Sömestre Dönemi 2 GECE 3 GÜN Safranbolu Amasra Kastamonu Turu Kod: BLM611

Sömestre Dönemi 2 GECE 3 GÜN Safranbolu Amasra Kastamonu Turu-1
Sömestre Dönemi 2 GECE 3 GÜN Safranbolu Amasra Kastamonu Turu-2
Sömestre Dönemi 2 GECE 3 GÜN Safranbolu Amasra Kastamonu Turu-3
Sömestre Dönemi 2 GECE 3 GÜN Safranbolu Amasra Kastamonu Turu-4
Sömestre Dönemi 2 GECE 3 GÜN Safranbolu Amasra Kastamonu Turu-5

İlk Bakışta

  Konaklamalı Yurtiçi Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Aileler için uygun
     Çocuklu aileler
     Tarihi güzellikler
     Doğal güzellikler
     Kültürel zenginlik

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.
Sömestre Dönemi 2 GECE 3 GÜN Safranbolu Amasra Kastamonu Turu

Safranbolu, Yörük Köyü, Amasra, Kastamonu


Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Tarih

19 Ocak, 26 Ocak

02 Şubat

 

Tur fiyatı;  kişi başı  fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Araç Kalkış Noktaları ve Saatleri

23:30 Bakırköy Boyner Önü
00:00 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
01.15 Kartal Köprüsü Altı
01.30 Çayırova Mc Donalds Önü
02.00 İzmit Halk Evi Önü
02:30 Sapanca Berceste Dinlenme Tesislerinden hareket ile otobüs içi ikramları
eşliğinde müze kent Safranbolu'ya hareket ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Lüks Araçalar ile Ulaşım
 • Araç içi sıcak soğuk ikramlar
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Tüm Çevre Gezileri
 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yapılan özel harcamalar
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Öğle yemekleri
 • Ekstra turlar

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1. GÜN : GECE YOLCULUĞU

2.GÜN : SAFRANBOLU - YÖRÜK KÖYÜ - SİPAHİOĞLU KONAĞI - HÜKÜMET KONAĞI - SAAT KULESİ - DEMİRCİLER ÇARŞISI - CİNCİ HAN - KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ - YEMENİCİLER ÇARŞISI - AMASRA - BAKACAK TEPESİ - KEMERE KÖPRÜSÜ - KİLİSE - ÇEKİCİLER ÇARŞISI - AMASRA MÜZESİ

Sabah Yörük Köyü'nde alınan açık büfe kahvaltı (EKSTRA) sonrası Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan Eski bir Bektaşi köyü olan Yörük Köyü gezimize başlıyoruz. Köyün ortak yaşamını yansıtan çamaşırhane gezimizi Filiz Abla'nın anlatımları ile tamamlıyoruz.   Ardından Sipahioğlu Konağı’nın harem ve selamlık bölümlerini geziyoruz. Köy kahvesindeki molayı takiben panoramik olarak göreceğimiz Hükümet Konağı'nın ve Saat Kulesi'nin bulunduğu Kale Mevkii'ni Hıdırlık Tepesi'nden fotoğraflıyoruz. Buradan hiç bir evin diğerinin görüşünü kısıtlamadığı ve ne kadar düzenli bir şekilde konumlandırıldığını görebileceksiniz. Safranbolu'nun ruhunu yansıtan sokaklardan geçerek Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Çarşıları'nı, panoramik Cinci Han ve Hamam, İzzet Mehmet Paşa Camii ve Köprülü Mehmet Paşa Camii'ni geziyoruz. Tarihi kentin meşhur lokumcusunda lokuma dair bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkânı. Yemeniciler Arastası'nda verdiğimiz alışveriş molasını takiben Strobon’a göre Amazonlar tarafından kurulmuş olan, adını bir Pers prensesi Amastris’den alan Karadeniz’in eşsiz güzelliklerine sahip Fatih Sultan Mehmet tarafından “Çeşm-i Cihan buramı ola'' (Dünya’nın Gözü) diye adlandırılan Amasra’ya varış. İhtişamını halen koruyan surlarla çevrili kent sokaklarında gezerken küçük bir adayı ana karaya bağlayan Kemere Köprüsü, Kilise Camii ve Çekiciler Çarşısı'nı görüp ünlü balık restoranlarında öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası dileyen misafirlerimiz ile yapacağımız tekne turu (EKSTRA) sonrasında Osmanlılar döneminde Bahriye-yi Hümayun sonrasında Mızıka Okulu olarak da kullanılan Amasra Müzesini panoramik olarak gezdikten sonra kentten ayrılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için at çiftlikleri ile ünlü Daday'daki otelimize hareket ediyoruz.
 

Sabah Kahvaltısı : Sabah Yörük Köyü'nde alınacaktır. (EKSTRA)

Öğle Yemeği : Amasra Çeşm-i Cihan Restaurant (EKSTRA)

Akşam Yemeği : Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama : Umur Otel, Kastamonu Moni Resort Otel vb.

Rota : İstanbul - Safranbolu (410 KM), Safranbolu - Amasra (115 KM), Amasra - Kastamonu (200 KM)

3. GÜN : KASTAMONU - CUMHURİYET MEYDANI - ŞERİFE BACI ANITI - NASRULLAH MEYDANI - MÜNİRE MEDRESESİ - EL SANATLARI ÇARŞISI-İSMAİL BEY KÜLLİYESİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz at çiftlikleri ile ünlü bölgede at binme keyfini çıkarabilir. Ardından geleneksel Türk evi ve yakın dönem Osmanlı mimarisi örneklerinin yoğun olarak bulunduğu Kastamonu gezimize başlıyoruz. İlk olarak Kastamonu Kalesi'ne çıkıyoruz. Kale'den 35 dakikalık bir yürüyüşle Kastamonu Sokakları'nı gezerek aşağıya iniyoruz. Cumhuriyet Meydanı ve Şehit Şerife Bacı Anıtı, Nasrullah Meydanı ve Camisi, Vedat Tek Kültür Merkezi, Münire Medresesi, El Sanatları Çarşısı, İsmail Bey Külliyesi'ni gezdikten sonra . öğle yemeği ve çarşıda serbest zaman veriyoruz. Buradaki gezimizi bitirdikten sonra İstanbul'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Kastamonu Yöresel Menü (EKSTRA)

Akşam Yemeği : Dönüş güzergahı üzerinde serbest olarak alınacaktır. (EKSTRA)

Konaklama : Bu gün dönüş günüdür. Konaklama yapılmayacaktır.

Rota : Kastamonu - İstanbul (510 KM)

Detaylar

İKLİM 

Normal Karadeniz iklimine göre kışın ve yazın sıcaklık daha düşüktür. Kıyılarda yüksek yağış , iç kesimlerde ise daha az yağış görülmektedir.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Turlarımızda her gün iki sıra atlayacak şekilde yer değişimi olmaktadır. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olmas nedeniyle müze kart verilmez.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, yapacağınız alışverişler için sırt çantası ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.

Turlardakullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.
38kişi ve üzeri Otokar Doruk MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner- Cityliner 31kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi
27kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlarkullanılır.Öne Çıkanlar

Adını dünyada üretilen ender yerlerden biri olan Safran bitkisinden alan Safranbolu, tam anlamıyla bir açık hava müzesidir. Türk toplumunun yaşamını, tarihini ve kültürel eserlerini günümüze dek ulaştarabilmiş bir kent. İyon prensesi tarafından kurulduğu söylenen bu kent, eski çağlarda Homeros'un İlyada Destanı'nda geçen Paflagonya bölgesinde yer almaktadır.
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 30 indirim Yaz Dönemi 1 GECE 2 GÜN Polonezköy & Şile & Ağva & Kefken Turu

  Yaz Dönemi 1 GECE 2 GÜN Polonezköy & Şile & Ağva & Kefken Turu (kod:JNR714)


  355 TL   249 TL    Detaylar
  % 26 indirim İlkbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Rüya Gibi GAP Turu

  İlkbahar Dönemi 7 GECE 8 GÜN Rüya Gibi GAP Turu (kod:FMK637)


  1214 TL   899 TL    Detaylar
  % 20 indirim Yaz Dönemi 6 GECE 7 GÜN Karadeniz ve Batum Turu

  Yaz Dönemi 6 GECE 7 GÜN Karadeniz ve Batum Turu (kod:JSY698)


  987 TL   789 TL    Detaylar
  % 26 indirim Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Rüya Gibi GAP Turu
  1 Kişi Aldı

  Yaz Dönemi 7 GECE 8 GÜN Rüya Gibi GAP Turu (kod:MTH638)


  1214 TL   899 TL    Detaylar