Orta Avrupa Turu 7 GECE 8 GÜN Kod: VPR315

Orta Avrupa Turu 7 GECE 8 GÜN-1
Orta Avrupa Turu 7 GECE 8 GÜN-2
Orta Avrupa Turu 7 GECE 8 GÜN-3
Orta Avrupa Turu 7 GECE 8 GÜN-4
Orta Avrupa Turu 7 GECE 8 GÜN-5

İlk Bakışta

  Yurtdışı Tur
     Eğlence
     Kültürel değerler
     Mimari güzellikler
     Alışveriş
     Kaliteli hizmet
     Ekonomik tatil
     Ulaşım dahil

  Bonus'a Peşin Fiyatına 2 Taksit

 • Kalan Süre:
 • Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış
Ama benzer paketleri inceleyebilirsiniz.Seçenekler:Nasıl Kullanılır?

Son Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2018

Tur fiyatı; 2-3 kişilik odada, kişi başı konaklama fiyatıdır.

Tura gitmek istediğiniz tarihle ilgili müsaitlik almanız tavsiye olunur.

Satın alma gerçekleştirdikten sonra, süratle rezervasyon yaptırılması rica olunur.  

Hızlı ve kolay rezervasyon için 0216 386 88 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul-Salzburg, Leipzig-Istanbul direkt gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Uçuş süresince ücretsiz ikramlar
 • Havalimanı vergileri
 • Programda belirtilen Panoramik şehir turları
 • Sabah kahvaltıları
 • 3* ve 4* otellerde konaklamalar
 • Havalimanı / Otel / Havalimanı ve Şehirler arası tüm transferler,
 • Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı pulu
 • Seyahat sigortası
 • Tur programında belirtilemeyen geziler ve girişleri
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar

 

Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT fırsatı!

Pasaport ve Vize Bilgileri

a) T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ilebaşvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

b) Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez; pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.

c) T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir.

d) Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına, pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

e) 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge bulundurulması gerekmektedir.

Yukarıda sıralanan maddelerindeki koşullarla ilgili sorumluluk tümüyle yolcuya aittir.

Tur Programı

TUR PROGRAMI   ( görmek için tıklayın... )

1.GÜN : İSTANBUL - SALZBURG - VİYANA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 06.00´da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1381 tarifeli seferi ile 08:55 (10:10)´de Salzburg´a hareket. Yerel saat ile 10:30´da varışın ardından özel otobüsümüz ile Panoramik Salzburg şehir turu ve  ardından Viyana´ya hareket. Viyana´ya varışımızınla birlikte Viyana Panoramik şehir turumuzu yapiyoruz. Görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Hoftheater, Hofburg Sarayı,Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi sayilabilir. Turumuzu takiben rehberinizin anlatımlarıyla serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra organize edilecek Avusturya Grinzing Gecesi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Viyana merkezine 20-25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing kasabasının küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Turumuz  sonrası otelimize transfer ve geceleme. 

Ekstra Avusturya Grinzing Gecesi Turu: 45 Euro (Kişi Başı)

2.GÜN: VİYANA

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek tam günlük Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri , Schönbrunn sarayı bahçeleri turumuza katılabilirler. Bu turda, önce Liechtenstein Şatosunu daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde icine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş ucağı ürettikleri Seegrote yer altı gölünü geziyoruz. Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezinti de yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ manastirii olan Heiligenkreuz´u geziyoruz. Daha sonra Mayerling Faciası filmine konu olan ve bugün Karmelitan rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden´de kisa bir mola veriyoruz. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi´nin de severek kaldigi saray olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçeleri. Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler. Burada serbest zamanımızdan sonra Viyana merkezde serbest zaman verilecektir. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana´da ekstra Viyana´nın ünlü klasik müzik konserlerinden birini izleme imkânı. Geceleme  otelimizde.        .

Ekstra Liechtenstein Şatosu & Seegrotte yer altı gölü &Mayerling av köşkü & Heilingenkreuz Manastırı & Baden termal şehri & Schönbrunn Sarayı bahçeleri turu: 50 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Viyana Konser Turu.: 60 Euro (Kişi Başı)

3.GÜN: VİYANA - BUDAPEŞTE

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Budapeşte´ye hareket. Yol üzerinde ekstra Bratislava turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529´da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası sayilabilir. Bratislava turumuzdan  sonra Budapeşte´ye yolculuğumuza devam ediyoruz. Budapeşte´ye varışımızın ardından Budapeşte Şehir turu. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hakimiyetinde kalan şehirde Osman´lı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte´nin birleşmesi ile Macaristan´ın Başkenti olan Budapeşte Panoramik şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte´nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 oda´lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella uzaktan görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.  Sehri rehberimizle birlikte ayrintili olarak gezmek isteyen misafirlerimiz Muhtesem Budapeste turumuza katilabilirler.Bu turumuzda Budin kalesi, Gellert tepesi, Kahramanlar Meydani ayrintili olarak gezilecektir.  Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizler de şovun bir parçası olabilirsiniz.

Ekstra Bratislava Turu: 30 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Çigan Gecesi: 45 Euro (Kişi Başı)

Muhtesem Budapeste: 25 Euro (Kisi basi)

4.GÜN: BUDAPEŞTE

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberimiz tarafından ekstra duzenlenecek Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli gezisine katılabilirler. Bu turda önce Estergom Katedralini, Osmanlı´dan kalan Kalenin kalıntılarını geziyoruz. Ardından bir ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad´ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Daha sonra alışveriş için Szentendre isimli küçük bir kasabaya gidiyoruz. El işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb, pek çok şeyi bulabileceğiniz bu kasabada boş zamanın ardından otele dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek,  Tuna Nehri´nin ikiye böldüğü, Avrupa´nın incisi Budapeşte´yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

Ekstra Estergon & Visegrad & Szendentre turu: 60 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı) 
Ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi: 30 Euro (Kişi Başı)

5.GÜN: BUDAPEŞTE - PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Prag´a hareket. Varışımızın ardından Panaromik Prag şehir turu. Prag Kalesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Charles koprusu, Vaslav meydani, dans eden ev, eski sehir bolgesi Panoramik olarak gorleucek yerler arasinda sayilabilir  Panoramik  turumuz sonrası otele donus ve serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz rehberimiz esliginde sehri ayrintili gezmek icin Muhtesem Prag turumuzu satin alabilirler, bu tur sirasinda ayrintili olarak Kale Bolgesi, Aziz Vitus Katedrali, Kucuk Mahalle, CHarkes Koprusu, Eski sehir Meydani ve Astronomik saat gorulebilir. Akşam rehberimiz tarafından organize edilecek Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu. Prag´ın muhteşem gece manzarasını müzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu .: 45 Euro (Kişi Başı)
Muhtesem Prag: 25 Euro (kisi basi)

6.GÜN: PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu. Kaplıcalarıyla ünlü şehri Karlovy Vary yolculuğumuzda bize muhtesem bir tabiat manzarasi eslik edecek. Kente varisimizin ardindan rehberimiz esliginde sehir turumuzu yapiyoruz. Gezimiz sirasinda  Atatürk´ün 1918de kaldığı oteli, Casino Royal filminin cekildigi mekanlari,  Dvorak`ın,Mozart`ın Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in kaldigi evleri görecek, 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Tur bitiminde Prag merkeze donuyor ve bu turun belki en tatli anisi olarak akillarimizda kalacak dünyaca ünlü Lapis Elmasın Çek cumhuriyeti fabrika satış mağazasını ziyaret ediyoruz. Burada birbirinden değerli taşların sergilendiği mağazada indirimli alışveriş yapabilir birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Mağazada verilecek serbest zaman ardından rehberimiz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği turumuza katiliyoruz. Yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra Lapis satış mağazası &Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu .: 45 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği.: 65 Euro (Kişi Başı)

7.GÜN: PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirleimiz icin ekstra Kutna Hora turu. Bir Orta Çağ Kasabası olan Kutna Hora, Unesco Dünya Kultur  Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Ozellikle insan kemiklerinden yapilmis sunaklarin bulundugu Kemikli Kilise sehrin en ilginc yerlerinden birisidir. Tur sonrası Prag´a donus ve serbet zaman. Akşam Eksta Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği bu turumuzda lokal restaurantta yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği .: 45 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Kutna Hora turu: 40 Euro (Kisi basi)

8.GÜN: PRAG - LEIPZIG - İSTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltısının ardından rehberimizin bilgilendireceği saatte Leipzig Havalimanına transfer. Yol üstünde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bu turumuzda Prag´a 140 km mesafedeki Elbe´nin Floransa´sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche´yi, Zwinger Sarayını, Bruhl terası, Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası, ve eski şehir meydanı goruyoruz. Doğu Almanya´nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Turumuzun ardından Leipzig havalimanina dogru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi TK1340 ile 17:40´da İstanbul´a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul´a 21:30´de varış ve turumuzun sonu.

 


Öne Çıkanlar

Prag

Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Prag, birbirinden güzel katedralleri, sarayları ve kaleleriyle Çek Cumhuriyeti’nin masalsı başkentidir. El değmemiş özgün tarihi dokusunu koruyan yapıları, faytonla gezilebilecek meydanları, kuleleri ve katedralleriyle şehrin kültürel havasını gotik bir atmosfer eşliğinde sunmaktadır. Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Eski Belediye Sarayı, Karl Köprüsü, Prag Kalesi, Aziz Vitus Katedrali, Wenceslas Meydanı, Eski Yahudi Mahallesi, Tyn Kilisesi ve Prag Belediye Sarayı şehirdeki en önemi yerlerden yalnızca bazılarıdır.

Budapeşte

Macaristan’ın başkenti, Tuna Nehri’nin iki yakasında yer alan Budin ve Peşte kentlerinin birleşmesi sonucu oluşmuş bu kent tarihi güzelliklerinin yanı sıra genç ve gelişime açık yapısıyla Orta Avrupa’nın en çok dikkat çeken şehirlerinden biridir. Özellikle Neo-Gotik mimarinin en özel örneklerinin yer aldığı şehirde, 1902 yılında tamamlanan Parlamento Binası büyüleyici bir etkiye sahiptir. Kahramanlar Meydanı, Aziz Stefan Kilisesi, Vajdahunyad Kalesi, Zincirli Köprü ve Budin Kalesi şehrin başta gelen güzelliklerini oluşturan yapılardır.

Viyana

Avusturya’nın başkenti Viyana, Avrupa’nın en romantik şehirlerindendir. Güzel yapıları, leziz yemekleri ve sunduğu müzik ziyafetiyle görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Neo- Rönesans tarzındaki birçok yapının yanı sıra modern bir dokuya sahip olan kent, sanatseverlerin ilgisini çeken önemli binalara da ev sahipliği yapmaktadır. Viyana Devlet Opera Binası, Albertina Müzesi, Sanat Tarihi Müzesi, Doğa Tarihi Müzesi görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Aynı zamanda Schwedenplatz, Naschmarkt, Brunnenmarkt, Altman ve Kuhne, Mariahilfer Caddesi, Teuchtler ve Dorotheum gibi birbirinden renkli ve çeşitli alışveriş noktalarından şehre özgün hediyeler almak mümkündür.
Etiketler • Yorum Yap
  Henüz yorum yapılmamış • Yorumlar

  YORUM EKLE
  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  İlk yorumu yapan siz olun.

  İlk Yorumu Siz Yazın:


  Not: Yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.


  Yorum yayınlama kriterleri


  İptal / İade Bilgileri

  İptal talebinizi tur başlamadan en az 30 gün önce yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmeniz durumunda, devri ve iadesi olmayan uçak bileti vb ulaşım giderleri, vergi ve harçlar ve sair ödenmiş ve geri alınması mümkün olmayan belgeli masraflar kesilerek tarafınıza bedel iadesi yapılır. Paket turun başlamasına 30 gunden 15 gune kadar olan iptallerinide vergi, harç, devri ve iadesi mümkün olmayan ulaşım giderleri vb çıktıktan sonra kalan tutar üzerinden %30'u iade edilir. Paket turun başlamasına 15 günden az süre kala yapacağınız iptallerde, ödenen bedelin %100'ü kesilir ve bedel iadesi yapılmaz.

  Bir tur ya da konaklama paketini aldıktan sonra, rezervasyonunuz kesinleştirilmemiş ise, müşteri hizmetlerimizi arayarak aynı gün içinde değişiklik ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon kesinleştirildikten sonra, adınıza biletleme, konaklama vb konfirmasyonlar yapılmış olacağından, yukarıda belirtilen iptal koşulları geçerli olacaktır.

  İptal ve iade talepleriniz için iletişim sayfamızdaki formumuzu kullanabilir, destek@sehrikeyif.com adresine e-posta gönderebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Pasaport ya da vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde, acentemizin hiçbir sorumluluğu olmayıp, katılımcıya tazminat hakkı doğmamaktadır.

  Yurtdışı paket tur fiyatları dövize endeksli olduğundan, afişe edilen TL fiyatlar anlık olarak değişiklik gösterebilir. Satın alma ve rezervasyon onayı gerçekleştikten sonra, fiyat artışı durumunda ek ücret istenmeyeceği gibi, fiyat düşüşü durumunda da geri iade yapılmayacaktır. Rezervasyon sonrası gerçekleşen fiyat değişikleri, paket turlar için iptal ya da iade nedeni olarak kabul edilmemektedir.  Ödeme Bilgileri

  Ödemenizi kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, eft/havale yoluyla da yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı

  Kredi kartı ile ödemede taksit koşulları kredi kartınızın ilk 6 hanesini yazdığınızda görüntülenmektedir. Taksit sayısı seçiminizi kredi kartı numaranızı yazdıktan sonra yapabilirsiniz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
  Sitemizde Bonus, Axess, WordCard ve Paraf kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.

  BONUS karta özel 300 TL ve üzeri harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT, 300 TL'ye kadar harcamalarınızda  PEŞİN FİYATINA 2 TAKSİT yapılmaktadır. Banka tarafından taksitlendirme yapılamayan (Business Card ve benzeri) kartlar peşin fiyatına taksit kampanyası kapsamında değildir.

  Eft / Havale

  Ödemenizi banka havalesi ya da EFT yoluyla yapmak isterseniz, yandaki formu doldurduktan ve ödeme kısmında EFT/Havale seçeneğini seçtikten sonra "Tamamla" butonuna tıklayın. EFT/Havale için sipariş tutarını aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanabilmesi için EFT/Havale işleminin sipariş talebi iletildikten sonra bir iş günü içinde yapılması ve tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

   Banka İban Numaralarımız:  

  DENİZBANK - TR16 0013 4000 0049 4967 1000 01
  YAPI KREDİ BANKASI - TR03 0006 7010 0000 0087 6080 19
  AKBANK - TR60 0004 6006 2888 8000 0959 91
  GARANTİ BANKASI - ITR41 0006 2000 3500 0006 2975 10 HALKBANK - TR72 0001 2009 8750 0010 2602 37 ZİRAAT BANKASI - TR06 0001 0009 5464 1576 9050 03

  Benzer Fırsatlar

  % 30 indirim Pegasus Havayolları ile İlkbahar & Yaz Dönemi 3 GECE 4 GÜN Budapeşte Turu

  Pegasus Havayolları ile İlkbahar & Yaz Dönemi 3 GECE 4 GÜN Budapeşte Turu (kod:LZG689)


  3233 TL   2252 TL    Detaylar
  % 32 indirim Sonbahar Dönemi 2 GECE 3 GÜN Thassos Adası Turu

  Sonbahar Dönemi 2 GECE 3 GÜN Thassos Adası Turu (kod:RZY747)


  813 TL   551 TL    Detaylar
  % 13 indirim Türk Havayallorı ile Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu
  25 Kişi Aldı

  Türk Havayallorı ile Kurban Bayramı 7 GECE 8 GÜN Klasik İtalya Turu (kod:KJC550)


  4250 TL   3699 TL    Detaylar