşına kadar)

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1. Gün-İSTANBUL – VALENCIA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 10.00’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1313 sefer sayılı uçuş ile saat 13.25’te Valencia'ya hareket. Yerel saat ile 16.20’de Valencia'ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Valencia Gece turuna (25 Euro) katılabilirler. Turumuzda İspanya’nın gece kraliçesi Valencia şehrini tanıma fırsatı buluyor ve ardından İspanya’nın en iyi Paella’sı olarak bilinen Valencia Paella’sını tatmanız için serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

  2.Gün-VALENCIA – BARCELONA     

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Valencia Ortaçağ ve İpek Yolu turuna (25 Euro) katılabilirler. Turumuzda eski ve yeni Valencia’nın en sembolik yerlerini görme imkânı bulacaksınız. Ayrıca turumuzda ipek yapımının sırları ve pazarlanmasını dünyada ipek yolunun odak noktası olan Valencia şehrini keşfetme şansına sahip olacaksınız. Dünya ipek ticaretine yön veren en eski İpek Borsası da Valencia’dadır. Tur sonrası Barcelona’ya hareket. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal mahalleler gece turu (35 Euro). Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Tur sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde. 

 

  3.Gün- BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (55 Euro) katılma imkanı. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi (55 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

4.Gün-BARCELONA – GIRONA – NIMES

Sabah kahvaltı sonrası Girona’ya hareket ve varışımıza istinaden panoramik Girona şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Turda Ortaçağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimizle ekstra düzenlenecek olan Figueras & Dali Müzesi turu (55 Euro) turumuzda ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası Nimes’e hareket ve varışımıza istinaden panoramik Nimes şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda baştan aşağı Gotik mimari ile bezenmiş bu şehir keşfedilecek, Roma döneminde kalma Nimes Arenası, the Maison Carree ve Fontaine Bahçeleri, Nimes’in en eski caddesi olan Rue Fresque, büyüleyici tarihi kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

5.Gün-NIMES – ARLES – NICE  

Sabah kahvaltı sonrası Arles’e hareket ve varışımıza istinaden panoramik Arles şehir turu yapıyoruz. Tur sonrasında Nice’e hareket. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Monaco&Monte Carlo turuna (55 Euro) katılabilirler. Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek Monaco prensliğine varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Farklı güzellikler görülerek tur sonunda otelimize transfer. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

6.Gün- NICE – CENOVA – FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Nice şehir turu yapıyoruz. Turumuzda Promenes Des Anglais Caddesi, Eski Nice Bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı görülecektir. Sonrasında Cenova’ya hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Şehir turunda Cenova Antik liman bölgesi, Ferrari Meydanı, San Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı,Carlo Felice Opera Binası, Antik Fener Kulesi’ni görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Portofino turuna  (50 Euro) katılabilirler. Daracık sokakları rengarenk evleri, yeşil tepeleri ve turkuaz rengi Akdeniz ile Portofino görülmeye değer güzellikteki manzarasıyla bizi kendine hayran bırakıyor. Tur sonrası Floransa’ya hareket. Floransa’ya varışımıza istinaden otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

7.Gün-FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Mega Toscana turuna (80 Euro) katılabilirler. Siena ve San Gimignano ve Pisa olmak üzere üç farklı geziden oluşan, turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. Siena Gezisi: Şehir, Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma ve aynı zamanda Toscana’nın güzel şaraplarını alma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. San Gimignano:Çevresinde dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu porcini ve mantarlı türüf peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafı surlarla kaplı Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz. Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı görülecek yerler arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

8.Gün-FLORANSA – BOLOGNA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan Floransa Şaheserleri ve Rönesans turuna (35 Euro) katılabilirler. Rönesans’ın başkenti ve Pinokyo’nun memleketi olan şirin şehir Floransa’da; önce portakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedralini dışarıdan görüyoruz.Katedralin en dikkat çeken özelliklerinden biri de bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı ve ‘Cennet Kapısı’ olarak adlandırılan bronz kapıdır. Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michalengelo’nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer. Türk Hava Yolları’nın TK 1326 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.55‘te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.20’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Öne Çıkanlar

 

Avrupa'nın Rüya Şehirlerine Yolculuk 

 

İspanya’nın üçüncü büyük şehri olan Valencia, Comunidad Valenciana Özerk Bölgesi’nin de başkentidir. Valencia, portakal bahçeleri, festivalleri, ve müzeleriyle kendine has yaşam tarzını sunan ender güzellikteki şehirlerden biridir. Şehirde tarihi binalar ve modern eserler bir arada bulunmaktadır. Akdeniz’in kıyısında kurulmuş olan Valencia, denizi, tarihi ve fütüristik mimariyi  görebileceğiniz ender şehirlerden biridir. Özellikle eski şehir bölgesinde bulunan görkemli katedral ve her iki tarafında bulunan La Plaza de la Reina ile La Plaza de la Virgen meydanları görülmeye değer yerlerin başında geliyor. Kentin önemli merkezlerinden diğeri olan El Carmen’e ulaştığınızda ise sanatın duvarlara işlendiği daracık sokakları son derece dikkat çekici. Ortaçağ Avrupa mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Llotja de la Seda (İpek Marketi) ve İspanya’nın en büyük kapalı marketlerinden olan Mercado Central kentin mutfağı hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yerlerden birkaçı. Spor, sanat ve moda organizasyonlarına ev sahipliği yapan Agora, opera ve tiyatro gösterilerinin yapıldığı Palau de les Arts Reina Sofia, sinema gösterimlerinin yapıldığı ve kimi zaman gece kulübüne de dönüşen yapısıyla Hemisferic görülmesi gereken önemli duraklardan bazılarıdır. Şehrin modern yüzü olan ve dinazorlardan uzay bilimine farklı birçok konuda eğlenceli, eğitici konuların yer aldığı Prince Felipe Science Museum ile Avrupa’nın en büyük akvaryumlarından biri olan L’Oceanografic yine keyifli zaman geçirilebilecek yerlerden bazıları.

İspanya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Barselona, ülkenin en büyük ikinci kentidir. Barselona ününü modern sanat akımına yön veren Gaudi’nin şehrin kimliği haline gelmiş eserlerine borçludur. Barselona’nın simgelerinden biri olan Sagrada Familia, Gaudi’nin imzasını taşıyan önemli eserlerden biridir. Şehrin mimari ve tarihi değerlerinin çoğu Unesco dünya mirası sit alanı olarak kabul edilmiştir. Benzersiz doğası ve özel mimarisiyle Park Güell, Hospital de Sant Pau, Casa Mila, ve Casa Battlo görülmesi gereken diğer önemli yapılardır. Şehir aynı zamanda Dali, Picasso ve Miro gibi önemli ressamların müzelerine ev sahipliği yapmaktadır. Barselona, Parc de la Ciutadella gibi Avrupa’nın en güzel parklarından birini de içinde barındırır.  Parkın içinde Parlamento binası ve hayvanat bahçesi bulunuyor. Aynı zamanda parkın sembolü haline gelen Şemsiyeli Kadın heykeli görülmeye değer. Lam Rambla Caddesi, Barselona Katedrali, Poble İspanyol ve Museu Nacional d’Art de Catalunya Barselona’da görülmesi gereken önemli duraklardan bazıları.

 

Fransa’nın Akdeniz’e kıyısı olan efsanevi sahilleri. Fransızca’da gök mavisi kıyı anlamına gelen Cote d’Azur bölgesinde bulunan en önemli yerler; St.Tropez, Cannes, Monaco, Antibes, Port Girmaud, St.Maxime ve Nice’tir. Güney Fransa’nın merkez şehri Nice olağanüstü doğası, benzersiz manzarası ve dünyaca ünlü şaraplarıyla turistlerin uğrak yerlerinden biridir. Özellikle İngiliz Caddesi olarak bilinen Promenade des Anglais birbirinden güzel restoran, bar ve cafelerin yer aldığı eski şehir bölgesi Vieux Nice ile canlılık kazanıyor. Nice’ten sonra Nietzche’nin ‘’Böyle Buyurdu Zerdüşt’’ün bir kısmını yazdığı Eze kasabasına ya da Picasso’nun hatta Abidin Dino’nun bir süre yaşadığı, meraklısı için Picasso’nun müzesinin de bulunduğu Antibes görülmesi gereken yerlerden bir diğeridir. Dünyaca ünlü film festivali ve özgün güzellikleri nedeniyle tüm dünya tarafından bilinen Cannes ise Fransız Rivierası’nın en popüler şehirlerinden biri olma özelliği taşıyor. La Croisette şehrin ünlü sahil yolu ve aynı zamanda casino’ların bulunduğu bir cadde. Le Suquet, şehrin eski bölümü olarak nitelendirilen bölgesi. Eski ve tarihi binaları, rengarenk sokaklarıyla turistlerin ilgisini çeken yerlerden biri. Şehrin turistik meydanı ise Castre Meydanı, kilise ve müzelerin dikkat çektiği meydanda pek çok cafe ve restoran bulabilmek mümkün. Castre Meydanı’nda bulunan yapılardan biri olan Notre Dame de l’Esperance Kilisesi şehrin en büyük kilisesidir ve yine Castre Meydanı’nda bulunan Castre müzesi önceleri şapel olarak kullanılırken şimdilerde ise müze olarak ziyaretçilerin akınına uğrayan yerlerden. Güney Fransa’da görülmesi gereken yerlerden bir diğeri olan Monaco, Akdeniz kıyısında yer alan bir şehir devletidir. Vatikan’dan sonra dünyadaki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monaco’nun kara sınırları Fransa ile çevrilidir. Görülebilecek yerler arasında; Monaco Kraliyet Sarayı, okyanus müzesi Musêe Ocêanographique ve botanik bahçesi Jardin Botanique gelir.

Kuzey İtalya’daki Toscana bölgesinin başkenti olan Floransa, şehrin içinden geçen Arno Nehri çevresinde kurulmuştur. Köklü bir tarihe sahip olan şehir aralarında Michelangelo, Leonardo da Vinci ve Botticelli’nin de bulunduğu sanatçılar ile Rönesans çağının başladığı şehir olarak biliniyor. Pinokyo’nun memleketi olan şehir, portakal renkli kubbesiyle dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. Büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’nin en dikkat çeken özelliği, Kur’an-ı Kerim’de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı ve “Cennet Kapısı” olarak adlandırılan bronz kapısıdır. Halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’nun Çan Kulesi, Michalengelo’nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkanlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Görülebilecek önemli yerler arasında Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, San Givoanni Battista, Vaftizhane ve Signoria Sarayı bulunuyor. 1987’den beri Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan kaliteli ve çeşitli üzüm bağları, porcini ve truf peynirleri ile ünlü San Gimignano, İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma ve aynı zamanda Toskana’nın güzel şaraplarını alma imkanına sahip olacağınız Siena da görülmesi gereken yerler arasındadır., Eğik kulesiyle ünlü Pisa Kulesi ve katedralinin de içerisinde bulunduğu Mirocali (Mucizeler) Meydanı İtalya’nın en önemli sembollerinden biridir. Beş topraklar ya da beş Köyler olarak bilinen 1998’de UNESCO Dünya Mirası olarak koruma altına alınan Cinque Terre’nin köylerindeki epik manzarasını izleyebilir Roma kolonosinden kalma Lucca'yı ziyaret edebilirsiniz. Floransa ve Venedik rotası üzerinde bulunan ve 2000 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilen Bologna ise gerek Gastronomik zenginliği gerek Avrupa’nın ilk üniversitesi Bologna Üniversitesi ile eğitim açısından da önem taşımaktadır. Dante, Erasmus, Kopernik gibi isimleri yetiştiren üniversitenin, bölgeye eğitim anlamında büyük katkıları olmuştur. Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore (Büyük Meydan), Eski Borsa binası, Quadrilatero (Eski Pazar), Garisenda ve Asinelli Kuleleri görülebilecek önemli yerler arasında bulunuyor.

 

 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 21 indirim   Vizesiz Türk Havayolları ile İlkbahar & Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Baştanbaşa Ukrayna Turu

  Türk Havayolları ile İlkbahar & Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Baştanbaşa Ukrayna Turu (kod:NJL674)


  3134 TL   2477 TL    Detaylar
  % 30 indirim Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Sakız (Chıos) Adası Turu

  Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Sakız (Chıos) Adası Turu (kod:GDN800)


  3045 TL   2127 TL    Detaylar
  % 31 indirim Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Sakız (Chıos) Adası Turu

  Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Sakız (Chıos) Adası Turu (kod:ZLN798)


  1638 TL   1131 TL    Detaylar