Türk Havayolları İle 5 GECE 6 GÜN İngiltere&İskoçya Turu Kod: VJJ305

Türk Havayolları İle 5 GECE 6 GÜN İngiltere&İskoçya Turu-1
Türk Havayolları İle 5 GECE 6 GÜN İngiltere&İskoçya Turu-2
Türk Havayolları İle 5 GECE 6 GÜN İngiltere&İskoçya Turu-3
Türk Havayolları İle 5 GECE 6 GÜN İngiltere&İskoçya Turu-4
Türk Havayolları İle 5 GECE 6 GÜN İngiltere&İskoçya Turu-5
Türk Havayolları İle 5 GECE 6 GÜN İngiltere&İskoçya Turu-6

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Alışveriş
     Dağ manzarası
     Çiftlere uygun
     Balayı çiftlerine uygun
     Aileler için uygun
     Doğal güzellikler
     Tarihi güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 26 Mayıs 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1. Gün İstanbul – Londra 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali acente kontuarı önünde saat 04:00'te buluşma. Türk Hava Yolları'nın TK1981 numaralı tarifeli seferi ile saat 07:00'de Londra’ya hareket. Yerel saate göre 09:05'te varışımızı takiben Londra panoramik şehir turu. Panoramik şehir turumuzda; The Tower, Tower Bridge, Hays Galleria, London Dungeon, Big Ben, Houses of Parlement, Buckingham Palace, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Ünlü Harrods Mağazası, Knightsbridge ve Natural History Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2. Gün Londra 

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & Thames Nehri tekne turu & Medieval Banquet Show Turu'na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında bulunan dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme, daha sonrasında Thames Nehri üzerinde tekne ile gezme fırsatı bulacaksınız. Tekne Turu sırasında Londra’nın ünlü Parlamento binasının St. Paul katedralinin ve daha pek çok Londra’nın simgesi olmuş yapıtların önünden geçilecek, Londra’yı nehirden görme imkanı bulacağız. Öğleden sonra Londra’nın eğlence merkezi, restoranları, pubları ve alışveriş dükkanları ile ünlü (Londra’nın Beyoğlu'su) Covent Gardene yürüyüş turu yapıyoruz. Alışveriş için serbest zaman ve dünyaca ünlü British Museum'u ziyaret. Zengin kolleksiyonları ile ünlü müzede Türkiye'den de götürülmüş eserleri görme imkanı bulacağız. Akşam Medieval Banquet & Show Turu’na katılıyoruz. Londra’nın tarihi bölgesi St. Kathrine Limanında bir binada ortaçağ atmosferinde yapılacak gece turumuz yemek ve show ile size unutulmaz bir Londra akşamı yaşatacak. Geceleme otelimizde.

London Eye & Thames Nehri tekne turu & Medieval Banquet Show turu : 150 GBP

3. Gün Londra

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Windsor Kalesi, Victoria ve Albert Müzesi ve Oxford Street Turu'na katılabilirler. İngiltere'nin 900 yıllık tarihine şahitlik etmiş, dünyanın en eski ve en büyük kalesi olan Windsor Kalesi, kraliçenin aynı zamanda resmi konutudur. Sabah, özel otobüsümüz ile Londra’nın hemen dışındaki Windsor kasabasına hareket,  İngiliz ihtişamını bizzat görebileceğimiz kalenin gezilmesinden sonra tarihi Windsor kasabasının şirin sokaklarında öğle yemeği için boş zaman. Öğleden sonra Londra’ya dönüyoruz ve Kraliçe Victoria ve genç yaşta ölen eşi Prens Albert adına yapılmış müzede muhteşem kraliyet mücevherlerini görüyoruz. Daha sonra Londra’nın dünyaca ünlü alışveriş caddesi Oxford Street'te serbest zaman. Geceleme otelimizde

Windsor Kalesi & Oxford Turu:  80 GBP

4. Gün Londra – Edinburg 

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Londra-Edinburg uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımıza istinaden Edinburgh panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında şehrin en eski yapısı olmakla beraber en popüler turist merkezi olan Edinburgh Kalesi'nden başlayarak Royal Mile Yolu üstünden Kraliyet Sarayı, Parlamento Binasını, Milli Galeri’yi, 10 yıl sahibini mezarında yalnız bırakmayan köpek Boby’nin heykelini ve Harry Potter'ın efsanesinin doğduğu kafeyi panoramik şehir turunda ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer.  Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek İskoç Gecesi Turu'na katılabilirler.(İskoç Gecesi Turu müsaitliğe göre yapılmaktadır.)  Geceleme otelimizde.

İskoç Gecesi Turu: 80 GBP

5. Gün Edinburgh

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Glasgow ve Stirling Kalesi turuna katılabilirler. İskoç tarihinin en önemli kavşak noktası, İskoçların İngilizlere karşı bağımsızlık savaşlarının sembolü, bizim de Cesur Yürek filminden tanıdığımız Willam Wallace’ın yaşadığı Sterling kalesini geziyoruz. Ardından sanayi devriminin başlangıcı olan, klasik ve modern mimarinin kaynaştığı İskoçya’nın önemli kenti Glasgow’a gidiyoruz. Gotik mimarisi ile ünlü Glasgow katedrali, Rönesans mimarisi ile ünlü City Chambers ve George meydanı ziyaret edilecek yerler arasındadır. İskoçya’nın zengin alışveriş merkezi Buchanan Street ve çevresinde serbest zamandan sonra otelimize dönüyoruz.

Glasgow & Stirling Kalesi Turu: 85 GBP

6. Gün Edinburgh – İstanbul 

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Edinburgh Havalimanı'na transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1346 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:55'de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 22:10'da İstanbul'a varış ve gezimizin sonu.


Öne Çıkanlar

TÜRK HAVAYOLLARI İLE 5 GECE 6 GÜN İNGİLTERE&İSKOÇYA TURU 

Londra(3), Edinburgh(2)

 

Gizemli Masal Şehirleri 

Her kıtada toprakları olduğu için ‘üzerinde güneş batmayan ülke’ olarak bilinen Britanya İmparatorluğu döneminde de başkent olan Londra, adını akan nehir anlamına gelen Londonium kelimesinden alır. Dünyanın en önemli finans merkezlerinden biri olan Londra şehrinin bir diğer önemli özelliği ise dünyada 0 derece meridyeninin geçtiği bölgeye Greenwich’e çok yakın bir yerde bulunmasıdır. Şehri ikiye bölen Thames Nehri üzerinde gezerken Parlamento Binaları’ndan Westminster Sarayı’nı bütün ihtişamıyla görebilmek mümkündür. Londra’nın önemli yapılarından biri olan Buckingham Sarayı, 1702 senesinde Buckingham Dükü’nün Londra’daki malikanesi olarak inşa ettirilmiş ancak daha sonra ünlü mimar John Nash tarafından 1820-1830 yılları arasında saraya çevrilmiştir. Günümüzde kraliçenin evi ve ofisi olarak kullanılan Buckingham Sarayı, 1993 yılında ilk kez halkın ziyaretine açılmıştır. Devlet başkanları için verilen ziyafetler ve bazı devlet törenlerinin de düzenlendiği sarayda kraliçenin paha biçilmez resim koleksiyonu da bulunmaktadır. 775 odası bulunan sarayın, kraliçeye ait özel odaları dışında vaftizlerinin gerçekleştirildiği Müzik Odası ve törenlerinin gerçekleştirildiği Balo Salonu en dikkat çekici yerleridir. Parlamento Binası’nın önünde yükselen kulenin tepesindeki dört cepheli dünyaca ünlü saat Big Ben, saat başı sesi duyulan 14 tonluk çanın adıdır. 1859 Mayıs ayından bu yana hiç aksatmadan doğru zamanı gösteren saat, Thames Nehri ile Westminster Sarayı’nın arasında bulunuyor ve İngiltere’nin dünya çapındaki simgesi olarak kabul ediliyor. Thames Nehri kenarında bulunan Londra Kulesi ise şehrin en eski ve korku salan yapılarından biridir. Tarih boyunca Kraliyet Ailesi’nin mücevherlerin saklandığı kule, zamanında hapishane ve cephanelik olarak da kullanılmıştır. Londra Kulesi ile özdeşleşen bir efsaneye göre; buraya gelen büyük siyah kuzgunlar, kuleyi terk ettikleri takdirde krallığın yıkılacağına dair bir inanış vardır. Bu nedenle kuzgunların tek kanatları bedenlerine tutturulmuş ve böylece uçmaları imkansız kılınmıştır. Burada ölen kuzgunların anısını yaşatmak için dikilen anıt, oldukça ilgi çekici yerlerden biridir.  Londra’nın sembol yapıları arasında yer alan Tower Bridge, 1894 yılında tamamlanmıştır. Kule üzerindeki Tower Bridge Exhibition adlı bölümde kule tarihi ile ilgili bir sergi bulunuyor. Londra’daki önemli duraklardan bir diğeri ise Westminster Abbey, günümüzde kraliyet ailesinin mezarlarının bulunduğu ve taç giyme törenlerinin yapıldığı kilise aynı zamanda Prenses Diana’nın cenazesinin yapıldığı yerdir. Londra’nın en ünlü meydanlarından biri olan Piccadilly Circus ise şehrin en hareketli noktalarından biridir. 1892 yılında meydanın ortasına dikilen Eros Heykeli yerli yabancı birçok insanın buluşma noktasıdır. Meydanın yakınlarında bulunan Leicester Square ve Regent Street şehrin diğer önemli meydanlarıdır. Bir diğer önemli meydan olan Tralfagar Meydanı yine ünlü mimar John Nash tarafından tasarlanmıştır. Açık hava etkinliklerinin merkezi olan meydanın çevresi ise Londra’nın en önemli galeri ve müzelerine ev sahipliği yapıyor. National Gallery ve  National Portrait Gallery bunlardan yalnızca bazılarıdır. Ayrıca Science Museum, National History Museum, Tate Modern ve Victoria&Albert Museum görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Parklarıyla ünlü Londra’da akla gelen ilk parklardan olan Hyde Park ise 17.yüzyılda halkın ziyaretine açılmıştır. Parkın ortasında yer alan yapay gölün tarihi ise 1730 yılına kadar dayanır. Zamanında düello ve at yarışlarının yapıldığı park, Londra’da yer alan Kraliyet parklarının en büyüğü olarak dikkat çekmektedir. 

Birleşik Krallığa bağlı olan İskoçya, Harry Potter’ın yazılma aşamasında yazarına ilham kaynağı olmuş sıradışı mimarisiyle masal diyarında hissetmenize neden olacak yerlerden biridir. Başkenti ve en turistik kenti Edinburgh olan İskoçya’nın en büyük kentlerinden biri ise Glasgow’dur. Edinburgh’un merkezinde yer alan ve 11.yüzyılda şehrin tepesine sönmüş bir volkanın üzerine kurulmuş olan Edinburgh Şatosu’nun ihtişamı büyüleyicidir. Scott Monument yazar Walter Scott anısına dikilmiş devasa boyutları ve neo-gotik tarzıyla dikkat çeken yapılardan bir diğeridir. Edinburgh’ta görülmesi gereken birçok şey Ortaçağ’ın merkezi Royal Mile (Old Town) ve New Town çevresinde bulunur. Şehrin eski ve yeni olarak ayrılmasının nedeni 1600-1700 yılları arasında nüfusun zengin fakir demeden Royal Mile’deki binaları dolup taşırmasından sonra zenginlerin kendilerine yeni bir semt arayışıdır. Bu nedenle Old Town’daki binalar birbirlerine yakın ve sokaklar daracıktır. Mimarisiyle dikkat çeken bir başka şehir olan Glasgow ise Clyde Nehri üzerinde yer alır. Glasgow Katedrali, İskoçya’nın en görkemli yapılarından biridir. Şehirde bulunan birkaç İskoç Ortaçağ kilisesinden biri olma özelliği taşıyan yapı hakkında Walter Scott’ın romanı Rob Roy detaylı bilgiler sunmaktadır. İskoçya’nın batısında bulunan Stirling Şehri, Fort Nehri kıyısındadır. Ortaçağ’dan kalma şehir hem mimarisi hem de doğal güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Çevresi tepelerle sarılı olan şehrin en yüksek noktasında Stirling Kalesi yer alır. Bu kale, İskoçya’da en eski ve mimari açıdan en önemli kalelerden biridir. Şehrin önemli yapılarından bir diğeri ise William Wallace Anıtı, Sir William Wallace Kral I.Edward’ın döneminde İngiltere’ye karşı yapılan direnişte vatandaşlarına öncülük eden İskoç bir şövalyedir ve Wallece’ın hayatı 1995 yılında çekilen Cesur Yürek filmine konu olmuştur.  Yağmurlu iklimi, yemyeşil doğası, gaydası ve eteğiyle ünlü İskoçya sahip olduğu kültürel ve tarihi mirasıyla görülmesi gereken ülkelerden biridir. Futbol, golf ve tenis gibi sporların oldukça popüler olduğu, her sene düzenlenen sanat festivaliyle adından söz ettiren İskoçya, Ortaçağ’dan kalma mimarisiyle akılda kalıcı ülkelerden biridir.  

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile ekonomi sınıfı  İstanbul –Londra gidiş / Edinburg – İstanbul dönüş uçak bileti,
 • Londra – Edinburg ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Alan vergileri,
 • 4* otellerde 3 gece Londra’da 2 gece Edinburg’ta konaklama
 • Sabah kahvaltıları
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Arası Transferler,
 • Londra ve Edinburg panoramik şehir turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti,

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu (15 TL )
 • Vize ücreti
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Seyahat Sigortası , Ekstra turlar, Kişisel Harcamalar
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 7 indirim Pegasus Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Roma Turu
  8 Kişi Aldı

  Pegasus Havayolları ile Kurban Bayramı 3 GECE 4 GÜN Roma Turu (kod:PLD537)


  2529 TL   2355 TL    Detaylar
  % 18 indirim Türk Havayolları ile Sonbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Büyük İtalya Turu
  15 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile Sonbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Büyük İtalya Turu (kod:KZY518)


  2845 TL   2344 TL    Detaylar
  % 31 indirim İlkbahar Dönemi 2 GECE 3 GÜN Thassos Adası Turu

  İlkbahar Dönemi 2 GECE 3 GÜN Thassos Adası Turu (kod:LHT743)


  740 TL   507 TL    Detaylar
  % 23 indirim Türk Havayolları ile Yaz Dönemi Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Benelux & Paris Turu
  18 Kişi Aldı

  Türk Havayolları ile Yaz Dönemi Erken Rezervasyon 7 GECE 8 GÜN Benelux & Paris Turu (kod:TMY527)


  4748 TL   3663 TL    Detaylar