Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Büyük ve Yeni İspanya Turu Kod: ZHS348

Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Büyük ve Yeni İspanya Turu-1
Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Büyük ve Yeni İspanya Turu-2
Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Büyük ve Yeni İspanya Turu-3
Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Büyük ve Yeni İspanya Turu-4
Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Büyük ve Yeni İspanya Turu-5
Pegasus Havayolları ile 7 GECE 8 GÜN Büyük ve Yeni İspanya Turu-6

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Alışveriş
     Balayı çiftlerine uygun
     Aileler için uygun
     Tarihi güzellikler
     Doğal güzellikler
     Kültürel zenginlik
 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
(min. fiyat)
  % 20 indirim   2073 TL yerineSeçenekler:

  1.Dönem İstanbul Hareketli - 1653,00 TL
  2.Dönem İstanbul Hareketli - 1862,00 TL
  1.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil - 2063,00 TL
  1.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil - 2272,00 TL
  3.Dönem İstanbul Hareketli - 2272,00 TL
  2.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil - 2272,00 TL
  4.Dönem İstanbul Hareketli - 2483,00 TL
  2.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil - 2483,00 TL
  5.Dönem İstanbul Hareketli - 2692,00 TL
  3.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil - 2692,00 TL
  3.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil - 2903,00 TL
  6.Dönem İstanbul Hareketli - 2903,00 TL
  4.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil - 2903,00 TL
  4.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil - 3102,00 TL
  5.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil - 3112,00 TL
  5.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil - 3311,00 TL
  6.Dönem İç Hat Bağlantı Dahil - 3311,00 TL
  6.Dönem Kıbrıs Bağlantı Dahil - 3521,00 TLNasıl Kullanılır?

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile Vize Bilgileri sayfamızda belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

Tur Programı   ( görmek için tıklayın... )

1. Gün- İSTANBUL – MADRİD 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.00’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 1099 sefer sayılı uçuş ile saat 09.45’te Madrid' e hareket. Yerel saat ile 13.35’te Madrid' e varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turuna (25 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

2. Gün- MADRİD – TOLEDO – SEVİLLA

Sabah kahvaltı sonrası Sevilla' ya hareket. Güzergah üzerinde düzenlenecek olan Toledo turu. Toledo; M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’ nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrinin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’nın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dahil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Don Kişotun yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Sevilla’ ya hareket ve varışımıza istinaden panoramik Sevilla şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

3. Gün- SEVİLLA 

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Endülüs Beyaz Köyler (Pueblos Blancos) (65 Euro)  turuna katılabilirler. Jerez De La Frontera; Atları ve Flamenco müzikleriyle ünlü bu şehirde tarihin kokusunu içinize çekeceksiniz. Aynı zamanda dünya çapında beğeni toplayan tadımlık turların merkezi olan bu yeri görmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Arcos De La Frontera; Roma döneminde kurulmuş ve Kurtuba halifeliği döneminde Mağribi kalesine dönüştürülmüştür, labirant sokakları ile tipik beyaz Endülüs kasabasıdır. Görülecek yerler arasında Iglesia de Santa Maria de la Asuncion, Iglesia de San Pedro bulunmaktadır. Ronda; Emevilerin yarım adadan çekilirken İspanyollara en son teslim ettikleri kale olma özelliği taşımaktadır bu nedenle hem İslam hem de Hristiyan dinlerinin etkisi altında kalmış, silinmeyen izlerle bezenmiş olarak göze çarpıyor. Kireç taşından dik bir yarığın iki tarafında büyük bir kayalığın üzerinde kurulmuş ve dünyanın en eski boğa güreşi arenasının bulunduğu tipik beyaz Endülüs köyüdür. Görülecek yerler arasında Casa Del Rey Moro, Palacio Mondragon, Puento Nuevo yer almaktadır.Turumuzun sonunda Sevilla'ya dönüş ve otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra düzenlenecek Flamenco turu(55 Euro) . Geceleme otelimizde.

4. Gün- SEVİLLA – CORDOBA – GRANADA     

Sabah kahvaltı ardından panoramik şehir turu için Cordoba’ya hareket ediyoruz. Roma İmparatorluğu döneminde kurulan, 10.yy.’da İslam devleti himayesinde Avrupa'nın en büyük şehri olan Cordoba' yı keşfediyoruz. Burada görülecek yerler arasında Alcazar De Los Reyes Cristianos, Roma köprüsü yer almaktadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Kurtuba Camii-Mezquita turuna (25 Euro) katılabilirler. Sonrasında Granada'ya varış ve ardından panoramik şehir turu, tarihi Endülüs/Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla ve  Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Albaizin ve Sacromonte yerel mahalleler turuna (45 Euro) katılabilirler. Al-Hambra Sarayı’nın çevresine, Sierra Nevada dağının eteklerinde bulunan Albaizin bölgesinde unutulmaz bir çingene gösterisi izleyecek, gösteriden sonra Granada'nın bu en eski yerleşim yeri olan Sacromonte ve Albaizin bölgesini gezme ve Al-Hambra sarayını gece ışıklandırılmış şekilde görme fırsatını yakalayacaksınız. Geceleme otelinizde.

5. GünGRANADA – ALİCANTE

Sabah kahvaltı sonrası  dileyen misafirlerimiz ile ekstra  düzenlenecek Al Hambra Sarayı turu (55 Euro) Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan saray görülecektir (Harem girişi hariç). Ardından Yunan, Romalı, Arap ve Hiristiyan kolonilerinin zengin tarihine sahip, İspanya’nın en eski ve önemli liman şehirlerinden olan Alicante’ ye varış ve panoramik şehir turu. Arkeoloji müzesi, Santa Barbara kalesi, Merkez Pazar, Luceros, Maisonnave görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelinizde.

 

6. GünALİCANTE – VALENCIA – BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası Valencia’ya hareket ve panoramik şehir turu. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur sonrası Barcelona’ya hareket. Varışımızın ardından Barcelona panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza De Espana. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal  mahalleler gece turuna (35 euro) katılabilirler. Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Geceleme otelimizde.

 

7. Gün- BARCELONA

Sabah kahvaltı ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra Girona & Figueras & Dali Müzesi turuna (65 Euro) katılma imkanı, turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası arzu eden misafrilerimiziçin ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (55 Euro) katılma imkanı. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanı başında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler.  Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

8. Gün- BARCEONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Rehberimizin belirleyeceği saatte özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları’nın PC 1092 sefer sayılı uçuşu ile saat 13.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Öne Çıkanlar

PEGASUS HAVAYOLLARI İLE 7 GECE 8 GÜN BÜYÜK ve YENİ İSPANYA TURU

 

MADRİD (1), TOLEDO, SEVİLLA (2), CORDOBA, GRANADA (1)

ALİCANTE (1), VALENCİA, BARCELONA(2)

 

1.Dönem

11 Aralık 2017

8 Ocak 2018

5,19 Şubat 2018

19 Mart 2018

2.Dönem

13,27 Kasım 2017

25 Aralık 2017

22 Ocak 2018

3.Dönem

16,30 Ekim 2017

4.Dönem

18 Eylül 2017

5.Dönem

2 Ekim 2017

6.Dönem

4 Eylül 2017

 

 

Görkemli Şehirlerin İzinde

İspanya’nın üçüncü büyük şehri olan Valencia, Comunidad Valenciana Özerk Bölgesi’nin de başkentidir. Valencia, portakal bahçeleri, festivalleri, ve müzeleriyle kendine has yaşam tarzını sunan ender güzellikteki şehirlerden biridir. Şehirde tarihi binalar ve modern eserler bir arada bulunmaktadır. Akdeniz’in kıyısında kurulmuş olan Valencia, denizi, tarihi ve fütüristik mimariyi  görebileceğiniz ender şehirlerden biridir. Özellikle eski şehir bölgesinde bulunan görkemli katedral ve her iki tarafında bulunan La Plaza de la Reina ile La Plaza de la Virgen meydanları görülmeye değer yerlerin başında geliyor. Kentin önemli merkezlerinden diğeri olan El Carmen’e ulaştığınızda ise sanatın duvarlara işlendiği daracık sokakları son derece dikkat çekici. Ortaçağ Avrupa mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Llotja de la Seda (İpek Marketi) ve İspanya’nın en büyük kapalı marketlerinden olan Mercado Central kentin mutfağı hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yerlerden birkaçı. Spor, sanat ve moda organizasyonlarına ev sahipliği yapan Agora, opera ve tiyatro gösterilerinin yapıldığı Palau de les Arts Reina Sofia, sinema gösterimlerinin yapıldığı ve kimi zaman gece kulübüne de dönüşen yapısıyla Hemisferic görülmesi gereken önemli duraklardan bazılarıdır. Şehrin modern yüzü olan ve dinazorlardan uzay bilimine farklı birçok konuda eğlenceli, eğitici konuların yer aldığı Prince Felipe Science Museum ile Avrupa’nın en büyük akvaryumlarından biri olan L’Oceanografic yine keyifli zaman geçirilebilecek yerlerden bazıları.

İspanya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Barselona, ülkenin en büyük ikinci kentidir. Barselona ününü modern sanat akımına yön veren Gaudi’nin şehrin kimliği haline gelmiş eserlerine borçludur. Barselona’nın simgelerinden biri olan Sagrada Familia, Gaudi’nin imzasını taşıyan önemli eserlerden biridir. Şehrin mimari ve tarihi değerlerinin çoğu Unesco dünya mirası sit alanı olarak kabul edilmiştir. Benzersiz doğası ve özel mimarisiyle Park Güell, Hospital de Sant Pau, Casa Mila, ve Casa Battlo görülmesi gereken diğer önemli yapılardır. Şehir aynı zamanda Dali, Picasso ve Miro gibi önemli ressamların müzelerine ev sahipliği yapmaktadır. Barselona, Parc de la Ciutadella gibi Avrupa’nın en güzel parklarından birini de içinde barındırır.  Parkın içinde Parlamento binası ve hayvanat bahçesi bulunuyor. Aynı zamanda parkın sembolü haline gelen Şemsiyeli Kadın heykeli görülmeye değer. Lam Rambla Caddesi, Barselona Katedrali, Poble İspanyol ve Museu Nacional d’Art de Catalunya Barselona’da görülmesi gereken önemli duraklardan bazıları.

İspanya’nın başkenti Madrid, Avrupa Birliği’nin Londra ve Berlin’den sonra en büyük üçüncü kentidir. Manzanares Nehri üzerine kurulu olan Madrid, sanattan edebiyata, müzikten mimariye aradığınız ve görmek istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz özel bir tatil rotasıdır. İspanya Krallığına ev sahipliği yapan şehirde yer alan saraylar, müzeler ve caddeler zarafetiyle son derece etkileyicidir. Madrid’in en prestijli müzesi Paseo del Prado, dünyanın en geniş klasik resim koleksiyonunu içinde barındırmaktadır. Kral III.Carlos tarafından 1785 yılında mimar Juan de Villanueva’ya yaptırılan yapıda dünyaca ünlü birçok sanatçının eserleri bulunmaktadır. Madrid’in ikinci büyük müzesi ise Kraliçe Sofia Ulusal Sanat Merkezi Müzesi’dir. Müze özellikle çağdaş sanat akımlarının önemli örneklerini barındırması bakımından önemlidir. Pablo Picasso’dan Dali’ye, Juan Miro’dan Juan Gris’e kadar dünyaca ünlü birçok sanatçının eserleri bu müzede sergilenmektedir. Binada en çok ilgi çeken eser ise kuşkusuz Pablo Picasso’nun Guernica adlı tablosudur. Paseo del Prado bulvarında yükselen ve şehrin en önemli üçüncü müzesi olan Thyssen-Bornemisza’da Brueghel, Dürer, Rembrandt, O’Keefe ve Kandinsky gibi dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini görebilmek mümkündür. Puerto del Sol yani Güneş Kapısı anlamına gelen şehir meydanı civarında aradığınız hemen herşeyi bulabilirsiniz.  Batı Avrupa’nın en büyük sarayı ve Madrid’in simgelerinden olan Palacio Real başarılı peyzajıyla görülmeye değer yerlerin başında gelmektedir. Madrid’in en önemli parkı Retiro Park ve kapalı bir pazar yeri olan Mercado de San Miguel keyifli bir gezi için en uygun mekanlardan birkaçıdır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • — Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Madrid / Barcelona – İstanbul uçak bileti,
 • — Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • — Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • — Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
 • — Madrid, Toledo, Sevilla, Cordoba ,Granada,Alicante,Valencia,Barcelona panoramik şehir turları
 •   — Otel vergileri,
 • — Turist şehir vergileri,
 • — Türkçe rehberlik hizmetleri.
 • — TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası   

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • — Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
 • — Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • — Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • — Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
 • — Müze ve ören yerleri girişleri,

 

 
Bölge • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  Tatil paketlerimiz sınırlı sayıda ve süreli olduğundan, rezervasyon yapıldıktan sonra iptal ya da iade yapılamamaktadır. Ancak, bir tur ya da konaklama paketini aldıktan hemen sonra ve rezervasyonunuz yapılmadan önce müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Tur, ulaşım ve konaklama hizmetlerinden Rezervasyon yapıldıktan sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılarak ücretleri ilgili tedarikçilere peşin olarak ödendiğinden turizm hizmetlerinde hiç bir şekilde iptal ya da iade yapılamamaktadır.

  Turizm hizmetinin ertelenmesi, hiç yapılmaması gibi nedenlerle hizmet alamayacağınızın anlaşılması durumunda, iptal iade talebi için en kısa süre içinde müşteri hizmetlerimize bilgi veriniz. Bilgi vermek için iletişim sayfamızdaki formumuzu da kullanabilirsiniz.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess ve CardFinans kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  FİNANSBANK - TR18 0011 1000 0000 0036 5492 99
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10

  Benzer Fırsatlar

  % 20 indirim Pegasus Havayolları ile Klasik İtalya Turu 7 GECE 8 GÜN

  Pegasus Havayolları ile Klasik İtalya Turu 7 GECE 8 GÜN (kod:SLM281)  2587 TL   2077 TL    Detaylar
  % 20 indirim Türk Havayolları ile 12 Ekim Kesin Kalkış Malta Turu 3 GECE 4 GÜN

  Türk Havayolları ile 12 Ekim Kesin Kalkış Malta Turu 3 GECE 4 GÜN (kod:ZJC325)  1989 TL   1590 TL    Detaylar
  % 20 indirim   Vizesiz Emirates Havayolları ile 6 GECE 7 GÜN Bangkok&Phuket Turu

  Emirates Havayolları ile 6 GECE 7 GÜN Bangkok&Phuket Turu (kod:KTN352)  4666 TL   3734 TL    Detaylar
  % 28 indirim   Vizesiz HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU

  HER GÜN HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN VİZESİZ ODESSA TURU (kod:BDM186)  1800 TL   1299 TL    Detaylar