Pegasus Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Güney Fransa ve İtalya Harikaları Turu Kod: DYT275

Pegasus Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Güney Fransa ve İtalya Harikaları Turu-1
Pegasus Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Güney Fransa ve İtalya Harikaları Turu-2
Pegasus Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Güney Fransa ve İtalya Harikaları Turu-3
Pegasus Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Güney Fransa ve İtalya Harikaları Turu-4
Pegasus Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Güney Fransa ve İtalya Harikaları Turu-5
Pegasus Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Güney Fransa ve İtalya Harikaları Turu-6
Pegasus Havayolları İle 7 GECE 8 GÜN Güney Fransa ve İtalya Harikaları Turu-7

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Deniz keyfi
     Alışveriş
     Balayı çiftlerine uygun
     Lezzet keşfi
     Aileler için uygun
     Doğal güzellikler

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1. Gün: İstanbul - Marsilya

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 10.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Saat 12.30’da Pegasus Havayolları'na ait PC 1124 sefer sayılı uçağıyla Marsilya’ya hareket. Yerel saatle 14.55’te Marsilya’ya varış. Havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla panaromik Marsilya şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.Vieux-Port limanı, şehrin en hareketli caddesi La Canebiere, Katedral Del La Major, tarihi binalar,müzeler ve görkemli belediye binasıyla, eski kent La Panier görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelimize yerleşme ve geceleme.

2.Gün: Marsilya - Aix En Provence – Avignon - Marsilya

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Aix en Provence ve Avignon  turuna (85€) katılma imkanı. İlk durağımız şarabın, doğanın ve dinginliğin adresi güzel Aix-en-Provence. Yemyeşil ağaçlarla dolu yolları,morun her tonunun bulunduğu muhteşem kokulu lavanta bahçeleri, leziz yemekleri ve Cours Mirebeau’da tarihi çeşmeleriyle sizleri büyüleyecek bir bölgedir.Tarihi merkezi ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan“Papalar Şehri”Avignon turumuza başlıyoruz. 13. ve 14. yüzyıllarda kentte ikamet eden Papaların ikametgahı olan Papalık Sarayı. Şehrin en önemli yapıtlarından olan bu muazzam mekanı gezdikten sonra sokaklar ve caddelerde Avignon’u keşfetmeye devam ediyoruz. Ünlü Avignon Köprüsü’nü ziyaret edeceğiz. Daha sonra şehrin kuzeyine hareket ediyor ve yöreye ait üzümlerin işlendiği bir mahzeni ziyaret ediyoruz. Daha sonra yemek ve alışveriş için serbest zaman tur sonrası konaklama Marsilya’da otelimizde.
 

3.Gün: Marsilya - Toulon - Nice - Monaco - Nice

Sabah kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılıyor ve Nice’e doğru hareket ediyoruz.Dileyen misafirlerimiz için yol üzerinde ekstra (15€) Toulon turuna katılma imkanı.Fransa’nın en büyük askeri liman kenti ve Cote d’azur bölgesinin üçünçü büyük şehir olan Toulon, 1543 yılında Osmanlı Donanmasının Akdeniz'deki üssü olmuştur. Daha sonra Nice’e ulaşıyoruz. Sırtını Alpler’e yaslayan şehir , kilometrelerce uzunluğundaki sahil şeridi, görkemli tarihi yapıları ile gezimize başlıyoruz. Görülecek yerler çiçek pazarı , barok kiliseleri, şık cafeleri ve muhteşem deniz kenarı ile en güzel caddesi olan Promenade des Anglais’dir. Otelimize yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz ile Monaco & Monte Carlo (70€) turumuzu gerçekleştiriyoruz. Monaco’ya varışımızı takiben kayaların içine oyulmuş yürüyen merdivenler ve asansörler ile yukarı çıkarak saraybölgesine ulaşılacak ve burada Monaco Lisesi, I.Albert Müzesi,Kraliyet Bahçeleri ve saray bahçesi görülecektir. Dünyanın en ünlü kumarhanelerinin bulunduğu Monte Carlo, konforlu otelleri, eğlenceli gece hayatı, etkileyici bahçeleri, sanatın en iyi örneklerinin buluştuğu galerileri ve prestijli butikleri ile Fransa’nın otuş beş bin nufuslu küçük bağımsız sembolik bir şehir devletidir.Tur bitimi geceleme Nice’de otelimizde.

4.Gün: Nice - St.Tropez - Cannes - Nice

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile St.Tropez & Cannes (75€) turumuzu gerçekleştiriyoruz.İlk durağımız Brigitte Bardot’un ‘Ve Tanrı Kadını Yarattı’ filmi ile Avrupa’nın ilgisini üstüne çektikten sonra, gündüz plajları, akşamüstü butikleri ve kafeleri, şık restoran ve kulüpleri ile muhteşem St.Tropez. Dünya Jet sosyetesinin gözdesi ve Fransız Rivierası diye bilinen, film festivali,kumarhaneleri,deniz ürünleri ve beş yıldızlı otelleri ile Cote d’azur’un en meşhur şehri Cannes’ı geziyoruz.Tur bitimi geceleme Nice’de otelimizde.

5.Gün: Nice - Sanremo - Savona - Cenova

Sabah kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılıyor ve Cenova’ya doğru hareket ediyoruz.Dileyen misafirlerimiz için yol üzerinde ekstra Sanremo (10€) turuna katılma imkanı.  Şarkı yarışmaları, çiçekleri, dar ve şirin sokakları ile ünlü Sanremo 12.yüzyılda inşa edilmiş katedrali ve 1 metreye yakın kalınlıkta taşları üst üste dizilerek yapılan Torre della Ciapela Kulesini geziyoruz. Daha sonra yolumuz üzerinde Savona(10€)  turuna katılma imkanı. İtalya’nın en önemli cruise limanı olan bu küçük şehir ünlü kaşif Kristof Kolomb’unda doğduğu ve Amerika keşfi sonrası bütün yazılı birikimlerini bağışladığı yerdir. Gotik ve barok binalarla çevrelenmiş şehrin merkezi Piazza De Ferrari olan Cenova’ya ulaşıyoruz.1400’lü yıllarda yapımına başlanan inşası yaklaşık yüz yıl süren San Lorenzo Katedrali, Kristof Kolombûn evi, gözlem terası olarak kullanılan ışığı 50 km uzaklıktan görülebilen La Lanterna , deniz kıyısında üst üste gibi görünen rengarenk evlerin bulunduğu Bocca D’asse kenti ve Ortaçağ kapıları Porta Soprana gezildikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Cenova’da otelimizde.

 

6.Gün: Cenova - Portofino - Cinque Terre - Montecatini

Sabah kahvaltı sonrası Montecatini’ye doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde dileyen misafirlerimiz için ilk extra turumuz Portofino (30€) Aşkların en sosyetik limanı, uğruna aşk şarkıları ve şiirler yazılan Portofino, arkanızda yeşili önünüzde maviyi sunan, zenginlik ve güzelliğin birleştiği dünyanın en güzel sahil kasabalarından biridir.17. yy da Cenevizliler tarafından inşa edilen Castello Brown Kalesi’nin bahçesindeki resim çekilecek alan Portofino Limanı’nın güzelliğini gözler önüne seren bir noktadır. Dileyen misafirler için ikinci durağımız Cinque Terre (30€) extra turu. Unesco Dünya Mirası olarak koruma altına alınan yanyana dizilmiş birbirinden güzel rengarenk beş küçük kıyı kasabasından oluşan bu bölge, eşsiz ve büyüleyici manzarasıyla sizleri fazlasıyla etkileyecektir.Geceleme Montecatini bölgesinde otelimizde.

7.Gün: Montecatini - Floransa

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Floransa turuna katılma imkanı (75 Euro). Floransa’ya ulaşıyoruz. Rönesans ile özleşen şehir olan Floransa`da yapılacak olan panoramik şehir turunda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali ( Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme Montecatini’de otelimizde.

8.Gün: Montecatini - Bologna

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Bologna Havalimanı'na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 1218 uçuşu ile saat 14.40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.25’de varış. Turumuzun sonu.


Öne Çıkanlar

PEGASUS HAVAYOLLARI İLE 7 GECE 8 GÜN GÜNEY FRANSA VE İTALYA HARİKALARI TURU 

(Marsilya-Aix en Provence-Avignon-Toulon-Nice-Monaco-St.Tropez-Cannes-Sanremo-Savona-Cenova-Portofino-Cinque Terre-Montecatini-Floransa-Bologna)

07-14 Ekim / 04-11 Kasım

 

Avrupa'nın Harikalar Diyarı 

Fransa’nın en eski şehri olan Marsilya, Akdeniz’in en büyük ticari limanına sahiptir. Akdeniz kıyısında bulunan şehrin sahili Callelongue balıkçı kasabasından başlayıp Calanques fiyort kıyılarına kadar uzanır. Büyük bir liman kenti olması dolayısıyla şehirde gece hayatı oldukça renklidir. Hareketli eski liman bölgesi, renkli pazarları, masmavi denizi, tarihi kaleleri ve kiliseleriyle şehirde gezilebilecek pek çok yer bulunmaktadır. Fransa’nın Akdeniz’e kıyısı olan efsanevi sahilleri. Fransızca’da gök mavisi kıyı anlamına gelen Cote d’Azur bölgesinde bulunan en önemli yerler; St.Tropez, Cannes, Monaco, Antibes, Port Girmaud, St.Maxime ve Nice’tir. Güney Fransa’nın merkez şehri Nice olağanüstü doğası, benzersiz manzarası ve dünyaca ünlü şaraplarıyla turistlerin uğrak yerlerinden biridir. Özellikle İngiliz Caddesi olarak bilinen Promenade des Anglais birbirinden güzel restoran, bar ve cafelerin yer aldığı eski şehir bölgesi Vieux Nice ile canlılık kazanıyor. Nice’ten sonra Nietzche’nin ‘’Böyle Buyurdu Zerdüşt’’ün bir kısmını yazdığı Eze kasabasına ya da Picasso’nun hatta Abidin Dino’nun bir süre yaşadığı, meraklısı için Picasso’nun müzesinin de bulunduğu Antibes görülmesi gereken yerlerden bir diğeridir. Dünyaca ünlü film festivali ve özgün güzellikleri nedeniyle tüm dünya tarafından bilinen Cannes ise Fransız Rivierası’nın en popüler şehirlerinden biri olma özelliği taşıyor. La Croisette şehrin ünlü sahil yolu ve aynı zamanda casino’ların bulunduğu bir cadde. Le Suquet, şehrin eski bölümü olarak nitelendirilen bölgesi. Eski ve tarihi binaları, rengarenk sokaklarıyla turistlerin ilgisini çeken yerlerden biri. Şehrin turistik meydanı ise Castre Meydanı, kilise ve müzelerin dikkat çektiği meydanda pek çok cafe ve restoran bulabilmek mümkün. Castre Meydanı’nda bulunan yapılardan biri olan Notre Dame de l’Esperance Kilisesi şehrin en büyük kilisesidir ve yine Castre Meydanı’nda bulunan Castre müzesi önceleri şapel olarak kullanılırken şimdilerde ise müze olarak ziyaretçilerin akınına uğrayan yerlerden. Güney Fransa’da görülmesi gereken yerlerden bir diğeri olan Monaco, Akdeniz kıyısında yer alan bir şehir devletidir. Vatikan’dan sonra dünyadaki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monaco’nun kara sınırları Fransa ile çevrilidir. Görülebilecek yerler arasında; Monaco Kraliyet Sarayı, okyanus müzesi Musêe Ocêanographique ve botanik bahçesi Jardin Botanique gelir.

Kuzey İtalya’daki Toscana bölgesinin başkenti olan Floransa, şehrin içinden geçen Arno Nehri çevresinde kurulmuştur. Köklü bir tarihe sahip olan şehir aralarında Michelangelo, Leonardo da Vinci ve Botticelli’nin de bulunduğu sanatçılar ile Rönesans çağının başladığı şehir olarak biliniyor. Pinokyo’nun memleketi olan şehir, portakal renkli kubbesiyle dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. Büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’nin en dikkat çeken özelliği, Kur’an-ı Kerim’de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı ve “Cennet Kapısı” olarak adlandırılan bronz kapısıdır. Halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’nun Çan Kulesi, Michalengelo’nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkanlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Görülebilecek önemli yerler arasında Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, San Givoanni Battista, Vaftizhane ve Signoria Sarayı bulunuyor. 1987’den beri Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan kaliteli ve çeşitli üzüm bağları, porcini ve trüf peynirleri ile ünlü San Gimignano, İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma ve aynı zamanda Toskana’nın güzel şaraplarını alma imkanına sahip olacağınız Siena da görülmesi gereken yerler arasındadır., Eğik kulesiyle ünlü Pisa Kulesi ve katedralinin de içerisinde bulunduğu Mirocali (Mucizeler) Meydanı İtalya’nın en önemli sembollerinden biridir. Beş topraklar ya da beş Köyler olarak bilinen 1998’de UNESCO Dünya Mirası olarak koruma altına alınan Cinque Terre’nin köylerindeki epik manzarasını izleyebilir Roma kolonosinden kalma Lucca'yı ziyaret edebilirsiniz. Floransa ve Venedik rotası üzerinde bulunan ve 2000 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilen Bologna ise gerek Gastronomik zenginliği gerek Avrupa’nın ilk üniversitesi Bologna Üniversitesi ile eğitim açısından da önem taşımaktadır. Dante, Erasmus, Kopernik gibi isimleri yetiştiren üniversitenin, bölgeye eğitim anlamında büyük katkıları olmuştur. Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore (Büyük Meydan), Eski Borsa binası, Quadrilatero (Eski Pazar), Garisenda ve Asinelli Kuleleri görülebilecek önemli yerler arasında bulunuyor.

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • PGS havayolları tarifeli seferi ile İstanbul – Marsilya gidiş/Bologna dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Programda  belirtilen 3* ve 4* otellerdede 7 gece konaklama
 • Sabah kahvaltıları
 • Programda belirtilen tüm turlar.
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve servis bedeli (130 €)
 • Zorunlu seyahat sağlık sigortası 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Kişisel harcamalar
 • Ekstra turlar
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 15 indirim Sonbahar Dönemi 4 GECE 5 GÜN Thassos Adası Turu

  Sonbahar Dönemi 4 GECE 5 GÜN Thassos Adası Turu (kod:CND758)


  799 TL   678 TL    Detaylar
  % 12 indirim Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Moskova & St Petersburg Turu

  Türk Havayolları ile Kurban Bayramı 5 GECE 6 GÜN Moskova & St Petersburg Turu (kod:PNG574)


  4736 TL   4153 TL    Detaylar
  % 30 indirim Pegasus Havayolları ile Yaz Dönemi 3 GECE 4 GÜN Prag Turu

  Pegasus Havayolları ile Yaz Dönemi 3 GECE 4 GÜN Prag Turu (kod:TBT690)


  2820 TL   1973 TL    Detaylar