Türk Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Yılbaşı Özel Berlin Turu Kod: RHZ466

Türk Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Yılbaşı Özel Berlin Turu-1
Türk Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Yılbaşı Özel Berlin Turu-2
Türk Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Yılbaşı Özel Berlin Turu-3
Türk Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Yılbaşı Özel Berlin Turu-4
Türk Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Yılbaşı Özel Berlin Turu-5

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Gece hayatı
     Alışveriş
     Kaliteli hizmet
     Tarihi güzellikler
     Doğal güzellikler
     Kültürel zenginlik

  Bonus'a Peşin Fiyatına 5 Taksit

 • Kalan Süre:
 • 2 Kişi Aldı
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Otel Seçenekleri
  % 17 indirim   3610 TL yerine
Türk Havayolları ile 3 GECE 4 GÜN Yılbaşı Özel Berlin Turu 

Berlin (3)

 


Seçenekler:

4* Holiday Inn City West Hotel vb.   ( görmek için tıklayın... )
  30 Aralık İstanbul Hareketli - 2983,00 TL


Nasıl Kullanılır?

Tarih

30 Aralık Hareketli 

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • THY’nın tarifeli seferleri ile İstanbul – Berlin  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri 
 • Havalimanı vergileri  
 • Berlin’de 4* otelde 3 gece konaklamalar, 
 • Sabah Kahvaltıları 
 • Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler, 
 • Panoramik Berlin şehir turu, 
 • Türkçe rehberlik hizmeti 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )  
 • Vize Ücreti (120 Eur) 
 • Ekstra turlar,  
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar       

                            

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.Gün : İstanbul– Berlin // 30 Aralık 2017 Cumartesi 


Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 06:10'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi TK 1721 ile saat 09:05’de Berlin'e hareket. Saat 10:10'da Berlin'e varış ve panoramik şehir turu. Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasında. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden,  Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Berlin'de otelimizde. 


2.Gün : Berlin // 31 Aralık 2017 Pazar 


Otelde alınacak sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest gün. Dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek olan ekstra Dresden turu. Bu turumuz için Dresden’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 160 km sürecek yolculuğumuz sonrası Dresden'e varıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Almanya'nın bu eşsiz şehri Dresden! Kuzeyin Floransa'sı Dresden şehrinde nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşırsınız. Elbe nehrinin kenarındaki bu şehre haklı olarak Elbe'nin Floransa'sı“da denir: İtalya'nın ünlü metropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapı, Güçlü August döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg, Dresden'den yalnızca 10 km uzaklıkta kuzey yöndedir: Sarayın parkında yürüyüş yapabilir ve hayaller kurabilirsiniz. Turumuz sonrası Berlin'e doğru dönüyoruz. Geceleme Berlin'de otelimizde.  
Dresden Turu 80 € kişibaşı


3.Gün : Berlin // 01 Ocak 2018 Pazartesi 


Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Potstdamer Platz ve çevresi ile Sanssouci Sarayı turuna katılabilirler. Berlin'e yarım saat (45 km) mesafedeki bu tarihi Alman Kenti Unesco Dünya Mirası Listesindedir. Şehir % 75 yeşil alan ile %25 binalar ve caddeleri içerir. Potsdam'da yaklaşık 20 göl ve nehir vardır.Sanssouci Sarayı, Dikiitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kiliisesi,Tarihi değirmen Ende, Rus kolonisi Aexandrowka, Fransız Kiliesesi, St. Peter und Paul kilisesi, Potsdam turumuz esnasında görilecek yerler arasıdadır. Turumuz sonrası Berlin'deki otelimize dönüş. Geceleme Berlin'deki otelimizde. 
Postdam Turu 65 € kişibaşı 


4.Gün Berlin – Istanbul // 02 Ocak 2018 Salı 


Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği transfer buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde otelin lobisinde buluşma ve özel aracımızla Berlin Havalimanı’na transfer. THY tarifeli seferi TK 1724 ile saat 19:00’da İstanbul’a hareket.  00:05’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle… 
***** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir***** 

Detaylar

**Acenta havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

**Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

**Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acenta sorumlu tutulamaz.

**Acenta gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

**Acenta, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

**Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

**Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acenta  sorumlu tutulamaz.

**3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür.

**Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

**Ekstra turlar minumum 20 kişinin katılımı gerçekleşir.Öne Çıkanlar

Almanya'nın Masalsı Başkenti

Almanya, tarihi kentleri ve muazzam doğasıyla ziyaretçilerini etkilemeyi başaran ülkelerden biridir. Berlin, Münih, Köln gibi Avrupa’nın önde gelen kentlerine ev sahipliği yapan Almanya, Ortaçağ dönemini yansıtan tarihi yapılarıyla benzersizdir. Etkinlikleri ile meşhur olan Münih, Ren Nehri üzerine kurulu Köln, Almanya’nın modern hayatını ve renklerini temsil eden önemli kentlerden yalnızca bazılarıdır. Avrupa’nın masalsı başkenti Berlin olmak üzere geçmiş ve yakın tarihiyle birçok önemli şehri bulunan Almanya, doğal güzellikleri ve görkemli yapılarıyla dikkat çekici ülkelerdendir. Almanya’nın dördüncü büyük kenti olan Köln’de yer alan Köln Katedrali, 1880 yılında tamamlanabilmiştir. Yıl içerisinde birçok etkinliğe sahne olan yapı Almanya’nın ikinci, dünyanınsa üçüncü büyük kilisesi ünvanını taşımaktadır. Ren Nehri üzerindeki Hohenzollern Köprüsü, 1907-1911 yılları arasında inşa edilmiştir. Uzunluğu 410 metre olan köprü Almanya’nın en yoğun kullanılan demir yolu köprüsü ünvanına sahiptir. Köln, Parfüm Müzesi’nden, çağdaş sanat eserlerinin yer aldığı pek çok müzeye ev sahipliği yapmaktadır. Tarihin sanatla buluştuğu bu benzersiz ülkeyi ziyaret edebilir ve keyifli bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.  
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 20 indirim Atlas Global Havayolları ile Kış Dönemi 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu
  2 Kişi Aldı

  Atlas Global Havayolları ile Kış Dönemi 4 GECE 5 GÜN Disneyland& Paris Turu (kod:GFV439)


  2866 TL   2287 TL    Detaylar
  % 21 indirim Türk Havayolları ile Sömestr Dönemi 4 GECE 5 GÜN Portekiz Turu

  Türk Havayolları ile Sömestr Dönemi 4 GECE 5 GÜN Portekiz Turu (kod:BTJ449)


  2899 TL   2287 TL    Detaylar
  % 38 indirim Pegasus HY ile Ankara Hareket Kurban Bayramı Erken Rezervasyon 7GECE 8GÜN Alplerin Gölgesinde 5Ülke

  Pegasus HY ile Ankara Hareket Kurban Bayramı Erken Rezervasyon 7GECE 8GÜN Alplerin Gölgesinde 5Ülke (kod:VZR584)


  4592 TL   2870 TL    Detaylar