Romanya Bükreş - Transilvanya turu; 1 veya 2 GECE konaklama ve ulaşım Kod: JPB113

Romanya Bükreş - Transilvanya turu; 1 veya 2 GECE konaklama ve ulaşım-1
Romanya Bükreş - Transilvanya turu; 1 veya 2 GECE konaklama ve ulaşım-2
Romanya Bükreş - Transilvanya turu; 1 veya 2 GECE konaklama ve ulaşım-3
Romanya Bükreş - Transilvanya turu; 1 veya 2 GECE konaklama ve ulaşım-4

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Tarihi güzellikler
     Doğal güzellikler
     Ulaşım dahil

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 26 Mayıs 2018

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0216 386 88 60 no’lu telefonu arayınız ve rezervasyon sırasında kupon kodunuzu işletmeye bildiriniz.

Sınırlı sayıda kontenjan bulunduğundan fırsat satın alındıktan itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yaptırılması zorunludur.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Tur Hareket Tarihi
1 gece konaklama
31 Mart
7 Nisan
14 Nisan
21 Nisan
28 Nisan
5 Mayıs
12 Mayıs
26 Mayıs
2 Haziran

2 gece konaklama
30 Mart
6 Nisan
13 Nisan
20 Nisan
27 Nisan
4 Mayıs
11 Mayıs
25 Mayıs
1 Haziran

Çocuk Ücretleri
İki yetişkin yanında konaklayan 0-2 yaş çocuklar otobüste koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir. 3-12 çocuklar için ise;1 gece konaklama: 250 TL / 2 gece konaklama: 320 TL ödenmesi gerekmektedir. 

Tek Kişi Ücreti
Tura tek kişi olarak katılım yapılması için fırsat kuponuna ilave olarak 1 gece konaklama: 100 TL / 2 gece konaklama: 160 TL ödenmesi gerekmektedir. 

İptal Şartları
Rezervasyon iptallerinin ve tarih değişikliklerinin; gezi kalkış tarihinin 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Kupon Kullanım Detayları 
Dilediğiniz kadar kupon satın alıp ister kendiniz için kullanabilir, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Detaylar

Tur Programı

Bükreş - Transilvanya turu - 1 gece 

1. gün | İstanbul – Bükreş - Braşov - Sinaia
Kalkış Noktaları
20:00 Kadıköy evlendirme dairesi
20:45 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü 
21:15 Bakırköy Ömür Plaza Önü 
21:30 Bahçeşehir Tır Parkı Önü

Belirtilen kalkış noktalarından hareket ile Kırklareli Dereköy Karayolu takip edilerek Dereköy sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Bulgaristan'a giriş, Burgaz, Obzor karayolu takip edilerek Varna’ya yolculuk.

2. gün | Peles Şatosu - Bran-Drakula Şatosu - Braşov 
Sabah vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından zevkli bir yolculuk sonrasında Romanyanın Transilvanya bölgesine ulaşıyoruz.Bölgeye varıldıktan sonra extra olarak düzenlecek olan Sinaia – Bran – Braşov turumuza katılabilirsiniz.Bu turumuzda İlk olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles şatosunu geziyoruz.Bu gezimizin ardından “Vampir Avcıları” nın akınına uğrayan Bran Kalesi (Drakula Şatosu) ziyaretinizde işkence aletlerinin gölgesinde ve tarihi doku içinde enteresan bir gün geçirme şansı bulacaksınız.Drakula şato gezimizin ardından Transilvanya bölgesinin en çok bilinen ve ilgi çeken merkezi olan Nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın şehri Braşov’a hareket. Sfatului Meydanını çevreleyen Barok stili binaları izlerken bir taraftanda şirin kafelerde çinko kaplarda pişirilen enfes kahvelerin tadına doyamayacaksınız. Gezi sonrası Braşovdaki otelimize varış ve konaklama.Geceleme otelimizde.(Peles - Bran & Drakula Şatosu giriş ücretleri dahil kişibaşı 40 € ) Turumuzu tamamladıktan sonra Braşov veya Sinaia Bölgesi Otellerinde konaklama.

3. gün | Bükreş – İstanbul 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Bükreş’e varıyoruz. Balkanların Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız turumuza başlıyoruz; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur) ,Atatürk Büstü , görülecek yerler arasındadır.Vereceğimiz kısa serbest zamanın ardından dileyen misafirlerimiz bu esnada extra düzenlecek olan Köy Evi Müzesi turuna katılabilirler.Serbest zamanımızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.Romanya Sınır kapısında işlemlerimizi tamamladıktan sonra Bulgaristan Rusçuk otobüs ile panaromik gezimizin ardından Hamzabey sınır kapısınına yolculuğumuz başlıyor. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Edirne - Çorlu karayolu takip edilerek İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Bükreş - Transilvanya turu - 2 gece 

1. Gün | İstanbul – Bükreş 
Kalkış Noktaları
20:00 Kadıköy evlendirme dairesi
20:45 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü 
21:15 Bakırköy Ömür Plaza Önü 
21:30 Bahçeşehir Tır Parkı Önü

Belirtilen kalkış noktalarından hareket ile misafirlerimizle buluştuktan sonra Hamzabeyli kara hudut kapısına doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk / Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından Romanya Bükreş’e doğru devam ediyoruz.

2. Gün | Bükreş 
Sabah vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından zevkli bir yolculuk sonrasında İlk olarak yol güzergahımız üzerinde bulunan Otantik Şehir Veliko Tarnova gezimizi yapıyoruz.Burada fotoğraf çekimi için vereceğimiz kısa molamızın ardından yolumuza devam ediyoruz.Rusçuk karayolu takip edilerek Bükreş’e varıyoruz. Balkanların Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız turumuza başlıyoruz; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur) ,Atatürk Büstü , görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile extra Köy Evi Müzesi turu veya Romen Taverna turu.

3. Gün | Bükreş – Peles Şatosu - Bran-Drakula Şatosu - Braşov 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Romanyanın Transilvanya Bölgedesinde extra olarak düzenlecek olan Sinaia – Bran – Braşov turumuza katılabilirsiniz.Bu turumuzda İlk olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles şatosunu geziyoruz.Bu gezimizin ardından “Vampir Avcıları” nın akınına uğrayan Bran Kalesi (Drakula Şatosu) ziyaretinizde işkence aletlerinin gölgesinde ve tarihi doku içinde enteresan bir gün geçirme şansı bulacaksınız.Drakula şato gezimizin ardından Transilvanya bölgesinin en çok bilinen ve ilgi çeken merkezi olan Nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın şehri Braşov’a hareket. Sfatului Meydanını çevreleyen Barok stili binaları izlerken bir taraftanda şirin kafelerde çinko kaplarda pişirilen enfes kahvelerin tadına doyamayacaksınız. Gezi sonrası Bükreş’deki otelimize dönüş ve konaklama.Geceleme otelimizde. (Peles - Bran & Drakula Şatosu giriş ücretleri dahil kişi başı 45 €) 

4. Gün | Bükreş - Rusçuk – Varna - İstanbul 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile otelimizden ayrılıp Bulgaristan Rusçuğa hareket ediyoruz.Rusçuk otobüs ile panaromik gezimizin ardından Varna’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. ; Varna şehir turumuzda Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi,Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir içinde serbest zaman sonrası Rehberimizin belirlediği saat’de dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Nessebar - Burgas karayolu takip edilerek Dereköy sınır kapısınına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Kırklareli - Çorlu karayolu takip edilerek gece saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.
 Öne Çıkanlar

Romanya'nın başkenti Balkanların Paris'i Bükreş, Avrupa'nın öncü şehirlerden Sinaia, nam-ı değer Drakula'nın evinin yer aldığı Bran ve Braşov sizleri bekliyor!

Bran şehrinde; geleneksel Romanya köylülerinin yapılarının sergilendiği turistlere özel açık bir müzesine tanık olacaksınız!

Unutamayacağınız bu gezi sonrası arkadaşlarınıza anlatacak hatıralarla dolu olarak evinize döneceksiniz.

Fiyata dahil olan hizmetler
Lüx araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
Yol boyunca araç içi ikramlar
Bükreş Minerva Hotel, Golden Tulip Otel veya benzeri otelde 1 veya 2 gece oda kahvaltı konaklama
Mesleki sorumluluk seyahat sigortası 
Rehberlik ücreti – sınır geçiş masrafı - konaklama vergileri 
Tur programında yazan şehir turları ve çevre gezileri

Fiyata dahil olmayan hizmetler
Yurt dışı çıkış fonu - 15 TL
Vize ücreti - 120 €
Seyahat sağlık sigortası - 10 Euro / 65 yaş üzeri 20 Euro (İsteğe bağlı)
Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Ekstra turlar
Program dışı geziler
Şahsi harcamalar
İlk gün yolda alınan kahvaltı
Öğlen ve akşam yemekleri 
Tüm içecekler
 
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 30 indirim Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Thassos Adası Turu

  Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Thassos Adası Turu (kod:SMP757)


  2619 TL   1830 TL    Detaylar
  % 31 indirim Yaz Dönemi 4 GECE 5 GÜN Thassos Adası Turu

  Yaz Dönemi 4 GECE 5 GÜN Thassos Adası Turu (kod:GPZ755)


  1612 TL   1115 TL    Detaylar
  % 20 indirim Pegasus Havayolları ile Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Büyük İspanya Turu
  9 Kişi Aldı

  Pegasus Havayolları ile Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Büyük İspanya Turu (kod:RDF544)


  4179 TL   3354 TL    Detaylar
  % 46 indirim Pegasus HY ile Ankara Hareket Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

  Pegasus HY ile Ankara Hareket Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Alplerin Gölgesinde 5 Ülke (kod:VZR584)


  5674 TL   3074 TL    Detaylar