Türk Havayolları ile 29 Aralık Hareketli Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Bükreş Turu Kod: FMC374

Türk Havayolları ile 29 Aralık Hareketli Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Bükreş Turu-1
Türk Havayolları ile 29 Aralık Hareketli Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Bükreş Turu-2
Türk Havayolları ile 29 Aralık Hareketli Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Bükreş Turu-3
Türk Havayolları ile 29 Aralık Hareketli Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Bükreş Turu-4
Türk Havayolları ile 29 Aralık Hareketli Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Bükreş Turu-5
Türk Havayolları ile 29 Aralık Hareketli Yılbaşı Özel 3 GECE 4 GÜN Bükreş Turu-6

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Deniz keyfi
     Alışveriş
     Balayı çiftlerine uygun
     Doğa ile iç içe
     Aileler için uygun
     Romantik kaçamak
     Doğal güzellikler
 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
  % 20 indirim   2075 TL yerineSeçenekler:

  İstanbul Hareketli 29 Aralık-2 Ocak 4*lı Oteller - 1655,00 TLNasıl Kullanılır?

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile Vize Bilgileri sayfamızda belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1.Gün İstanbul – Bükreş // 29 Aralık 2017 Cuma

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali THY  kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 06:00'da  buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1043 sefer sayılı uçuşu ile 09:05’te Bükreş’e hareket. Yerel saat ile 09:30’da varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle şehir turu için hareket ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Şehir Müzesi, Parlamento Sarayı (Pentagon’dan sonra Dünya’nın ikinci büyük yapısıdır), Devrim Meydanı, Patrik Katedrali, Zafer Takı bulunmaktadır. Özel otobüsümüz ile gerçekleşecek ilk etabın ardından şehir turumuz eski Bükreş sokaklarında yapacağımız yürüyüş ile devam edecek. Bu esnada Eski Prenslik Adalet Sarayı’nın, St. Antony Kilisesi’nin ve Stavropoleos Kilisesi’nin tarihi kalıntılarını göreceğiz. Panoramik tur sonrası otelimize hareket ediyoruz. Geceleme Bükreş’te otelimizde.

2.Gün  Bükreş // 30 Aralık 2017 Cumartesi

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan  Prahova Vadisi ve Şatolar turuna katılabilirler. Bu turumuzda Karpat dağlarında bulunan ve Romanya’nın ilk kralı I. Carol'un memleketi olan şirin kasaba Sinaia ilk durağımız olacak. Burada ormanlar içerisinde, belki de Doğu Avrupa’nın en güzel kalesi olan Peles kalesini de ziyaret edeceğiz. Ziyaretimizin ardından Bran Köyü ve dünyaca ünlü Drakula Kalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. 14. Yüzyıldan bu yana bütün ihtişamıyla göz alan ve Wallachia ve Transylvania arasında bir gümrük gibi hizmet veren bu kale, aslında Drakula Efsanesi ile ünlüdür. Rivayete göre, Vampir Drakula’nın evidir bu kale. Ama aslında bu ortaçağ kalesi Kraliyet ailesinin yazlığı olarak da kullanılmıştır. Turumuzun ardından Bükreş’e dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Prahova Vadisi ve Şatolar Turu : 85 € ( Kişi Başı)

 

3.Gün  Bükreş  // 31 Aralık 2017 Pazar         

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan  Mogosaia Sarayı turuna katılabilirler. Yaklaşık 10 km lik bir yolculuğun ardından 1698-1702 yılları arasında Konstantin Brancoveanu tarafından Rönesans stilinde inşa edilmiş olan, ve Ortaçağ – Doğu esintileri taşıyan bu muhteşem sarayda aralarında kiliseler, şapeller, parklar ve kuleler gibi görülesi çok şey bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Mogosaia Sarayı turu : 80 € ( Kişi Başı )

4.Gün Bükreş – İstanbul // 1 Ocak 2018 Pazartesi

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Rehberlerimizin belirlediği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 1046 sefer sayılı uçuşu ile 21:55’te İstanbul'a uçuş. 2 Ocak 2018 saat 00:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle…


Öne Çıkanlar

TÜRK HAVAYOLLARI İLE 29 ARALIK HAREKETLİ YILBAŞI ÖZEL 3 GECE 4 GÜN BÜKREŞ TURU

 

Transilvanya'da Osmanlı İzleri

Romanya’da insanların yaşadığı en eski şehir olarak bilinen Köstence şehrinin tarihi MÖ. 600 yılına dayanmaktadır. Dobruja bölgesindeki şehrin Karadeniz’e kıyısı bulunur ve Karadeniz’in en büyük liman şehri olarak kabul edilmektedir. Şehir merkezinin yaklaşık bir buçuk kilometre kuzeyinde yer alan Mamaia semti, hem yerel halkın hem de turistlerin tercih ettiği bir tatil cennetidir. Belki de kentte en çok dikkat çeken yapılardan biri olan Casino, 1910 yılında inşa edilmiştir. Şehrin simgesi olan ve art nouveau mimarinin en güzel örneklerinden olan yapı muhteşem manzarası ve sıradışı avizeleriyle dikkat çekicidir. Şehrin bir liman kenti olduğunu vurgulamak için inşa edilen Ceneviz Deniz Feneri yine şehirde görülmesi gereken yerlerden bir diğeridir. Sanat Müzesi, Büyük Sinagog, Büyük Mahmudiye Camii, Arkeolojik Park, Roman Mozaiği, Zafer Anıtı, Ovidius Meydanı, St.Mina Ortodoks Kilisesi gibi birçok yer şehirde görülmeye değer ender güzellikteki yapılardır.

Doğu’nun Paris’i olarak tanımlanan Bükreş; Romanya ve Osmanlı mimarisi yapılarıyla birbirinden güzel park ve bahçeleriyle, antikacılarıyla dikkat çeken bir şehridir. Romanya’da bulunan Parlamento Binası dünyanın en büyük yapılarından biridir. Nikolay Çavuşesku tarafından yaptırılan binanın olduğu bölgede 19 Ortodoks Kilisesi, 6 Sinagog ve 3 Protestan Kilisesi yıkılmak zorunda kalmıştır. Şehrin Doğu’nun Paris’i olarak nitelendirilmesinin nedeni olan Barok, Neo Klasik, Art Nouveau tarzındaki tarihi yapıları Tarihi Şehir adı verilen bölgede bulunmaktadır. Bükreş’in en ünlü caddelerinin de yer aldığı bu bölge Bükreş’in görülmeye değer yerlerindendir. Bükreş’in en önemli gezi adreslerinden biri olan Köy Müzesi ise Avrupa’nın en büyük açık hava müzesidir. Romanya kültürüne ait yöresel kıyafetlerin, el sanat ürünlerinin görülebileceği bu yerde doğayla baş başa zaman geçirebilir, Romanya’da olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 Fiyata Dahil Olan Hizmetler 

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile ekonomi sınıfı  Istanbul  - Bükreş gidiş ve dönüş uçak bileti,
 • Alan vergileri,
 • Bükreş’te 4* otelde 3 gece konaklamalar,
 • Sabah kahvaltıları,
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Arası Transferler,
 • Panoramik Bükreş şehir turu,
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti,

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu (15 TL )
 • Vize Ücreti ( 100 Euro )
 • Seyahat Sigortası  
 • Ekstra turlar
 • Kişisel Harcamalar
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  Tatil paketlerimiz sınırlı sayıda ve süreli olduğundan, rezervasyon yapıldıktan sonra iptal ya da iade yapılamamaktadır. Ancak, bir tur ya da konaklama paketini aldıktan hemen sonra ve rezervasyonunuz yapılmadan önce müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Tur, ulaşım ve konaklama hizmetlerinden Rezervasyon yapıldıktan sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılarak ücretleri ilgili tedarikçilere peşin olarak ödendiğinden turizm hizmetlerinde hiç bir şekilde iptal ya da iade yapılamamaktadır.

  Turizm hizmetinin ertelenmesi, hiç yapılmaması gibi nedenlerle hizmet alamayacağınızın anlaşılması durumunda, iptal iade talebi için en kısa süre içinde müşteri hizmetlerimize bilgi veriniz. Bilgi vermek için iletişim sayfamızdaki formumuzu da kullanabilirsiniz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 18 indirim Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu

  Türk Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu (kod:MDF288)  3048 TL   2498 TL    Detaylar
  % 21 indirim Sömestr Dönemi 4 GECE 5 GÜN Bansko Kayak Turu

  Sömestr Dönemi 4 GECE 5 GÜN Bansko Kayak Turu (kod:HNP447)  1016 TL   803 TL    Detaylar
  % 20 indirim Barcelona Yılbaşı Turu 3 GECE 4 GÜN

  Barcelona Yılbaşı Turu 3 GECE 4 GÜN (kod:YGL370)  2890 TL   2309 TL    Detaylar