ROMANYA BÜKREŞ SİNAİA BRAŞOV BRAN TURU Kod: YDB180

ROMANYA BÜKREŞ SİNAİA BRAŞOV BRAN TURU-1
ROMANYA BÜKREŞ SİNAİA BRAŞOV BRAN TURU-2
ROMANYA BÜKREŞ SİNAİA BRAŞOV BRAN TURU-3
ROMANYA BÜKREŞ SİNAİA BRAŞOV BRAN TURU-4
ROMANYA BÜKREŞ SİNAİA BRAŞOV BRAN TURU-5

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Gece hayatı
     Casino

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 23 Haziran 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tur Hareket Tarihleri

 • 5 Ekim

Çocuk Ücretleri

İki yetişkin yanında konaklayan: 0-2 Yaş arası Çocuk: Ücretsiz (Otobüste koltuk ve otelde yatak verilmez.)

İki yetişkin yanında konaklayan 3-6 Yaş Arası: 399 TL (Otobüste koltuk ve otelde yatak verilir.)

İki yetişkin yanında konaklayan 7-12 Yaş Arası: 499 TL (Otobüste koltuk ve otelde yatak verilir.)

Tek Kişi (Single) Konaklama Farkı

Tura tek kişi olarak katılım sağlandığında, 2kişilik odada tek kişi kalındığı için 200 TL ücret farkı ödenmektedir.

İptal Şartları

Rezervasyon tamamlandıktan sonra iptal ve iade işlemi yapılamamaktadır.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

TUR PROGRAMI   ( görmek için tıklayın... )

Kalkış Noktaları

20:30 Beşiktaş Yıldız Cami Önü

21:00 Bakırköy Ömür Plaza Önü 

1.GÜN İSTANBUL– BÜKREŞ

İstanbuldan çıkışımızı takiben Kapıkule sınır kapısına varış.Pasaport ve vize işlemleri sonrası  Bulgaristan’a giriş. YolculuğumuzStara Zagora’yu takiben Veliko Tarnovo üzerinden  Rusçuk karayolu takip edilerek  devam ediyor.

2.GÜN  BÜKREŞ

Sabah saatlerinde Rusçuk'ta restoranımızda kahvaltı molasının ardından, Tuna nehri üzerindeki Dostluk köprüsü üzerinden geçerek Bükreş’e varış.  Rehberimiz eşliğinde panoramik  şehir turuna başlıyoruz. Şehir turu sırasında Zafer Takı, İhtilal ve Üniversite Meydanları, Milli Tiyatro, Çauşescu tarafından yaptırılan dünyada Pentagon’dan sonra 2.Büyük yönetim binası olan Parlamento sarayını panaromik olarak geziyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. İsteyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Romen gecesine (30 € ) katılabilirler.

3.GÜN  BÜKREŞ  ( SİNAİA, BRAN, BRAŞOV ) ( DRAKULA'NIN ŞATOSU )

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Transilvanya turumuza katılabilirler. (45 €) Sabah kahvaltı sonrası Transilvanya turumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından doğal ve tarihi güzellikleri içinde barındıran Sinaia şehrine varıyoruz. Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peleş Şatosunu ziyaret ettikten sonra Bran şehrine hareket ediyoruz ve burada Osmanlı tarihinde Kazıklı Voyvoda olarak bilinen III. Vlad’ın Kont Drakula filmlerine konu olmuş ve vampir efsanesinin doğduğu gizemli sarayını ziyaret ediyoruz.Fotoğraf molası ve yemek molası sonrası tarihi güzellikleriyle ünlü Braşov şehrine hareket ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko stilinde inşa edilmiş tarihi yapıların yer aldığı bu güzel şehirde Kara Kilise, Şehir surları, göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası akşam saatlerinde Bükreş deki otelimize varış ve konaklama.(45 €)

 4. GÜN BÜKREŞ-İSTANBUL

Sabah Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından İstanbul’a hareket.Geliş yolumuzu takiben İstanbul’a dönüş.Akşam saatlerinde İstanbula varış,ardından bir başka tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşma...(Otobüs indirme noktaları: Bakırköy, Beşiktaş ve Kadıköy’dür.)


Öne Çıkanlar

Romanya, Orta Avrupa'nın güney doğusunda, Balkan Yarımadası'nın kuzeyinde bulunan bir ülkedir. Ülke kuzeyde ve kuzeydoğuda Ukrayna, kuzeydoğuda Moldova, kuzeybatıda Macaristan, güneybatıda Sırbistan, güneyde Bulgaristan ile komşudur. Ayrıca ülkenin doğuda Karadeniz'e kıyısı vardır.

Rumenler ilk defa 14. yüzyılda kendilerine ait devletler kurmuşlardır. Bunlar: 1310 yılında I. Basarab tarafından kurulmuş Eflak Beyliği ve 1352 yılında Dragoş tarafından kurulan, Boğdan Beyliğidir. Günümüzdeki Romanya'nın bir parçası olan Erdel ise, 10. ve 16. yüzyıllar arasında Macaristan Krallığı’nın bir parçasıydı. 15. ve 16. yüzyıllarda bu üç ülke de, Osmanlı Devleti'nin himayesi altına girmiştir.

Romanya'nın, Orta ve Doğu Avrupa arasında bir geçiş noktasında bulunması kültürüne de yansımıştır. Ülkede hem Balkan hem Avrupa hem de komşu ülke kültürlerinin izleri vardır. Romanya, erken dönemlerde Slav kavimlerden, özellikle Sırp ve Ukrayna kültürlerinden, sonraki dönemlerde Türk ve Müslüman kültüründen etkilenmiştir.

Bu tur size, tarihi şatoları ve Dracula’nın evi ile tarih içinde mistik bir yolculuğa çıkma imkanı sunuyor. Romanya, tarihi güzellikleri kadar renkli ve sıcak kanlı insanları, Balkan mutfağı, müziği ve eğlenceli mekanları ile size oldukça keyifli bir gezi yaşatacak bir ülkedir.

Avrupa'nın en yüksek Roman oranına sahip olan Romanya'nın kültüründe, Çingene kültürü de önemli bir yere sahiptir. Romanya’nın bu ilginç ve renkli kültürünü, yöresel yemeklerini ve renkli gece hayatını bizimle keşfetmeye ne dersiniz?

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüslerle gidiş dönüş ulaşım
 • Bükreş şehir merkezinde 2 gece 4 yıldız otelde oda kahvaltı konaklama
 • Şehir konaklama vergisi ve sigortası 
 • Otobüs içerisindeki servis ve ikramlar 
 • Panoramik Bükreş şehir gezisi
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Schengen vizesi veya Romanya vizesi ücreti
 • Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)
 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar 
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 • Yurt dışı seyahat sağlık sigortası (30 TL)
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 32 indirim Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya Turu

  Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Romanya & Transilvanya Turu (kod:ZRN791)


  785 TL   533 TL    Detaylar
  % 32 indirim Sonbahar Dönemi 2 GECE 3 GÜN Thassos Adası Turu

  Sonbahar Dönemi 2 GECE 3 GÜN Thassos Adası Turu (kod:RZY747)


  785 TL   532 TL    Detaylar
  % 30 indirim Türk Havayolları İle Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Disneyland & Paris Turu

  Türk Havayolları İle Kurban Bayramı 4 GECE 5 GÜN Disneyland & Paris Turu (kod:DZN710)


  5720 TL   3994 TL    Detaylar
  % 23 indirim Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Belgrad & Sofya Turu

  Sonbahar Dönemi 3 GECE 4 GÜN Belgrad & Sofya Turu (kod:YCD733)


  687 TL   532 TL    Detaylar